Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

פתרונות הרמה לחולים – מה חדש?

פתרונות הרמה לחולים – מה חדש?
קרדיט: Pixabay

הדור הבא של פתרונות הרמה אוטומטיים להרמת מטופלים, הוא פרי תכנון קפדני וידע הנדסי מוצק, היוצרים מערכות הרמה שעוזרות לשפר את יעילות המטפל ואת בטיחות המטופל, בין אם מדובר בצרכי הרמת חולים בבית או במתקני הבריאות השונים, כמו בית חולים, בית אבות או מרפאה.

פתרונות הרמה – רעיון המתגשם למוצר בשוק

פתרונות הרמה הלכו והשתכללו עם השנים. החידושים והמגמות העכשוויות שהתחוללו בתחום של הרמת מטופלים, מדגישים את הדרך שבה התקדמות זו תורמת לניידות בטוחה יותר של המטופלים תוך שיפור איכות הטיפול שמציעים המטפלים. כל זאת בהתבסס על ההתקדמות הטכנולוגית שהשפיעה על הפיכת ההרמה הפיזית להרמה אוטומטית קלה ובטוחה יותר לכולם.

פתרונות הרמה חכמים

פתרונות הרמה לחולים המצוידים בבקרה אוטומטית ובתכונות בטיחות, הם פתרונות חכמים המייצגים את ההתקדמות המשמעותית שחלה בטכנולוגיית הניידות למטופלים, המשלבת תכונות חדשניות ובקרות אוטומטיות.

מכשירים חדישים אלה נועדו לייעל את ההרמה וההעברה של מטופלים עם קשיי ניידות, כשהם מציעים בטיחות מרבית, הן למטופלים והן למטפלים.

יתרונות מרכזיים מציעים פתרונות הרמה חדשניים

היתרונות הקשורים לתכונות האוטומציה:

  • קל לשימוש: האוטומציה של תהליכי ההרמה ממזערת את העומס הפיזי המוטל על המטפלים ומאפשרת להם להתמקד יותר בטיפול בחולה ופחות בהרמה הפיזית. זה מצדו מקדם רווחה טובה יותר למטופלים ומפחית את הסיכון לפציעות.
  • הפחתת זמן ההעברה: פתרונות הרמה חכמים עם בקרות אוטומטיות מבצעות את ההעברה ביעילות רבה יותר מהפתרונות המסורתיים. בכך הם מאפשרים גם חיסכון משמעותי בזמן.
  • שיפור נוחות המטופלים: מנגנון בקרה אוטומטי מבטיח העברות חלקות ומבוקרות יותר, ובכך הוא מספק למטופלים תחושה של ביטחון במהלך ההרמה וההעברה. התנועות העדינות והמדויקות של מנוף ההרמה תורמות לשיפור הנוחות והביטחון של המטופלים במהלך ההעברה.

היתרונות הקשורים לתכונות הבטיחות:

  • טכנולוגיית אנטי-נדנוד: ההרמה החכמה מצוידת במנגנוני אנטי-נדוד המייצבים את המטופל במהלך ההעברה. תכונה זו מפחית את תנועות הנדנוד ואת הסיכון לתאונות, ומבטיחה למטופל העברה בטוחה מאוד.
  • ניטור משקל, חכם: אחד ההיבטים הבטיחותיים החיוניים לפתרון הרמה חכם הוא היכולת לנטר בצורה מדויקת את משקל המטופל במהלך ההרמה. כאשר מנגנון ההרמה מזהה עומס יתר או תנודות חריגות, הוא מזהיר את המטפל ומונע אפשרויות לתאונה.
  • מגנון לעצירת חירום: במצבים קריטיים, פתרון הרמה חכם מצויד בלחצן לעצירת חירום, שנועד לעצור מיידית את תהליך ההרמה. תכונה זו מאפשרת למטפל להגיב במהירות לנסיבות בלתי צפויות, ובכך לשמור על בטיחות המטופל.

חברת חגי מיכשור רפואי וסעודי בע״מ מתמחה כבר יותר מ-40 שנה ביבוא מכשור ואביזרים רפואיים מתקדמים, כולל סוגים שונים של פתרונות הרמה לחולים, המותאמים למגוון צרכים רפואיים. החברה מציעה לא רק ציוד איכותי ומדויק, המותאם לצרכים השונים, אלא גם שירות מקצועי 24/7, שנותן מענה לכול צורך בכול רגע שהוא נדרש!

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
תעשייה ואיכות הסביבה- זה יכול ללכת ביחד
תעשייה היא המנוע של העולם והבסיס לחיינו המודרניים. אי אפשר...
לקבל את כל השירותים בענייני משפחה תחת קורת גג אחת
"משפחה היא לא פיקניק" הוא משפט מוכר שנאמר לכל מי...
הדרך לשיקום כלכלי
במסגרת משרדי "משרד עורכי דין אתי חסן", אני מייצגת חייבים...
מה החשיבות של אריזות ממותגות בעת משלוח הסחורה?
לקוחות מראים נאמנות רבה יותר למותגים המתיישרים עם המטרות וההשקפות...
 כמה עולה להשכיר שירותים לאירוע?
שימוש נכון בשירותים ניידים מציע לנו פתרון שירותים לכל מתחם...
שוקולד זה שמחה-המתנה המושלמת לכל אירוע!
כולם מעריצים מתנות שוקולד בהתאמה אישית! יש המעדיפים לסיים את...
הבנת תהליך הערעור על דחיית בקשה להארכת הוויזה לישראל
כל אזרח זר הנכנס למדינה חייב לקבל אשרת כניסה המתאימה...
עזבונות ירושות וצוואות בהיבט המשפטי
בניהול עזבונות וירושות, החשיבות של צוואה כתובה ומנוסחת כהלכה לא...
שיעורי גלישה תל אביב
גלישה היא ספורט שאפשר לאמץ כפעילות קבועה כדי לשמור על...
מחפשים מכונית אבל אין לכם כוח להתרוצץ? יש פתרון
כל מי שבחר לקנות מכונית בשלב כזה או אחר בחייו,...