Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

תביעות נזקי גוף

תביעות נזקי גוף
קרדיט - Canva

תאונות יכולות לשנות את חיינו בהרף עין ולהשאיר אותנו עם נזקים משמעותיים. נזקים כמו פציעות גופניות, פגיעות, נכויות ואפילו מוות נקראים בשפה המשפטית נזקי גוף והם נגרמים בעקבות תאונות, בין אם מדובר בתאונת דרכים, תאונת עבודה, רשלנות רפואית או אפילו מעידה ברחוב עקב מפגע. עבור טיפול בתביעה לנזקי גוף יש לפנות אל סיוע של עו״ד נזקי גוף, כלומר, עורך דין העוסק בתביעות ביטוח אשר מתמחה בנושא של נזקי גוף. תביעה לנזקי גוף היא שונה מתביעות ביטוח אחרות כמו תביעות הנוגעות לרכוש ומתבטאת בסכומים גבוהים יותר, כהקבלה לנזק משמעותי הרבה יותר – מסיבה זו, החשיבות בסיוע של עורך דין מומחה ובקיא בתחום זה היא חשובה במיוחד. אמנם, לא ניתן לפצות על הנזק הגופני, שלעיתים קרובות גורר בעקבותיו גם נזק נפשי, אך עורך דין מיומן יכול להשיג ללקוחותיו פיצוי כספי הולם, שיוכל לעזור להם לפתוח פרק חדש בחיים, תוך שההוצאות הרפואיות וכל הכרוך בכך, מכוסות.

למה חשוב להיעזר בעורך דין מומחה

תחום נזקי הגוף מתחלק למגוון היבטים, כמו גם, מגוון גופים שונים שניתן לתבוע. לדוגמא, במידה והחלקתם ברחוב בדרך לעבודה ושברתם את היד, האם תגישו תביעה לביטוח לאומי בגין תאונת עבודה? האם תגישו תביעה נגד העיריה בעקבות המפגע ברחוב? אולי תצטרכו להגיש מספר תביעות ביטוח שונות? בדיוק מהצורך הזה נובעת החשיבות של עו״ד נזקי גוף, אשר יודע בדיוק איזה סוג תביעה תצטרכו להגיש ולמי. כמו כן, גובה הפיצויים מתקשר ישירות לניסיון ולמקצועיות של עורך הדין. ככל שתקחו עורך דין עם מספר רב יותר של שנים בתחום ותיקים בהם זכה, בעל ידע נרחב וניסיון עם מקרים רבים, כך יגדלו הסיכויים שהוא ידע כיצד להביא למיצוי מלא של זכויותיכם כנפגעים אל מול הגוף הנתבע.

תביעה הנעשית באמצעות עורך דין אל מול תביעה עצמאית

תביעת ביטוח אמנם יכולה להיות מוגשת גם באופן עצמאי, אך הדבר אינו מומלץ כלל. מלבד המומחיות של עו״ד נזקי גוף בנוגע לגופים אליהם תצטרכו להגיש את התביעה, עורך הדין יודע גם איך להגיש אותה בצורה נכונה וראויה, כך שלא תידחה על הסף ותוכל להניב תמורה מיטבית עבורכם. בנוסף, עורך הדין בקיא בלשון החוק ויכול למצוא פרטים נוספים שיכולים להגדיל את סכום הפיצויים הצפוי, פרטים שלא תוכלו למצוא בעצמכם ללא ידע מקיף בתקנות המשפטיות. מחפשים עורך דין מיומן לתביעת נזקי גוף המעניק יחס אישי ומסור לכל לקוח? משרד עורכי דין ליאור פלוטניק בעל ניסיון רב בתביעת גופים שונים כמו קרנות פנסיה, המוסד לביטוח לאומי וחברות ביטוח למיניהן. המשרד חרט על דגלו לעמוד לצד הנפגעים ולשמש כגורם חף מאג׳נדה כפולה, בכך שהוא מייצג אך ורק את ציבור הנפגעים ואינו עובדים עם חברות ביטוח.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
מהו ייפוי כוח מתמשך ומתי צריך אותו
ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך חשוב אשר מאפשר לכם למנות...
כל מה שרציתם לדעת על מטבח עם אי
הזמנת מטבח חדש זה עניין מרגש מאוד. יחד עם זאת,...
בקרת כניסה בשימוש פרטי
קרוסלת כניסה- לשם מה אני זקוק לזה? שואלים לא מעט...
שדרוג הפעילות העסקית עם הסעות עובדים ברמלה – שיפור הפרודוקטיביות ורווחת העובדים
נושא אפשרויות ההגעה לעבודה של בעלי עסקים רבים ברמלה, מהווה...
היום אתם יכולים למצוא מיטה אשר תתאים בדיוק לצרכים שלכם
כאשר אנחנו בוחרים רהיטים לבית אנחנו רוצים להבטיח כמה דברים....
ליטוש קירות ומרצפות- כל מה שרציתם לדעת
ליטוש קירות וכן ליטוש מרצפות מהווים את הדרך הטובה והיעילה...
אביזרים איכותיים לכלב
גידול כלבים זו משימה לא פשוטה, ועל כך יכול להעיד...
אילו חידושים מתחום רפואת השיניים יכולים לסייע לכם
הטכנולוגיה המתפתחת בשנים האחרונות הובילה לשינויים מרחיקי לכת כמעט בכל...
חשבו על המורשת שלכם לעתיד
לכל משפחה יש את העניינים הפרטיים שלה שמחייבים התייחסות מקצועית...
מה הוא הפתרון הטוב ביותר להתמודד עם כאבי גב?
בחברת אריקה בי קיור לייזר בע”מ מודעים לאופי המייסר של...