Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

פס נגד החלקה – פתרון קטן לסכנה גדולה

פס נגד החלקה – פתרון קטן לסכנה גדולה

החלקה במדרגות זה משהו שקרה לכל אחד מאיתנו פעם אחת בחיים לפחות, לרוב הנפילה נגמרת בבדיקה שאף אחד לא ראה אותנו ,התרוממות וממשיכים כרגיל, אך לפעמים מדובר בנפילה קשה שעלולה להיגמר בנזק גופני קשה, בייחוד כשמדובר באנשים מבוגרים או ילדים קטנים. מלבד עירנות ותשומת לב גדולה כאשר יורדים במדרגות, ישנם מוצרים שיכולים לסייע מניעה של החלקה במדרגות. פס נגד החלקה הוא אחד מהם.

פס נגד החלקה – פתרון, יתרון, מחירון.

פס נגד החלקה, כשמו כן הוא, כל תפקידו הוא למנוע החלקה במקום שבו קיימת סכנת החלקה. סכנה החלקה אינה קיימת אך ורק במדרגות אלא גם במשטחים תלולים, רטובים, משומנים ועוד. לכן רצוי להשתמש בפס נגד החלקה בכל המקומות הללו, בין אם מדובר במקום ציבורי ובין אם מדובר במקום פרטי. כעת נסביר מעט על מוצר זה. מדובר בפס בעל שני צדדים, בצידו האחד קיים דבק דו צדדי אותו ניתן להדביק על רוב המשטחים הקיימים כגון שיש, מתכת, עץ, גרנוליט, אבן משתלבת ועוד. מצידו השני של הפס קיימת טקסטורה שמסייעת במניעת ההחלקה בזכות מקדם החיכוך של הנעל עם הפס. ישנו מגוון של טקסטורות שונות בעלות מקדם חיכוך שונות אשר ניתן להתאים על פי הצורך. מלבד טקסטורות שונות ניתן גם לבחור ממגוון של צבעים על מנת להגביר את הנראות של הפסים בעזרת ניגוד של צבע הפס לצבע המשטח עליו מודבק. הגברת הנראות גורמת להסבת תשומת הלב של אותו הולך רגל וכך בעצם במידה והוא אינו הבחין במדרגות סביר להניח שיבחין בפס נגד החלקה, בנוסף הפסים בעצם מתריעים שמדובר במשטח חלקלק וקיימת סכנת החלקה. יתרון גדול של מוצר זה הוא העלות שלו, מדובר בעלות יחסית נמוכה לפתרונות אחרים כגון בנייה של של מעקה או מאחז יד, בנוסף פתרונות אלו מצריכים איש מקצוע מה שמוביל אותי לדבר על הנושא הבא והוא "ההתקנה" של פסים נגד החלקה

כיצד משתמשים בהם?

ובכן, פס נגד החלקה כפי שהזכרנו קודם בעל צד דביק שאותו יש להדביק על המשטח. מדובר בהדבקה פשוטה מאוד, שאינה מצריכה ידע קודם ואינה מצריכה איש מקצוע. הדבר היחיד שצריך לבצע לפני ההדבקה הוא לוודא שהמשטח עליו נדביק יהיה נקי מלכלוך ויבש מנוזלים. נסמן את המיקום הרצוי, לאחר מכן נסיר את סרט ההגנה מהצד הדביק של הפס ונדביק אותו במיקום המסומן. מומלץ לבצע הדבקת ניסיון על מנת לוודא שהפס נגד החלקה אכן עמיד בתנאים הקיימים.

לסיכום

אם אתם בעלי עסק או אדם פרטי, פס נגד החלקה הוא מוצר בטיחות שכדאי לכם מאוד להכיר. להתקנה במשטחים חלקים ומדרגות, מחוץ לביתכם, בחדר המדרגות בבניין או במבנה ציבורי. הוא יעיל, קל לשימוש, זול ביחס לפתרונות אחרים וניתן להתאים אותו לפי הצורך שלכם.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
האם אתם יודעים מהו שווי הנכס שלכם?
כשיש לנו דירה או בית אנחנו רגועים יותר משום שיש...
על דיכאון ועל הכלים הטיפוליים כדי לצאת ממנו
רבים יכולים להגיד על עצמם: 'אני בדיכאון', אבל אנחנו יודעים...
תחזוקה עירונית מעצימה: טכניקות מתקדמות לטיפול בבעיות במהירות ובדיוק רב
בתחום ניהול התשתיות העירוניות, הבטחת היעילות והאמינות של מערכות המים...
חדלות פירעון- מה זה אומר מבחינת הנושה?
לכל חייב אשר לקח הלוואה ישנו נושה בצד השני אשר...
המדריך המלא להתקנת אריחים מדוקקים
בחירה באריחים מדוקקים לריצוף הבית אפשרית במהלך עיצוב ראשוני של...
החוויה שבני ובנות מצווה לא מוכנים לוותר עליה
אירוע של בת מצווה לא יכול להיות פחות מאירוע שלא...
המשמעות והיתרונות מאחורי הוצאת רישיון קבלנים
הוצאת רישיון קבלן היא דבר שרוב הקבלנים שוקלים. למעשה, גם...
עריכת צוואה על ידי מומחים משפטיים
עריכת צוואה היא שלב קריטי בתכנון העיזבון, המאפשר ליחידים לציין...
גם שומרי המסורת יכולים להנות ממים צלולים במהלך השבת
משפחות דתיות בישראל, כמו גם שומרי מסורת, חולקים את אותו...
איך בוחרים נכון מטפל בדיקור סיני
המלצות של לקוחות קודמים הן כלי שימושי לבחירה נכונה ומדויקת...