Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

סיאליס

סיאליס

בעוד שבעבר התרופה היחידה לשיפור אין אונות הייתה ויאגרה, הרי שבשנים האחרונה אושרה על ידי משרד הבריאות תרופה אשר השפעתה זהה להשפעת הוויאגרה מחד ומאידך, היא בעלת יתרונות רבים יותר מהוויאגרה. מדובר בתרופה לאין אונות הקרויה: סיאליס או בכינוי אשר העניקו לה לא מעט גברים המשתמשים בה: תרופת סוף שבוע. שכן, על ידי נטילת הסיאליס בסוף השבוע פעם אחת בלבד, ניתן ליהנות מזקפה אשר נגמרת על ידי גירוי מיני לאורך כל סוף השבוע. מדובר בתרופה בעלת יתרונות רבים, אשר רבים מהגברים אשר סובלים מאין אונות בוחרים דווקא בה כיום, בשל המלצה של הרופא שלהם או בשל העובדה שהם שמעו על יתרונות התרופה. אולם, בטרם בוחרים להשתמש דווקא בתרופה זו, חשוב מאוד להכיר את התרופה, להתוודע אל מרכיביה, אל תופעות הלוואי שלה ואל כל מה שחשוב לדעת בטרם בוחרים ליטול את התרופה.

סיאליס

מהי הסיאליס

כאשר מדובר בסיאליס, מדובר בתרופת מרשם אשר בדומה לויאגרה, מטרתה היא שיפור התפקוד המיני. בדומה לוויאגרה, גם תרופה זו פועלת במנגון של הרחבת כלי הדם, באמצעות חומר פעיל בתרופה הקרוי: טלדנפיל. מדובר בחומר הרלוונטי גם לטיול באין אונות, גם לשיפור הזקפה וגם להגברת ההנאה מיחסי המין של כל גבר הנוטל את התרופה. הסיאליס קרוי גם: "הגלולה הצהובה". מדובר בכדור אחד אשר ניתן ליטול פעם ביום בלבד ובניגוד לוויאגרה, אשר משפיעה פרק זמן קצר יחסית, הרי שהסיאליס משפיעה על הגבר הנוטל אותה פרק זמן ארוך יותר ומאפשרת לו ליהנות מיחסי המין בצורה איכותית יותר. כמובן שחשוב מאוד לדעת שהתרופה איננה גורמת לזקפה ללא גירוי מיני. באמצעות נטילת התרופה, ניתן ליהנות מזקפה בתוך חצי שעה מרגע נטילת התרופה, אשר תושג באמצעות גירוי מיני. הסיאליס היא תרופה חדשה יחסית והיא מצטרפת אל התרופות הקיימות כיום בשוק הלא הן: הוויאגרה והלויטרה.

יתרונות הסיאליס

אם אתם תוהים מדוע כדאי לכם לבחור דווקא בסיאליס על פני התרופות המתחרות כיום בשוק, הרי שבנוסף למה שהוזכר לעיל לגבי העובדה שמשך ההשפעה של התרופה הינו ארוך ומשמעותי יותר, ממשך ההשפעה של התרופות המתחרות כיום בשוק, הרי שמדובר גם בתרופה אשר ניתן לצרוך אותה באופן יומיומי במינון נמוך, בניגוד לתרופות האחרות וכן, לא פעם התרופה מסייעת גם במקרה של טיפול בגידול שפיר בערמונית. מדובר בגידול אשר סובלים ממנו לא מעט גברים בגילאי 50 פלוס והסיאליס הוכחה כתרופה יעילה הן עבור אין אונות, שיפור הזקפה והגברת ההנאה מיחסי המין והן עבור בטיפול בגידול שפיר זה.

כיצד  פועלת סיאליס

התרופה סיאליס, פועלת באופן דומה לוויאגרה. התרופה משפרת את התפקוד המיני של הגבר הסובל מהעדר זקפה או בעיות זקפה, באמצעות הגברת זרימת הדם לפין. החומר הפעיל בתרופה זו, מסייע בהרחבת כלי הדם ובכך מסייע לכך שמערכת המין גדושה בדם ועל ידי כך משפרת את הזקפה. חשוב מאוד לדעת, שהתרופה איננה תרופת קסמים לשיפור החשק המיני, אלא, היא תרופה אשר פועלת באופן פיזיולוגי להגברת הזקפה של הנוטל אותה ולכן, על מנת ליצור זקפה, הרי שיש צורך בעוררות מינית של האדם הנוטל את התרופה. ללא עוררות מינית חיצונית, לא תתרחש זקפה. בניגוד לוויאגרה, אשר משפיעה רק ל4-5 שעות, הרי שהסיאליס משפיעה לאורכו של יום שלם ולעיתים אף יותר מכך. היתרון הגלום בתרופה בניגוד לוויאגרה הוא שהתרופה נספגת היטב וניתן לצרוך אותה במקביל לאוכל או לשתיית אלכוהול. התרופה גם משפיעה מהר יותר כל גופו של הנוטל אותה, בניגוד לוויאגרה אשר משפיעה לאט יותר. חשוב מאוד לזכור שככל תרופה, גם לתרופה זו ישנן תופעות לוואי ויש צורך להיות מודעים היטב לתופעות הלוואי של התרופות, בכדי להתמודד איתן. תופעות הלוואי של הנוטלים את התרופה יכולות להיות: כאבי ראש, סחרחורות וטשטוש בראייה, הנובעים מהגברת זרימת האדם אשר מסבה התרופה מכלל הגוף, לאזור מערכת המין של האדם.

למי לא כדאי ליטול את התרופה

התרופה פועלת במנגנון פעולה מאוד ספציפי, על מנת לאפשר את שיפור הזקפה לאדם ולכן, יש לדעת שבשל מנגנון זה, יתכן שהתרופה יכולה להסב נזקים גופניים ובריאותיים לאדם אשר נוטל אותה במצבים רפואיים בעייתיים כגון: אדם אשר סובל מלחץ דם, הוא אדם אשר לא כדאי שייטול את התרופה. מדובר על תרופה אשר מסבה שינויים בלחץ הדם ואדם אשר סובל מלחץ דם באופן כרוני, יכול לסבול בעקבות תרופה זו מירידה חדה בלחץ הדם שלו ובגינה גם מנזק בריאותי, גם אדם אשר סובל מהפרעה לבבית חייב להתייעץ עם הרופא שלו האם ניתן במצבו ליטול את התרופה. מדובר בתרופה אשר מרחיבה את כלי הדם בגוף באופן כללי ולכן, יכולה להפריע לקצב הלב של האדם אשר סובל ממחלות לב שונות. כמו כן, מכיוון שאחת מתופעות הלוואי של התרופה היא טשטוש בראיה, הרי שגם אדם אשר סובל מבעיות או מחלות עיניים כאלו ואחרות, כדאי שלא ייטול את התרופה מכיוון שהדבר יכול לפגוע בראייה שלו באופן כרוני, גם אנשים אשר סובלים ממחלות כבד או כליה, רצוי מאוד שלא ייטלו את התרופה ואם בכל זאת הוחלט על ידי הרופא שלהם שנכון עבורם לקחת את התרופה, הרי שחשוב מאוד שהם יהיו במעקב רפואי קפדני וצמוד, לאורך כל זמן נטילת תרופה זו.

כיצד תדע אם אתה זקוק לסיאליס

כאמור, סיאליס היא תרופה דומה לוויאגרה, אשר רלוונטית לטיפול באין אונות. מטרתה של התרופה היא לסייע בשיפור הזקפה של האדם ולסייע לו בהגברת ההנאה מיחסי המין. אולם, על מנת לקבוע האדם רלוונטי לאדם ליטול את הסיאליס או לא, הרי שחשוב מאוד לבחון שהוא באמת סובל מאין אונות. לא פעם, מחלות אחרות כגון: סכרת או מחלת לב, יכולות ליצור אצל האדם תסמינים דומים לתסמיני אין אונות ולכן, כל אדם החושד כי הוא סובל מאין אונות, חייב לפנות לרופא המטפל שלו, בכדי לאבחן באופן וודאי כי הוא סובל או לא סובל מאין אונות. במידה והאדם סובל מאין אונות, הרי שיהיה ניתן לטפל בו באמצעות ויאגרה או סיאליס, אך במקרה שמדובר בתסמין של מחלה אחרת, הרי שהפתרון הוא טיפול במחלה הראשונית, אשר גורמת לאדם בין היתר תסמיני אין אונות. הרופא יבדוק את האדם באמצעות בדיקות דם כלליות, בדיקת אולטרסאונד אשר תאבחן את זרימת הדם שלו אל המערכת המינית, בדיקה של מערכת המין באופן כללי ובדיקת זקפה של האדם במהלך הלילה, שכן, ידוע שנוצרת זקפת לילה במהלך הלילה אצל לא מעט גברים.

לסיכום: ניתן לומר שסיאליס היא תרופה הרלוונטית לטיפול באין אונות ולטיפול בגידול שפיר בערמונית. לתרופה יתרונות רבים על פני התרופות האחרות הקיימות בשוק הרלוונטיות עבור טיפול באין אונות. חשוב מאוד לזכור שלתרופה ישנן תופעות לוואי כאלו ואחרות אשר יש לשים לב אליהן וכן, יש לוודא בטרם נוטלים את התרופה כי אינך סובל ממחלה רפואית או רקע רפואי כלשהו, אשר בגינו אינך יכול ליטול את התרופה בשל סיכון כלשהו אשר התרופה תסב לבריאותך.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
האם אתם יודעים מהו שווי הנכס שלכם?
כשיש לנו דירה או בית אנחנו רגועים יותר משום שיש...
על דיכאון ועל הכלים הטיפוליים כדי לצאת ממנו
רבים יכולים להגיד על עצמם: 'אני בדיכאון', אבל אנחנו יודעים...
תחזוקה עירונית מעצימה: טכניקות מתקדמות לטיפול בבעיות במהירות ובדיוק רב
בתחום ניהול התשתיות העירוניות, הבטחת היעילות והאמינות של מערכות המים...
חדלות פירעון- מה זה אומר מבחינת הנושה?
לכל חייב אשר לקח הלוואה ישנו נושה בצד השני אשר...
המדריך המלא להתקנת אריחים מדוקקים
בחירה באריחים מדוקקים לריצוף הבית אפשרית במהלך עיצוב ראשוני של...
החוויה שבני ובנות מצווה לא מוכנים לוותר עליה
אירוע של בת מצווה לא יכול להיות פחות מאירוע שלא...
המשמעות והיתרונות מאחורי הוצאת רישיון קבלנים
הוצאת רישיון קבלן היא דבר שרוב הקבלנים שוקלים. למעשה, גם...
עריכת צוואה על ידי מומחים משפטיים
עריכת צוואה היא שלב קריטי בתכנון העיזבון, המאפשר ליחידים לציין...
גם שומרי המסורת יכולים להנות ממים צלולים במהלך השבת
משפחות דתיות בישראל, כמו גם שומרי מסורת, חולקים את אותו...
איך בוחרים נכון מטפל בדיקור סיני
המלצות של לקוחות קודמים הן כלי שימושי לבחירה נכונה ומדויקת...