Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

קרוז כשר

קרוז כשר
קרדיט freepik

הפלגות נופש מהוות כיום את סוג החופשה הפופולארית ביותר עבור לא מעט ישראלים. ובאמת, מה יותר טוב מלהפליג על בית מלון צף 5 כוכבים, שיש בו כל הפינוקים האפשריים, כאשר במהלך ההפלגה מגיעים ליעדים שונים שנקבעו מראש במסלול. בכל עיר נמל המוגדרת כיעד שמגיעים אליו, הנופשים יכולים לרדת, לטייל, להנות מכל מה שעיר הנמל מציעה בה ולאחר מכן, לחזור לאוניה ולהתפנק שוב עד ההגעה ליעד הבא. נשמע חלום, נכון? אך אם אתם שומרי דת ומסורת, אתם בוודאי תוהים האם גם אתם יכולים להנות מהפלגות הנופש המדוברת, מבלי לפגוע באורח החיים ובאמונה הדתית שלכם. ובכן, כיום באמצעות קרוזים כשרים המוצעים במיוחד עבור הציבור הדתי ושומר המסורת, גם אתם יכולים להנות מהפלגות נופש, על כל מה שהן מציעות.

קרוז כשר
קרדיט freepik

קרוזים כשרים – במה מדובר?

כאשר מדובר על הפלגות נופש או קרוזים, מדובר כאמור בהפלגה על ספינת תענוגות המציעה בה: קולינריה משובחת, הפעלות, הופעות בכל ערב, חדרי בילוי, ג'קוזי, בריכה על סיפון האונייה ועוד. בעוד שהאונייה עושה את דרכה ליעדים השונים שנקבעו במסלול של הקרוז, המפליגים על האונייה נהנים מכל מה שיש לה להציע. כאשר מדובר בקרוז רגיל שאיננו מוגדר עבור שומרי דת ומסורת, לא תמיד התוכן המוצע על האונייה וכמובן הקולינריה, יהיו תואמים לציבור הדתי. אולם, כאשר מדובר בקרוזים כשרים, מדובר על הפלגות נופש התואמות להלך הרוח של הציבור הדתי וכן, תואמות ברמה ההלכתית לרמת הכשרות הדרושה באוכל לשומרי הדת והמסורת.

בעוד שבקרוזים רגילים לא פעם כאשר מבקשים מנות כשרות, ניתן לקבל מנות כשרות בצורת חמגשיות שהובאו מהארץ והופשרו על האונייה, הרי שבקרוז כשר למהדרין ניתן להנות מאוכל משובח, איכותי, טרי וטעים, אשר הוכן על ידי שף מקצועי על האונייה, בהתאם לכל כללי הכשרות הרלוונטיים. כאשר נפליג עם קרוז כשר חייב שיהיה על האונייה רב ומשגיח כשרות אשר יכשירו את המטבח שעל האונייה ויקפידו על הכנת האוכל בהתאם לכללי הכשרות.

כיצד תבחרו קרוז כשר?

הקרוזים הכשרים מביאים בשורה עבור כל שומרי הדת והמסורת, אשר מעוניינים להנות מהפלגות נופש. כל אדם מעין זה יכול לבחור במגוון קרוזים, עבור מגוון יעדים שונים ולהנות מקולינריה משובחת ואיכותית. מנייני תפילות בבית כנסת על האונייה, אונייה שאיננה מפליגה בשבת אלא עוגנת ביעד כזה או אחר, פעילויות והופעות המתאימים לציבור הדתי ועוד. על מנת לבחור את הקרוז המתאים לכם ביותר, עליכם לבחון את היעדים השונים המוצעים במסגרת קרוזים כשרים. כיום ניתן לבחור בקרוזים כשרים גם ביעדים שאינם יוצאים מעיר נמל בישראל כגון: קרוזים באירופה. כמובן שרצוי לבחון מראש את רמת הכשרות של האוכל במסגרת הקרוז הכשר ואת התאמתו של הקרוז לציפיות ולרצון שלכם.

קרוזים כשרים מהווים כיום את החופשה האטרקטיבית עבור הציבור המסורתי, הדתי והחרדי.

חברתנו כושר-קרוז בע"מ מארגנת הפלגות דה-לוקס מעל 4 שנים, יצרנו עבורכם הפלגת חלומות המותאמת לקהל שומר מסורת, שומר כשרות, שומר שבת ולא רק …כמו כן כל התפילות במהלך השבוע ושבת מובטחות, בזכות הקשר המוצלח של שותפינו ואנחנו כושר-קרוז בע"מ נעניק לכם חווית ים ייחודית, אינטנסיבית ובלתי נשכחת צוות כושר-קרוז בע"מ.

כתובתינו: יוחנן הורקנוס 2, ירושלים

02-3721681

[email protected]

צרפת: 33-1-82880157

 

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
קריירה מאחורי הקלעים של הרפואה
מערכת הבריאות בישראל נחשבת לאחת הטובות, המתקדמות והיעילות ביותר ברחבי...
עכשיו, יותר מתמיד, חשוב לחסוך במשכנתא
האינפלציה הגואה השנה והעלאת הריבית על ידי בנק ישראל הוכיחו...
מקסום יעילות הנכס: היתרונות של פיקוח מקצועי
מבוא לשירותי ניהול נכסים לחברות ניהול נכסים יש תפקיד מכריע בשמירה...
כתיבה של עבודה חשובה – כל המידע אודות התהליך
כתיבת עבודה סמינריונית מחיר כרוכה בשיקול של מספר גורמים בנוף...
טיפול ותמיכה לאנשים המתמודדים עם אתגרים
מרכז גמילה הוא מתקן מיוחד שנועד לספק טיפול ותמיכה לאנשים...
הידעתם? שהייה ארוכה בממ"ד עלולה לגרום לכם למצב של נכות נפשית. כיצד עוזרת המדינה?
מאז השבעה באוקטובר, אזרחי ישראל 'מבלים' נתח משמעותי מזמנם בממ"דים....
להצהיר על למה שיש לכם- מתי עושים את זה?
רובנו לא שמים לב ברמה היומיומית למה שיש לנו, מנכסים...
מילוי טפסי pdf
מילוי טפסי pdfהוא אחד ההליכים המתסכלים שבעולם הממוחשב והמוקלד של...
אירוע טוב מתחיל עם ייצוג מתאים בשטח
אם אתם מארגנים אירוע עסקי או אפילו אירוע משפחתי ורוצים...
להתמודד עם יוקר המחיה ולשמור על הסביבה
כולנו מרגישים את יוקר המחיה במדינת ישראל על בשרנו. אנחנו...