Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

עורך דין פלילי בתל אביב

עורך דין פלילי בתל אביב

ככל שנקראתם להיחקר במשטרה (בין כחשודים ובין כעדים) או ניתנה לכם ההזדמנות לשימוע לפני הגשת כתב אישום, או כבר הוגש נגדכם כתב אישום – עליכם לפנות ללא דיחוי לעורך דין פלילי שייעץ לכם וילווה אתכם בכל הקשור להליכים אלה.

עורך דין פלילי בתל אביב

חקירה במשטרה

חקירה במשטרה היא דבר מלחיץ ובצדק שכן לחקירה עלולות להיות השלכות על הנחקר. לדברים שאומר החשוד בחקירה חשיבות רבה לגבי השאלה האם יוגש נגדו כתב אישום. לחקירה פלילית כללים שיש להכירם, כמו גם חשוב להכיר את הזכויות העומדות לחשוד, כגון הזכות לשמור על זכות השתיקה והזכות להיוועץ עם עורך דין פלילי. גם אדם נורמטיבי שמעולם לא נחקר זקוק לעו"ד פלילי שייעץ לו על מנת למנוע הסתבכות שלו בהליכים פליליים.

כמו כן, גם לחקירה של עד יכולה להיות משמעות רבה על מוסר העדות, שכן לעיתים, בהתאם לדברים שאומר העד, החוקרים יכולים לשנות את עדותו לחקירה באזהרה ולהפוך אותו לחשוד בעצמו. לפיכך, גם במסירת עדות קיימת חשיבות להתייעץ עם עורך דין פלילי ולהכיר את הזכויות העומדות למוסר העדות ואיך להישמר מלהיחקר באזהרה.

הליכי מעצר

לעיתים, להליכי חקירה מתלווים גם הליכי מעצר במקרים בהם יש חשד סביר שהחשוד ביצע את העבירה ויש חשש למסוכנות מהחשוד לאדם או לציבור או חשש לשיבוש הליכי חקירה, ולא ניתן לאיין את המעצר בחלופת מעצר. בכל המקרים האלה חשוב שיהיה עורך דין פלילי שידאג לאינטרסים של החשוד וידאג לשחרר את החשוד בהקדם האפשרי.

שימוע לפני הגשת כתב אישום

לאחר שהחקירה הפלילית בעניינו של החשוד הסתיימה והחומר הועבר לתביעה או לפרקליטות שבחנה את הדברים והחליטה להגיש כתב אישום, לחשוד קיימת הזכות, במקרים רבים, לבקש לקיים ישיבת שימוע בה ינסה עורך דינו לשכנע את התביעה להימנע מהגשת כתב אישום נגד החשוד. מדובר בזכות חשובה מאוד שחשוב להתייעץ עם עורך דין פלילי לגביה, שכן ישנם שיקולים חשובים איך לבצע את השימוע, על מנת שלא לגרום לחשוד נזק.

משפט פלילי

לאחר שהוגש נגד חשוד כתב אישום מעמדו משתנה מחשוד לנאשם ועניינו מובא בפני בית משפט בו מצד אחד המדינה, באמצעות התביעה, מבקשת להרשיעו ולהטיל עליו עונש מחמיר, ומצד שני ניצב הנאשם שעליו להתגונן בפני האישומים המיוחסים לו, ובמקרה של הרשעה לעתור לעונש מקל. מאחר וניהול משפט פלילי הוא דבר מורכב, על הנאשם להיות מיוצג על ידי עו"ד פלילי שידאג לאינטרסים של הנאשם ולהגנתו בצורה הטובה ביותר ויבטיח כי זכויותיו לא תפגענה ובמקרים המתאימים יגיע להסדר טיעון בהסכמתו של הנאשם ובהסכמת התביעה.

פנייה לעורך דין פלילי בתל אביב

בכל ההליכים הפליליים שצוינו, כמו גם בהליכים אחרים כגון מחיקת רישום פלילי והגשת בקשה לחנינה מהנשיא, יש לפנות לעורך דין פלילי. אם אתם גרים בתל אביב או באזור גוש דן, מומלץ לפנות אל עורך דין פלילי בתל אביב הנוהג לייצג דרך קבע לקוחות מול תחנות המשטרה ורשויות האכיפה בתל אביב ולהופיע בבית משפט השלום בתל אביב ובית המשפט המחוזי בתל אביב.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
קריירה מאחורי הקלעים של הרפואה
מערכת הבריאות בישראל נחשבת לאחת הטובות, המתקדמות והיעילות ביותר ברחבי...
עכשיו, יותר מתמיד, חשוב לחסוך במשכנתא
האינפלציה הגואה השנה והעלאת הריבית על ידי בנק ישראל הוכיחו...
מקסום יעילות הנכס: היתרונות של פיקוח מקצועי
מבוא לשירותי ניהול נכסים לחברות ניהול נכסים יש תפקיד מכריע בשמירה...
כתיבה של עבודה חשובה – כל המידע אודות התהליך
כתיבת עבודה סמינריונית מחיר כרוכה בשיקול של מספר גורמים בנוף...
טיפול ותמיכה לאנשים המתמודדים עם אתגרים
מרכז גמילה הוא מתקן מיוחד שנועד לספק טיפול ותמיכה לאנשים...
הידעתם? שהייה ארוכה בממ"ד עלולה לגרום לכם למצב של נכות נפשית. כיצד עוזרת המדינה?
מאז השבעה באוקטובר, אזרחי ישראל 'מבלים' נתח משמעותי מזמנם בממ"דים....
להצהיר על למה שיש לכם- מתי עושים את זה?
רובנו לא שמים לב ברמה היומיומית למה שיש לנו, מנכסים...
מילוי טפסי pdf
מילוי טפסי pdfהוא אחד ההליכים המתסכלים שבעולם הממוחשב והמוקלד של...
אירוע טוב מתחיל עם ייצוג מתאים בשטח
אם אתם מארגנים אירוע עסקי או אפילו אירוע משפחתי ורוצים...
להתמודד עם יוקר המחיה ולשמור על הסביבה
כולנו מרגישים את יוקר המחיה במדינת ישראל על בשרנו. אנחנו...