Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

עורך דין לייצוג נפגעי תאונות דרכים – הפעם מקבלים את מלוא זכויותיכם

עורך דין לייצוג נפגעי תאונות דרכים – הפעם מקבלים את מלוא זכויותיכם
קרדיט PIXABAY

מדינת ישראל סובלת ממגיפה קשה – מגפת תאונות הדרכים. לא מדובר באירוע חולף לצערנו, אלא בשגרה של ממש הגובה את חייהם של עשרות רבות של בני אדם בשנה, ולצערנו המספרים מתפסים לכדי כמה מאות. וזה עוד בלי להכניס למשוואה את כמות הנפגעים, הנפצעים ובני משפחותיהם שצריכים להתמודד עם המציאות החדשה – אובדן כושר עבודה, פגיעה רב מערכתית, פגיעת ראש קשה, נכות פיזית וכמובן טלטלה רגשית ונפשית חמורה.

תאונות דרכים וחברות הביטוח

כדי בכל זאת לנסות למצוא ניחומים ולהתמודד היטב מול הצרה הזו, פונים לחברות הביטוח בהם הנפגעים מבוטחים ודורשים את כספי הביטוח והפיצויים על מנת לכסות את ההוצאות הרפואיות. רבים חושבים שאם יש להם פוליסה בחברת ביטוח לרכב, זה יספיק להם רק לפנות אליהם ולתת להם את הפרטים, נכון? אז מסתבר שהמון פעמים יוצא שבפועל הם יקבלו רק סכום קטן וסמלי מתוך מה שהם אמורים לקבל בפועל. זה קורה כי אין להם ייצוג של עורך דין תאונות דרכים תל אביב מקצועי ומנוסה שיוכל לדבר בשמם ולמצות את מלוא כספי הפוליסה!

הנזקים הבריאותיים וההוצאות הכספיות שלכם

אחרי תאונת דרכים עשויים להיות כל מני פציעות לטווח הקצר והארוך. לא תמיד הם נראים לעין בשעות הראשונות ואף בימים הראשונים, ולכן רק דרך עורך דין תאונות דרכים תל אביב מקצועי, המכיר ויודע מניסיונו את כל הסיכונים והסיכויים השונים לקבל פציעות כאלה, תוכלו באמת לנצל עד תום את כל האפשרות של קבלת הפיצויים שלכם.

צליפת שוט פיצויים

פציעות שכיחות הן כמובן שברים וסדקים בעצמות, פציעות יבשות ושפשופים, פגיעות ראש ובמיוחד בולטת פציעת צליפת שוט. צליפת שוט נחשבת כאחת הפציעות השכיחות ביותר בקרב נפגעי תאונות דרכים חזיתיות. הפציעה מתרחשת באזור הצוואר, שנמתח במהירות שיא המובילה לקרעים ונקע בשרירי הצוואר ובחוליות. מה שקורה בתאונה חזיתית בשעת ההתנגשות בין שני כלי הרכב, הצוואר נמתח ומתנועע קדימה ואחורה, בדומה לתנועה של צליפה של שוט. במקרה של צליפת שוט פיצויים יכולים בהחלט לעזור ולכסות את כל הטיפולים והשיקום המתאים שהצוואר שלכם צריך לקבל!

מה עליכם לעשות במידה וחטפתם צליפת שוט בתאונת דרכים?

אם אתם מאמינים שבנוסף לשאר הנזקים שנגרמו לכם חוויתם גם צליפת שוט, בצעו את כל הצעדים כדי להגן על זכויותיכם ובריאותכם. בעוד שאתם בזירת התאונה הזעיקו במיידית את שירותי ההצלה ואמבולנס 101 לזירת האירוע. נסו להישאר יציבים ושקטים מבלי לזוז עד הגעת כוחות ההצלה, שמא היה קרע או שבר וכל תזוזה עלולה להחמיר את המצב. אל תדון עם גורמים לא רלוונטיים בנוגע לתאונה ונסיבותיה, מלבד המשטרה. כל דבר שתגידו בשלב זה עשוי לשבש את הליך התביעה שלכם מאוחר יותר.

מה הצעדים שיש לנקוט שעות לאחר תאונת הדרכים?

כמה שעות מאוחר יותר צרו קשר עם עורך דין תאונות דרכים תל אביב. ככל שתקדימו לדבר עם עורך דין, כך תוכלו להיות בקיאים יותר על זכויותיכם והאפשרויות המשפטיות העומדות בפניכם. במקביל קבעו פגישה עם הרופא המטפל, ועקבו אחרי המצב של הצוואר שלכם. הקפידו שיהיה לכם רשום מתי התחיל הכאב ואיפה בצוואר. ככל שיש לכם יותר מידע אסוף התומך במקרה הפציעה, זה מעיד על בניית תיק חזק עם פוטנציאל זכייה גבוה יותר בתביעה. שמרו את כל התיעוד הכתוב של התאונה. זה כולל את דוח התאונה הרשמי. עורך הדין שלכם יוכל לסייע לכם להשיג עותק שלו מהגורמים הרלוונטיים. כמו כן יש לשמור כל תיעוד כתוב אודות הפציעה שלכם מבית החולים וכל חוות דעת של הרופאים המטפלים.

כל מילה עלולה לשמש כנגדכם!

חשוב מאוד לשמור על קשר רק מול עורך הדין שלכם ולא עם נציג מחברת הביטוח! הם בתורם ינסו לסגור אתכם על פשרה שתוביל לפיצוי כספי קטן ושולי מאוד ממה שאתם באמת יכולים להשיג. כל דבר שתגידו לנציגי חברות הביטוח יכול לשמש נגדכם אחר כך בתביעה שלכם. כמו כן לא לפרסם את פרטי המקרה ברשתות החברתיות – חברות הביטוח עוקבות אחריכם במטרה לנסות ולשבש בתיק המקרה!

פונים רק דרך עורך דין תאונות דרכים תל אביב

במידה וחלילה עברתם תאונת דרכים ובמיוחד אם זו תאונת דרכים על אופנוע, אתם חייבים לפנות רק לטובים ביותר שיוכלו לבנות לכם תיק חזק, יציב ומבוסס שיבטיח לכם את מלוא כספי הביטוח ללא שום חששות.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
טיפול ותמיכה לאנשים המתמודדים עם אתגרים
מרכז גמילה הוא מתקן מיוחד שנועד לספק טיפול ותמיכה לאנשים...
הידעתם? שהייה ארוכה בממ"ד עלולה לגרום לכם למצב של נכות נפשית. כיצד עוזרת המדינה?
מאז השבעה באוקטובר, אזרחי ישראל 'מבלים' נתח משמעותי מזמנם בממ"דים....
להצהיר על למה שיש לכם- מתי עושים את זה?
רובנו לא שמים לב ברמה היומיומית למה שיש לנו, מנכסים...
מילוי טפסי pdf
מילוי טפסי pdfהוא אחד ההליכים המתסכלים שבעולם הממוחשב והמוקלד של...
אירוע טוב מתחיל עם ייצוג מתאים בשטח
אם אתם מארגנים אירוע עסקי או אפילו אירוע משפחתי ורוצים...
להתמודד עם יוקר המחיה ולשמור על הסביבה
כולנו מרגישים את יוקר המחיה במדינת ישראל על בשרנו. אנחנו...
איך לבחור שולחנות עץ למטבח?
כיום, כמו לפני מאות שנים, אנשים מעריכים ורוכשים שולחנות עץ....
מתי מומלץ לפנות לעורך דין פלילי?
תפקידו של עורך דין פלילי הוא ללוות חשודים ונאשמים לאורך...
איך להבטיח את הזכויות שלכם בעיזבון?
בשנים האחרונות יותר אנשים מודעים לחשיבותה של צוואה חוקית שנערכת...
איך עובדים נכון מבלי לסכן חיים?
בכל מקום עבודה קיימים סיכונים שונים שחלקם טריוויאליים ומשותפים לכולם...