Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

עכשיו, יותר מתמיד, חשוב לחסוך במשכנתא

עכשיו, יותר מתמיד, חשוב לחסוך במשכנתא
קרדיט - Freepik

האינפלציה הגואה השנה והעלאת הריבית על ידי בנק ישראל הוכיחו לאנשים רבים את החשיבות של תמהיל נכון להחזר המשכנתא. כל מי שהימר לא נכון, כל מי שחשב שהריבית תהיה כמעט אפסית לאורך כל המשכנתא וכל מי שלא הבטיח את עצמו בשלל פתרונות שאפשר להציע ללווים, מצא שהוא משלם הרבה יותר משכנתא בכל חודש בגלל חישוב לא זהיר. יותר נכון, משום שהוא לא נעזר בשירותי יועץ משכנתא מומלץ שיכול באמת להוכיח לו כמה שירות זה חוסך כספים. אם טרם ניסיתם ייעוץ משכנתאות שעובד באמת או שלקחתם ייעוץ שלא חסך לכם כסף ולא פתח בפניכם את הדרך למשכנתא בבנק שהולך לקראתכם, זה הזמן לחשוב אפילו על מחזור משכנתא ועל בדיקת המשכנתא שלקחתם כדי להוזיל אותה עוד יותר. חברת WIN משכנתאות – מתחייבים חוזית לחיסכון, שמה לה למטרה לסייע לנוטלי משכנתאות לקחת את ההלוואה הכדאית ביותר להם ולא רק לבנק, שמרוויח מחוסר הידע של לקוחותיו.

איך לבחור נכון בחברת ייעוץ?

הסיפורים על יועצי משכנתאות שאינם מומחים באמת בתחום זה רבים ולכן יש צורך לבדוק כל חברת ייעוץ משכנתאות לפני שנעזרים בשירותיה. אם אין לכם מכרים קרובים ואמינים שאתם יכולים לסמוך על ההמלצות שלהם מניסיון אישי, רצוי לבדוק במדיה החברתית סיפורים של לווים ולקוחות שנעזרו בשירותים כאלה, אבל לשאול די שאלות כדי להבין האם אתם מתכוונים לקחת משכנתא דומה לשלהם והאם הנתונים של המקרים מספיק דומים כדי שתוכלו להקיש ממקרה אחד לשני. משכנתא לעסק אינה דומה למשכנתא לדירה, כמובן, ולכן לא כל המלצה יכולה להועיל לכם. אפשר לבדוק גם המלצות בגוגל או לברר עם לקוחות של חברת הייעוץ כדי להבין מהם היתרונות של החברה שאתם רוצים להיעזר בשירותיה למשכנתא שלכם.

למה כדאי לקחת משכנתא רק לאחר ייעוץ?

משכנתא היא הלוואה מורכבת שלוקחים לעשרות שנים והכל יכול לקרות במהלכה. אם אתם מחפשים מסלול החזרים שייקח בחשבון כל התרחשות כלכלית שונה ממה שקורה היום אתם צריכים להיעזר במי שעושה את החישובים האלה נכון ופורס בפניכם את כל האפשרויות. תמהיל מסלולי החזר משכנתא שונים אחד מהשני ולא כל מה שמתאים ללקוח אחד מתאים לאחר. עם זאת, המגוון הגדול של מסלולים שחלקם כמעט סודיים ואינם מוכרים ללקוחות יכול לסייע לכם למצוא את המסלול הבטוח ביותר לכם, לאורך שנים. זה בדיוק מה שחברת WIN משכנתאות עושה בשמחה למען לקוחותיה, כשירות אמין ומקצועי. חברת WIN עובדת על בסיס הצלחה בלבד כך שאם ויש לקוחות שלא רוצים לשלם בהתחלה ולהתחייב לשירות, הם יכולים לקבל את השירותים רק כאשר הצליחה החברה לכייס להם את ההלוואה.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
למה לפנות אל מתקשרת רוחנית?
כאשר אנו מחפשים תשובות, הדרכה או ייעוץ בקשר לנושאים שונים...
הפופולריות הגוברת בקרב הילדים לתחום הרובוטיקה
חוגי רובוטיקה לילדים הופכים לפופולריים יותר ויותר בשנים האחרונות. חוגים...
היבט מכריע בטיפול בבריאות חיות מחמד
טיפול בפרעושים הוא היבט מכריע בטיפול בבריאות חיות מחמד, שכן...
לכל אופי השוקולד שמתאים לו
שוקולד הוא טעם אישי מאוד ולמרות שיש כל מיני מומחי...
להתאמן וגם להיראות טוב- איך עושים את זה?
היום הליכה לאימון ספורט מכל סוג שהוא לא צריכה להיות...
איך לוודא שהמשפחה שלכם לא תידרדר למלחמת ירושה?
המדורים המשפטיים באתרי חדשות מלאים בסיפורים צהובים על משפחות שנקרעות...
דבר קריטי עבור אנשים המעוניינים לפעול כעוסקים מורשים
פתיחת תיק עוסק מורשה הוא צעד קריטי עבור אנשים המעוניינים...
איך בוחרים מתקין לדוד שמש?
אין זה פשוט לחיות בבית ללא דוד שמש, אתם מבקשים...
מענה לאתגרים ייחודיים לאחר שיפוץ
ניקיון דירות לאחר שיפוץ הוא שירות מיוחד הנותן מענה לאתגרים...
קנו דירה ושלמו משכנתא שלא חונקת אתכם
ההשוואה בין לוקחי משכנתאות עובדת תמיד לטובת אלה שהחליטו לקחת...