Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

קרוז כשר

קרוז כשר
קרדיט freepik

הפלגות נופש מהוות כיום את סוג החופשה הפופולארית ביותר עבור לא מעט ישראלים. ובאמת, מה יותר טוב מלהפליג על בית מלון צף 5 כוכבים, שיש בו כל הפינוקים האפשריים, כאשר במהלך ההפלגה מגיעים ליעדים שונים שנקבעו מראש במסלול. בכל עיר נמל המוגדרת כיעד שמגיעים אליו, הנופשים יכולים לרדת, לטייל, להנות מכל מה שעיר הנמל מציעה בה ולאחר מכן, לחזור לאוניה ולהתפנק שוב עד ההגעה ליעד הבא. נשמע חלום, נכון? אך אם אתם שומרי דת ומסורת, אתם בוודאי תוהים האם גם אתם יכולים להנות מהפלגות הנופש המדוברת, מבלי לפגוע באורח החיים ובאמונה הדתית שלכם. ובכן, כיום באמצעות קרוזים כשרים המוצעים במיוחד עבור הציבור הדתי ושומר המסורת, גם אתם יכולים להנות מהפלגות נופש, על כל מה שהן מציעות.

קרוז כשר
קרדיט freepik

קרוזים כשרים – במה מדובר?

כאשר מדובר על הפלגות נופש או קרוזים, מדובר כאמור בהפלגה על ספינת תענוגות המציעה בה: קולינריה משובחת, הפעלות, הופעות בכל ערב, חדרי בילוי, ג'קוזי, בריכה על סיפון האונייה ועוד. בעוד שהאונייה עושה את דרכה ליעדים השונים שנקבעו במסלול של הקרוז, המפליגים על האונייה נהנים מכל מה שיש לה להציע. כאשר מדובר בקרוז רגיל שאיננו מוגדר עבור שומרי דת ומסורת, לא תמיד התוכן המוצע על האונייה וכמובן הקולינריה, יהיו תואמים לציבור הדתי. אולם, כאשר מדובר בקרוזים כשרים, מדובר על הפלגות נופש התואמות להלך הרוח של הציבור הדתי וכן, תואמות ברמה ההלכתית לרמת הכשרות הדרושה באוכל לשומרי הדת והמסורת.

בעוד שבקרוזים רגילים לא פעם כאשר מבקשים מנות כשרות, ניתן לקבל מנות כשרות בצורת חמגשיות שהובאו מהארץ והופשרו על האונייה, הרי שבקרוז כשר למהדרין ניתן להנות מאוכל משובח, איכותי, טרי וטעים, אשר הוכן על ידי שף מקצועי על האונייה, בהתאם לכל כללי הכשרות הרלוונטיים. כאשר נפליג עם קרוז כשר חייב שיהיה על האונייה רב ומשגיח כשרות אשר יכשירו את המטבח שעל האונייה ויקפידו על הכנת האוכל בהתאם לכללי הכשרות.

כיצד תבחרו קרוז כשר?

הקרוזים הכשרים מביאים בשורה עבור כל שומרי הדת והמסורת, אשר מעוניינים להנות מהפלגות נופש. כל אדם מעין זה יכול לבחור במגוון קרוזים, עבור מגוון יעדים שונים ולהנות מקולינריה משובחת ואיכותית. מנייני תפילות בבית כנסת על האונייה, אונייה שאיננה מפליגה בשבת אלא עוגנת ביעד כזה או אחר, פעילויות והופעות המתאימים לציבור הדתי ועוד. על מנת לבחור את הקרוז המתאים לכם ביותר, עליכם לבחון את היעדים השונים המוצעים במסגרת קרוזים כשרים. כיום ניתן לבחור בקרוזים כשרים גם ביעדים שאינם יוצאים מעיר נמל בישראל כגון: קרוזים באירופה. כמובן שרצוי לבחון מראש את רמת הכשרות של האוכל במסגרת הקרוז הכשר ואת התאמתו של הקרוז לציפיות ולרצון שלכם.

קרוזים כשרים מהווים כיום את החופשה האטרקטיבית עבור הציבור המסורתי, הדתי והחרדי.

חברתנו כושר-קרוז בע"מ מארגנת הפלגות דה-לוקס מעל 4 שנים, יצרנו עבורכם הפלגת חלומות המותאמת לקהל שומר מסורת, שומר כשרות, שומר שבת ולא רק …כמו כן כל התפילות במהלך השבוע ושבת מובטחות, בזכות הקשר המוצלח של שותפינו ואנחנו כושר-קרוז בע"מ נעניק לכם חווית ים ייחודית, אינטנסיבית ובלתי נשכחת צוות כושר-קרוז בע"מ.

כתובתינו: יוחנן הורקנוס 2, ירושלים

02-3721681

[email protected]

צרפת: 33-1-82880157

 

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
האם אתם יודעים מהו שווי הנכס שלכם?
כשיש לנו דירה או בית אנחנו רגועים יותר משום שיש...
על דיכאון ועל הכלים הטיפוליים כדי לצאת ממנו
רבים יכולים להגיד על עצמם: 'אני בדיכאון', אבל אנחנו יודעים...
תחזוקה עירונית מעצימה: טכניקות מתקדמות לטיפול בבעיות במהירות ובדיוק רב
בתחום ניהול התשתיות העירוניות, הבטחת היעילות והאמינות של מערכות המים...
חדלות פירעון- מה זה אומר מבחינת הנושה?
לכל חייב אשר לקח הלוואה ישנו נושה בצד השני אשר...
המדריך המלא להתקנת אריחים מדוקקים
בחירה באריחים מדוקקים לריצוף הבית אפשרית במהלך עיצוב ראשוני של...
החוויה שבני ובנות מצווה לא מוכנים לוותר עליה
אירוע של בת מצווה לא יכול להיות פחות מאירוע שלא...
המשמעות והיתרונות מאחורי הוצאת רישיון קבלנים
הוצאת רישיון קבלן היא דבר שרוב הקבלנים שוקלים. למעשה, גם...
עריכת צוואה על ידי מומחים משפטיים
עריכת צוואה היא שלב קריטי בתכנון העיזבון, המאפשר ליחידים לציין...
גם שומרי המסורת יכולים להנות ממים צלולים במהלך השבת
משפחות דתיות בישראל, כמו גם שומרי מסורת, חולקים את אותו...
איך בוחרים נכון מטפל בדיקור סיני
המלצות של לקוחות קודמים הן כלי שימושי לבחירה נכונה ומדויקת...