Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

משמורת משותפת – מה זה אומר?

משמורת משותפת – מה זה אומר?
קרדיט freepik

אחד הדברים הקשים ביותר בחיים זה גירושין. העובדה כי אנו מתנתקים מבן או בת הזוג שלנו היא קשה ביותר. פעמים רבות הפרידה היא כמו התנקות מהתמכרות וזאת מכיוון שהיינו רגילים להיות עם בן או בת הזוג שלנו במשך זמן רב. לא פעם בן או בת הזוג שלנו הם החברים הכי טובים שלנו ולכן הקושי רק הולך וגובר. העניין הוא שפעמים רבות בגירושין יש גם את הצד של הילדים אשר הופכת את הפרידה לעוד יותר קשה. השאלה איפה יהיו הילדים לאחר הגירושין היא מורכבת וקשה ואי אפשר להתעלם ממנה. על רקע זה יש לציין כי משמורת משותפת היא אופציה מצוינת לשני ההורים. משמורת זו משמעה כי הילדים יהיו זמן שווה אצל שני ההורים וכך שני ההורים יוכלו ליהנות מזמן איכות עם הילדים שלהם.

משמורת משותפת – מה זה אומר?
קרדיט freepik

כיצד נקבע איזה משמורת תהיה?

בסופו של יום בהליך משפטי יש שני צדדים שכל צד מושך לכיוון שרצוי לו. בית המשפט הוא אשר אמון על הקביעה איזה צד ינצח בהליך. זה נכון בסכסוך מסחרי וזה בטח ובטח נכון בשאלה של משמורת משותפת. על רקע זה יש לציין כי על אף שבית המשפט מכריע בסוגיה בסופו של יום יש משמעות גדולה לשאלה איזה טיעונים משפטיים מציגים עורכי הדין שלכם. לכן עליכם להבין כי יש משמעות לשאלה עד כמה עורך הדין שלכם הוא טוב והאם הוא מומחה בתחום של דיני משפחה או לא. זהו משהו שאתם צריכים לתת עליו את הדעת ולפעול בהתאם אם אתם רוצים להשיג את מירב הזכויות בהליך המשפטי שבו אתם נמצאים.

מה אסור בדיני משפחה לעשות?

יש הרבה דברים שלא כדאי לעשות בהליך משפטי, אך נראה כי העיקרי שבהם הוא לא לייצג את עצמכם. זה נראה אולי קסום לייצג באופן עצמאי אותנו אך בפועל מדובר בטעות קשה ומורכבת. עליכם להבין כי בשום פנים ואופן אסור בדיני משפחה לפעול ללא עורך דין וזאת בגלל שהספרה המשפטית היא כה מורכבת וקשה. קל מאוד ללכת לאיבוד בין כל ההלכות שנקבעו בתחום כמו למשל מהי משומרת משותפת או מה עושים עם ניכור הורים. עורך דין טוב הוא ההבדל בין ייצוג משפטי איכותי שמביא תוצאות ובין בעיות שאנו נתקלים בהם בבית המשפט.

מחפשים אחר עורך דין משפחה? קבלו עליו המלצות מלקוחות עבר שלו

אז איך אנו יכולים לבחור עורך דין משפחה שהוא הטוב ביותר? מה אנו צריכים לעשות בכדי להבטיח כי נקבל משמורת משותפת אם אנו רוצים בה? התשובה היא שאנו חייבים לדבר עם לקוחות עבר של העורך דין. עלינו לפנות אל העורך דין ולבקש ממנו מספר לקוחות שעבדו עמו בעבר. ברגע שנעשה זאת נדבר עם הלקוחות ונשמע מהם האם אנו יכולים לסמוך עליו או לא. אל תתביישו לבקש זאת מהעורך דין מכיוון שיש לכך משמעות גדולה על ההצלחה של התיק המשפטי שלכם. לא רק זאת כך תוכלו לדעת האם האופי של העורך דין מתאים לכם או שמא אתם מחפשים מישהו יותר חריף ויותר מקצועי אשר יסייע לכם יותר.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
קריירה מאחורי הקלעים של הרפואה
מערכת הבריאות בישראל נחשבת לאחת הטובות, המתקדמות והיעילות ביותר ברחבי...
עכשיו, יותר מתמיד, חשוב לחסוך במשכנתא
האינפלציה הגואה השנה והעלאת הריבית על ידי בנק ישראל הוכיחו...
מקסום יעילות הנכס: היתרונות של פיקוח מקצועי
מבוא לשירותי ניהול נכסים לחברות ניהול נכסים יש תפקיד מכריע בשמירה...
כתיבה של עבודה חשובה – כל המידע אודות התהליך
כתיבת עבודה סמינריונית מחיר כרוכה בשיקול של מספר גורמים בנוף...
טיפול ותמיכה לאנשים המתמודדים עם אתגרים
מרכז גמילה הוא מתקן מיוחד שנועד לספק טיפול ותמיכה לאנשים...
הידעתם? שהייה ארוכה בממ"ד עלולה לגרום לכם למצב של נכות נפשית. כיצד עוזרת המדינה?
מאז השבעה באוקטובר, אזרחי ישראל 'מבלים' נתח משמעותי מזמנם בממ"דים....
להצהיר על למה שיש לכם- מתי עושים את זה?
רובנו לא שמים לב ברמה היומיומית למה שיש לנו, מנכסים...
מילוי טפסי pdf
מילוי טפסי pdfהוא אחד ההליכים המתסכלים שבעולם הממוחשב והמוקלד של...
אירוע טוב מתחיל עם ייצוג מתאים בשטח
אם אתם מארגנים אירוע עסקי או אפילו אירוע משפחתי ורוצים...
להתמודד עם יוקר המחיה ולשמור על הסביבה
כולנו מרגישים את יוקר המחיה במדינת ישראל על בשרנו. אנחנו...