Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

עורך דין פלילי

עורך דין פלילי
מקור: Pixabay

ישנם אנשים רבים בארץ, הנקלעים למצב של אישום וחקירות פליליות. יש למצוא עורך דין פלילי מקצועי, בכדי שיוכל לייעץ ולמצוא את האסטרטגיה המתאימה ואת הפרצות בחוק וזאת, לאחר שיקרא היטב את התיק. יש לוודא בנוסף, לגבי הזמינות של עו"ד המתמחה בסדר הדין הפלילי, היות וישנם מעצרים שנערכים באישון לילה ומומלץ כי האסיר ילווה ויתייעץ מיד עם עורך דינו, לפני שתתבצע אי איזו שהיא עדות מכריעה שעשויה להיות בעוכריו של הנאשם.

מקור: Pixabay

היום בגלל ריבוי עורכי הדין גם הפליליים שביניהם, קיימים תחומים ותת תחומים ולכן, מומלץ לבחור עו"ד המתמחה בנושא הספציפי שבו אתם מואשמים. יש לברר כמה שנות ניסיון יש לעוה"ד שתבחרו, אם הוא ניצח בתיקים הדומים לתיק שלכם, מה שיעניק לכם את האינדיקציה הנכונה לבחירה המושכלת של  עורך דין פלילי. יש לדעת, כי הליך פלילי הינו מורכב ויש בו היבטים רבים. למעשה המדינה היא זו שמאשימה את הנאשם ביצוע עבירה והליך בירור האשמה והטלת העונש יתבצע בבית המשפט.

 

הכנת הנאשם לפני המשפט הפלילי

משפט פלילי, הינו הליך שיש בו השלכות משמעותיות כאשר זכויותיו של הנאשם או החשוד בעבירה הפלילית, עשויות להילקח ממנו במידה והתביעה תדרוש מאסר בשל העבירה המיוחסת לו. המדינה הינה מנגנון כוחני ולכן קיימת חשיבות מכרעת בבחירה וייצוג של עורך דין פלילי. עו"ד המתמחה בסדר הדין הפלילי, יכין היטב את הנאשם או החשוד, לפני המשפט וכן, יורה לא בזמן המאסר לו לומר כלום עד שהוא יגיע לבית המעצר.  פרט זה הוא חשוב ביותר, כך שהחקירה המשטרתית לא תתחיל עד שהחשוד לא יתייעץ לפני עם עורך דינו.

 

אין לגשת למשפט פלילי ללא עו"ד פלילי

אזרח מן המניין הנאשם באישום פלילי, אינו יכול להתנהל מול ביהמ"ש בכוחות עצמו ולכן, חובה  עליו להתלוות עם עורך דין פלילי. עוה"ד יכול לסייע לנאשם בכמה דרכים בין אם בניהול הליך משפטי ועד לזיכוי הנאשם, או בהפחתת עונשו של הנאשם. עוה"ד יוכל אף להמיר את כתב האישום לעבירה שחומרתה פחותה יותר. גם לאחר פסק הדין שיינן לנאשם, עוה"ד המתמחה בפלילים, יוכל לסייע למרשו בהתמודדות עם קצין מבחן, מול הפסיכיאטר המחוזי, או מול מי שממונה על עבודות השירות, כאשר במקרים רבים גזר הדין ותוצאות המשפט תלויים בחוות דעתם של גורמים אלה.

 

קיימת חשיבות  רבה בכימיה שנוצרת בין עוה"ד לחשוד או לנאשם, היות וחייב להיווצר אמון מלא בין הלקוח לעורך דינו על מנת שכל הליכים יתנהלו על  הצד הטוב ביותר. תוכלו למצוא עו"ד המתמחה בפלילים באמצעות המלצות של חברים, מכרים וכן, לבצע את הבירורים שלכם ולבחור  בין כמה עורכי דן המתמחים בסדר הדין הפלילי ורק אז, תוכלו לבחור את העורך דין הנראה לכם כמקצועי ואמין ביותר.

לאחר סיום המשפט ומתן פסק הדין, עורך דין פלילי יכול לסייע בהתמודדות מול גורמים כמו קצין מבחן, הפסיכיאטר המחוזי, או הממונה על עבודות השירות, שלעתים גזר הדין ותוצאות המשפט יהיו תלויים בחוות דעתם.

בפורטל קרימינלי ניתן למצוא עורך דין פלילי בכל אזורי הארץ, וכן בהתאם לתחום המומחיות הנדרש (עבירות רכוש, תעבורה, אלימות וכו').

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
ערב גיבוש לעובדים
לאחרונה אתם מביטים על העובדים שלכם וברור לכם שהם צריכים...
הכול על הובלות באזור המרכז
בשעה טובה מצאתם את הדירה שתמיד חלמתם עליה באזור המרכז?...
מה זה תכנון פנסיוני?
תכנון פנסיוני הוא תהליך של קביעת יעדי הכנסה מפנסיה ואת...
אפשר לשכוח מההתמכרות- תהליך גמילה אפקטיבי
נדמה שיותר מכל תחום נפשי, אין מי שיוכל להבין לעולמם...
רוצים שדברים יתנהלו בדרככם גם בעתיד? דאגו למסמך המתאים
בשל הרפואה המתקדמת ועליה בתוחלת החיים, אדם יכול לחיות היום...
כל החוזקות מאחורי לימוד תנוחות יוגה לילדים
יוגה היא מדיטציה, תרגילי נשימה ותרגול יציבות גופנית שקיים כבר...
טיפול נכון בבעלי חיים מתחיל במרפאה
כל מרפאה וטרינרית היום מציעה לכל בעל חיות מחמד שירותים...
אולם לברית במרכז
חגיגה מרגשת במיוחד שיכולה להיות לזוג, היא הברית של הבן...
יצירת חללי עבודה פונקציונליים ואסתטיים
עיצוב פנים למשרד הוא תחום מתמחה המתמקד ביצירת חללי עבודה...
להפוך להיות המאסטרים של חייכם
זה הזמן לקחת את החיים בידיים ולהשתמש בכל המידע המגיע...