Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

"אנחנו מצליחים לפתח ולקדם את העיר גם בזמן קורונה"

"אנחנו מצליחים לפתח ולקדם את העיר גם בזמן קורונה"
מימין ראש העיר, סמנכל אזורים ומנכל כלכלית לוד

ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו: "רמת אשכול עוברת פינוי בינוי יוקרתי עם "אזורים", אחת מחברות הנדל"ן הגדולות בארץ. הייתם מאמינים? כן, כן, החלום הזה קורה עכשיו!!!!"

מימין ראש העיר, סמנכל אזורים ומנכל כלכלית לוד

ביום שני השבוע נערך אירוע רב משתתפים למתעניינים בפרויקט "בית הקשתות" בעיר העתיקה בלוד. האירוע נערך בהובלת עיריית לוד, כלכלית לוד, המבואה- מנהלת ההתחדשות העירונית של כלכלית לוד, חברת הבנייה אזורים ועמותת ג'ינדאס. האירוע כלל חשיפה של הפרויקט לתושבים ותיקים של העיר, למשפחות ולקבוצות מגוונות של צעירים, והוא  התנהל בהתאם ל"תו הסגול", תוך הקפדה על מדידת חום, רישום, אוהל בחוץ וחבישת מסכות. 

מנכ"ל כלכלית לוד, עו"ד בן מיוסט: "הבאנו תפיסה עירונית חדשנית, הכוללת מעטפת חברתית למתחם ולשכונה לאורך כל שנות הקמת הפרויקט ואף לאחר האכלוס. כמו כן הבאנו מרכיב של דיור להשכרה ארוכת טווח, שיאפשר גם לשוכרים קיימים להישאר במתחם ויאפשר לזוגות צעירים מקהילות הסטודנטים הקיימות בעיר ומכל גוש דן אלטרנטיבה קהילתית למגורים איכותיים בלב לוד ההיסטורית. הזכייה במענק הממשלתי והשותפות הייחודית עם עיריית לוד וגופים מובילים מענף הנדל"ן ומהעולם הפילנתרופי-חברתי היא הוכחה נוספת שלוד מובילה את ההתחדשות העירונית בישראל".

יאיר רביבו, ממשיכים לקדם ולפתח את העיר בכל הכוח

ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו: "אנחנו ממשיכים לקדם ולפתח את העיר בכל הכוח- גם בזמן משבר הקורונה. לצד ההתמודדות עם האתגרים הרבים, אנחנו ממשיכים בשיתופי פעולה, בהובלה של פרויקטי בנייה חדשים, בהקמת רובעים, בפיתוח אזור התעסוקה מהגדולים בארץ וכמובן בהבאת עסקים חדשים לעיר. לוד בדרך להפוך למרכז המגורים, התעסוקה והתחבורה הראשי בלב ישראל. נאחל לכולנו שנה טובה, שנת בריאות והצלחה".

התכנית כוללת הקמת שכונה חדשה ומעורבות שימושים ובה 543 דירות חדשות עם חזיתות פעילות, פארק שכונתי ובמרכזו שני בתי בד עתיקים לשימור, וכן בית ספר חדשני, והכל 3 דקות הליכה מהמרכז ההיסטורי של לוד ומהשוק המשגשג שחודש לאחרונה. 64 בעלי הדירות הקיימות הם שותפים מלאים בפרויקט ואורגנו בתהליך חברתי מובנה על ידי המבואה- המנהלת להתחדשות עירונית, שפועלת בכלכלית לוד. כלכלית לוד, התאגיד העירוני של עיריית לוד, זכתה במענק של 24 מלש"ח מטעם הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית ומשרד הבינוי והשיכון לקידום מתחם ההתחדשות העירונית "בית הקשתות" באמצעות הגשת תפיסת התחדשות עירונית חדשנית.

הדמית הפרויקט. דרמן ורבקל אדריכלות
כתבות נוספות שתרצו לקרוא
המדריך המלא להתקנת אריחים מדוקקים
בחירה באריחים מדוקקים לריצוף הבית אפשרית במהלך עיצוב ראשוני של...
המשמעות והיתרונות מאחורי הוצאת רישיון קבלנים
הוצאת רישיון קבלן היא דבר שרוב הקבלנים שוקלים. למעשה, גם...
יצירת חללי עבודה פונקציונליים ואסתטיים
עיצוב פנים למשרד הוא תחום מתמחה המתמקד ביצירת חללי עבודה...
היבטים משפטיים של מיסוי מקרקעין
עורך דין מיסוי מקרקעין מתמחה בהיבטים המשפטיים של מיסוי מקרקעין,...
למה לא כדאי לוותר על עיצוב הפנים של ביתכם?
רוב האנשים מרגישים נוח בביתם כפי שהם מעצבים אותו ויודעים...
עצבו בחוכמה את המשרד
אין ספק שעיצוב פנים הוא חלק הכרחי בעת קניית דירה...
מצטיין מח"ט צנחנים לראש השנה, רס"ל ישראל רובינוב תושב לוד
ביום שני האחרון, בתאריך 11.9.23 התקיים טקס מצטיינים בראשות מפקד...
חוליית שודדי כספות נעצרו בשפלה
כח משימה מיוחד שהקים מפקד מחוז מרכז - ניצב אבי...
פרויקט "אופק רחב" יוצא לדרך: משרד הביטחון חתם על ההסכם עם חברת 'שיכון ובינוי' להקמת המחנה הרב-חילי הגדול הבא של צה"ל ובו הבקו״ם החדש, סמוך לרמלה
מנכ"ל משרד הביטחון, אלוף (מיל') אייל זמיר וחברת שיכון ובינוי,...
שינה לצד התינוק
הדרך המושלמת והטובה ביותר לישון לצד התינוק שלנו זה באמצעות...