Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

עורך דין פלילי

עורך דין פלילי
מקור: Pixabay

ישנם אנשים רבים בארץ, הנקלעים למצב של אישום וחקירות פליליות. יש למצוא עורך דין פלילי מקצועי, בכדי שיוכל לייעץ ולמצוא את האסטרטגיה המתאימה ואת הפרצות בחוק וזאת, לאחר שיקרא היטב את התיק. יש לוודא בנוסף, לגבי הזמינות של עו"ד המתמחה בסדר הדין הפלילי, היות וישנם מעצרים שנערכים באישון לילה ומומלץ כי האסיר ילווה ויתייעץ מיד עם עורך דינו, לפני שתתבצע אי איזו שהיא עדות מכריעה שעשויה להיות בעוכריו של הנאשם.

מקור: Pixabay

היום בגלל ריבוי עורכי הדין גם הפליליים שביניהם, קיימים תחומים ותת תחומים ולכן, מומלץ לבחור עו"ד המתמחה בנושא הספציפי שבו אתם מואשמים. יש לברר כמה שנות ניסיון יש לעוה"ד שתבחרו, אם הוא ניצח בתיקים הדומים לתיק שלכם, מה שיעניק לכם את האינדיקציה הנכונה לבחירה המושכלת של  עורך דין פלילי. יש לדעת, כי הליך פלילי הינו מורכב ויש בו היבטים רבים. למעשה המדינה היא זו שמאשימה את הנאשם ביצוע עבירה והליך בירור האשמה והטלת העונש יתבצע בבית המשפט.

 

הכנת הנאשם לפני המשפט הפלילי

משפט פלילי, הינו הליך שיש בו השלכות משמעותיות כאשר זכויותיו של הנאשם או החשוד בעבירה הפלילית, עשויות להילקח ממנו במידה והתביעה תדרוש מאסר בשל העבירה המיוחסת לו. המדינה הינה מנגנון כוחני ולכן קיימת חשיבות מכרעת בבחירה וייצוג של עורך דין פלילי. עו"ד המתמחה בסדר הדין הפלילי, יכין היטב את הנאשם או החשוד, לפני המשפט וכן, יורה לא בזמן המאסר לו לומר כלום עד שהוא יגיע לבית המעצר.  פרט זה הוא חשוב ביותר, כך שהחקירה המשטרתית לא תתחיל עד שהחשוד לא יתייעץ לפני עם עורך דינו.

 

אין לגשת למשפט פלילי ללא עו"ד פלילי

אזרח מן המניין הנאשם באישום פלילי, אינו יכול להתנהל מול ביהמ"ש בכוחות עצמו ולכן, חובה  עליו להתלוות עם עורך דין פלילי. עוה"ד יכול לסייע לנאשם בכמה דרכים בין אם בניהול הליך משפטי ועד לזיכוי הנאשם, או בהפחתת עונשו של הנאשם. עוה"ד יוכל אף להמיר את כתב האישום לעבירה שחומרתה פחותה יותר. גם לאחר פסק הדין שיינן לנאשם, עוה"ד המתמחה בפלילים, יוכל לסייע למרשו בהתמודדות עם קצין מבחן, מול הפסיכיאטר המחוזי, או מול מי שממונה על עבודות השירות, כאשר במקרים רבים גזר הדין ותוצאות המשפט תלויים בחוות דעתם של גורמים אלה.

 

קיימת חשיבות  רבה בכימיה שנוצרת בין עוה"ד לחשוד או לנאשם, היות וחייב להיווצר אמון מלא בין הלקוח לעורך דינו על מנת שכל הליכים יתנהלו על  הצד הטוב ביותר. תוכלו למצוא עו"ד המתמחה בפלילים באמצעות המלצות של חברים, מכרים וכן, לבצע את הבירורים שלכם ולבחור  בין כמה עורכי דן המתמחים בסדר הדין הפלילי ורק אז, תוכלו לבחור את העורך דין הנראה לכם כמקצועי ואמין ביותר.

לאחר סיום המשפט ומתן פסק הדין, עורך דין פלילי יכול לסייע בהתמודדות מול גורמים כמו קצין מבחן, הפסיכיאטר המחוזי, או הממונה על עבודות השירות, שלעתים גזר הדין ותוצאות המשפט יהיו תלויים בחוות דעתם.

בפורטל קרימינלי ניתן למצוא עורך דין פלילי בכל אזורי הארץ, וכן בהתאם לתחום המומחיות הנדרש (עבירות רכוש, תעבורה, אלימות וכו').

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
קריירה מאחורי הקלעים של הרפואה
מערכת הבריאות בישראל נחשבת לאחת הטובות, המתקדמות והיעילות ביותר ברחבי...
עכשיו, יותר מתמיד, חשוב לחסוך במשכנתא
האינפלציה הגואה השנה והעלאת הריבית על ידי בנק ישראל הוכיחו...
מקסום יעילות הנכס: היתרונות של פיקוח מקצועי
מבוא לשירותי ניהול נכסים לחברות ניהול נכסים יש תפקיד מכריע בשמירה...
כתיבה של עבודה חשובה – כל המידע אודות התהליך
כתיבת עבודה סמינריונית מחיר כרוכה בשיקול של מספר גורמים בנוף...
טיפול ותמיכה לאנשים המתמודדים עם אתגרים
מרכז גמילה הוא מתקן מיוחד שנועד לספק טיפול ותמיכה לאנשים...
הידעתם? שהייה ארוכה בממ"ד עלולה לגרום לכם למצב של נכות נפשית. כיצד עוזרת המדינה?
מאז השבעה באוקטובר, אזרחי ישראל 'מבלים' נתח משמעותי מזמנם בממ"דים....
להצהיר על למה שיש לכם- מתי עושים את זה?
רובנו לא שמים לב ברמה היומיומית למה שיש לנו, מנכסים...
מילוי טפסי pdf
מילוי טפסי pdfהוא אחד ההליכים המתסכלים שבעולם הממוחשב והמוקלד של...
אירוע טוב מתחיל עם ייצוג מתאים בשטח
אם אתם מארגנים אירוע עסקי או אפילו אירוע משפחתי ורוצים...
להתמודד עם יוקר המחיה ולשמור על הסביבה
כולנו מרגישים את יוקר המחיה במדינת ישראל על בשרנו. אנחנו...