Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

פרסום בפייסבוק – טעויות נפוצות ואיך נמנע מהן

פרסום בפייסבוק – טעויות נפוצות ואיך נמנע מהן

פייסבוק מהווה את הפלטפורמה הטובה ביותר לצורך שיווק ברשתות החברתיות. ניתן למצוא בפייסבוק כיום יותר מ2 מיליארד משתמשים פעילים. מעבר לכך, פייסבוק רכשה את אינסטגרם הכוללת בה עוד 800 מיליון משתמשים פעילים בכל חודש ולכן, אין ספק שפרסום בפייסבוק הוא פרסום בעל פוטנציאל גבוה מאוד הן בשל כמות הגולשים שניתן להגיע אליהם והן בשל העובדה שפייסבוק מאפשרת לפרסם בה באופן קל, נוח ויעיל באמצעות הכלים אשר היא מספקת לכל מפרסם. על אף שמדובר בפלטפורמה יעילה מאוד ומוצלחת לצורך שיווק ופרסום, לא פעם ניתן לבצע טעויות במהלך הפרסום או באופן הפרסום בפייסבוק שעלולות להיות בעלות השלכות מהותיות למפרסם.

פרסום בפייסבוק - טעויות נפוצות ואיך נמנע מהן

טעויות נפוצות בפרסום באמצעות הפייסבוק

ישנן כמה טעויות נפוצות בפרסום בפייסבוק שבהחלט כדאי להימנע מהן:

  1. טרגוט קהל רחב מדי או צר מדי במהלך קידום ממומן בפייסבוק כרוך בבזבוז תקציב על פרסום לאנשים הלא נכונים או פספוס של לקוחות פוטנציאלים. לכן, חשוב מאוד לטרגט את קהל היעד בצורה מדויקת ולמצוא את האיזון בין המספרים השונים שיובילו את המיקוד לקהל היעד כמה שיותר פוטנציאלי עבורכם. ניתן לעשות זאת באמצעות מיקוד ספציפי לטרגוט כגון: מין, גיל, מצב סוציואקונומי ועוד.
  2. הרצת אותה המודעה פרק זמן משמעותי מדי אשר עלול לגרום לגולשים לדלג על המודעה באופן אוטומטי ולאחר מכן, גם על מודעות חדשות שתעלו בשל מחשבה שמדובר באותה המודעה שהרצתם זמן רב מדי. חשוב מאוד להימנע מטעות זאת על ידי ביצוע רוטציות בין מודעות וכן, אם אתם מעוניינים להעלות את אותה המודעה הקפידו להשתמש בתמונות אחרות או תוכן שונה מעט. כמו כן, ניתן להגביל את מספק החשיפות למודעה לכל אדם.
  3. אי עיסוק במהות המודעה- לא מעט מפרסמים מתרכזים בתוצאות של הקמפיין ושוכחים לדאוג למודעה באיכות גבוהה. חשוב מאוד להשתמש בכל מודעה בתוכן וגרפיקה באיכות גבוהה על מנת שהמודעה תהיה בעלת ערך ותמשוך את העין. האורך המומלץ לתוכן מודעה הוא כ90 תוים והתמונות שכדאי שהמודעה תכלול הן תמונות של מוצרים, פרצופי אנשים ונופים.
  4. לא מעט מפרסמים אינם מקדישים תקציב משמעותי מדי לקידום הממומן ונוטים להתמקד יותר בקידום האורגני. חשוב מאוד לדעת שמדובר בטעות. האלגוריתם של פייסבוק עבר לא מעט שינויים וכיום לא קל לעסקים לקבל חשיפה אורגנית. חשוב להבין את הערך שבחשיפה ממומנת ולהקדיש לכך תקציב ראוי.

בסופו של דבר, על מנת שפרסום בפייסבוק יהיה יעיל, יש לבצע אותו בצורה האיכותית ביותר, להתמיד בו, להיאזר בסבלנות ובעיקר להימנע מטעויות קטנות או גדלות שלא יקדמו את העסק שלכם ולא יצליחו לפרסם אותו בצורה הנכונה והטובה ביותר באמצעות הכלי השיווקי החזק ביותר כיום לצורך פרסום עסקים, הלא הוא: הפייסבוק.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
קריירה מאחורי הקלעים של הרפואה
מערכת הבריאות בישראל נחשבת לאחת הטובות, המתקדמות והיעילות ביותר ברחבי...
עכשיו, יותר מתמיד, חשוב לחסוך במשכנתא
האינפלציה הגואה השנה והעלאת הריבית על ידי בנק ישראל הוכיחו...
מקסום יעילות הנכס: היתרונות של פיקוח מקצועי
מבוא לשירותי ניהול נכסים לחברות ניהול נכסים יש תפקיד מכריע בשמירה...
כתיבה של עבודה חשובה – כל המידע אודות התהליך
כתיבת עבודה סמינריונית מחיר כרוכה בשיקול של מספר גורמים בנוף...
טיפול ותמיכה לאנשים המתמודדים עם אתגרים
מרכז גמילה הוא מתקן מיוחד שנועד לספק טיפול ותמיכה לאנשים...
הידעתם? שהייה ארוכה בממ"ד עלולה לגרום לכם למצב של נכות נפשית. כיצד עוזרת המדינה?
מאז השבעה באוקטובר, אזרחי ישראל 'מבלים' נתח משמעותי מזמנם בממ"דים....
להצהיר על למה שיש לכם- מתי עושים את זה?
רובנו לא שמים לב ברמה היומיומית למה שיש לנו, מנכסים...
מילוי טפסי pdf
מילוי טפסי pdfהוא אחד ההליכים המתסכלים שבעולם הממוחשב והמוקלד של...
אירוע טוב מתחיל עם ייצוג מתאים בשטח
אם אתם מארגנים אירוע עסקי או אפילו אירוע משפחתי ורוצים...
להתמודד עם יוקר המחיה ולשמור על הסביבה
כולנו מרגישים את יוקר המחיה במדינת ישראל על בשרנו. אנחנו...