Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מקרר – הלב של כל עסק מזון

מקרר – הלב של כל עסק מזון
קרדיט:

אין כיום שום עסק בתחומי המזון השונים שאינו "נשען" על ציוד הקירור שלו, ובעיקר – על המקררים. כל בית עסק, גוף או מוסד שמגיש מזון לאנשים יזדקק לפחות למקרר אחד, ואין הבדל אם בית עסק זה כולל מטבח מפואר, או שהוא דוכן מזון פשוט, בין אם הוא פועל באמצעות משלוחים, מציע טייקאווי, או שהוא מוכר את המזון לאכילה מיידית בתחומו. כל העסקים העוסקים בתחום המזון וההסעדה – כבתי המלון, המסעדות, הגלידריות, הקונדיטוריות ואפילו מסעדות המזון המהיר, מחויבים לשמירה על כל סוגי המזון שאותם הם מגישים, באמצעות אחסונו בתנאים המתאימים, תוך הקפדה על טמפרטורת הקירור נכונה ועל רמת לחות האוויר התואמת, ספציפית, את המזון המאוחסן. לפרטים נוספים תוכלו לפנות אל חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ”.

קרדיט: milo.co.il

קצת היסטוריה..

על אף כי נדמה שמקררים לעסקים היו חלק מהנוף המסחרי שלנו מאז ומעולם, עד לפני פחות ממאתיים שנים, לא היו בנמצא מקררים. עובדה שאותה היה קל יותר לשאת, אולי, במדינות שאקלימן קר, והגרים בהם יכלו לשמר את מזונם אף ללא צורך להיעזר במכשור החשמלי. אולם, האוכלוסיות שגרו באזורים החמים, לא נהנו מאותה פריווילגיה ונאלצו לפתח מיני מאכלים ודרכי שימור, אשר השפיעו על גיבוש אופיו של המטבח שלהם. זאת, הם עשו במגוון שיטות שימור שונות, ביניהן, השימור באמצעות המלחה, השריית המזון במים או בשמן, איטום כלי האחסון לאור ולחמצן, ייבוש, המזון וכן הלאה.

כיום, לעומת זאת, לא נדרשת מאיתנו יצירתיות רבה מידי במציאת הפתרונות המתאימים לצורך קירור ו / או הקפאה. שכן, המגוון הגדול הקיים כיום של מקררים לעסקים, פותח בפנינו את האפשרות לשימור כל סוגי המצרכים והמזון, ואף, במקרה הצורך, להציג אותם לראווה במקררי ויטרינה או במקררים שקופים. ובכך, למעשה, להשיג מטרה נוספת – לעודד מכירתם של המוצרים הללו באמצעות השימוש בוויזואליה – חוש הראיה. מקררים לעסקים התפתחו בימינו כל כך, עד כי ניתן מספר להגיע באמצעות השימוש בהם לדיוק המרבי בטמפרטורה וברמת הלחות הנדרשות לכל מזון או מצרך מזון המאוחסן בהם.

 

קירור מתקדם

פתרונות קירור מתקדמים יותר יאפשרו לכם להוסיף למקררים התעשייתיים פתרונות אחסון יצירתיים נוספים, לדוגמה, מקררים ייעודיים לתחומי מזון שונים, אביזרים וציוד משתנים כדוגמת מדפים פריקים הניתנים לכיוון ועוד. פנו אל המומחים שלנו לייעוץ, “מילוא קירור חיפה בע”מ” היא מהמובילות בארץ בענף הקירור התעשייתי ונמצאת בתהליך צמיחה מתמיד. החברה מתמחה בייבוא, שיווק ומכירה של מקררים ומקפיאים מסחריים מתוצרת מיטב החברות האירופאיות.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
קריירה מאחורי הקלעים של הרפואה
מערכת הבריאות בישראל נחשבת לאחת הטובות, המתקדמות והיעילות ביותר ברחבי...
עכשיו, יותר מתמיד, חשוב לחסוך במשכנתא
האינפלציה הגואה השנה והעלאת הריבית על ידי בנק ישראל הוכיחו...
מקסום יעילות הנכס: היתרונות של פיקוח מקצועי
מבוא לשירותי ניהול נכסים לחברות ניהול נכסים יש תפקיד מכריע בשמירה...
כתיבה של עבודה חשובה – כל המידע אודות התהליך
כתיבת עבודה סמינריונית מחיר כרוכה בשיקול של מספר גורמים בנוף...
טיפול ותמיכה לאנשים המתמודדים עם אתגרים
מרכז גמילה הוא מתקן מיוחד שנועד לספק טיפול ותמיכה לאנשים...
הידעתם? שהייה ארוכה בממ"ד עלולה לגרום לכם למצב של נכות נפשית. כיצד עוזרת המדינה?
מאז השבעה באוקטובר, אזרחי ישראל 'מבלים' נתח משמעותי מזמנם בממ"דים....
להצהיר על למה שיש לכם- מתי עושים את זה?
רובנו לא שמים לב ברמה היומיומית למה שיש לנו, מנכסים...
מילוי טפסי pdf
מילוי טפסי pdfהוא אחד ההליכים המתסכלים שבעולם הממוחשב והמוקלד של...
אירוע טוב מתחיל עם ייצוג מתאים בשטח
אם אתם מארגנים אירוע עסקי או אפילו אירוע משפחתי ורוצים...
להתמודד עם יוקר המחיה ולשמור על הסביבה
כולנו מרגישים את יוקר המחיה במדינת ישראל על בשרנו. אנחנו...