Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מקרר – הלב של כל עסק מזון

מקרר – הלב של כל עסק מזון
קרדיט:

אין כיום שום עסק בתחומי המזון השונים שאינו "נשען" על ציוד הקירור שלו, ובעיקר – על המקררים. כל בית עסק, גוף או מוסד שמגיש מזון לאנשים יזדקק לפחות למקרר אחד, ואין הבדל אם בית עסק זה כולל מטבח מפואר, או שהוא דוכן מזון פשוט, בין אם הוא פועל באמצעות משלוחים, מציע טייקאווי, או שהוא מוכר את המזון לאכילה מיידית בתחומו. כל העסקים העוסקים בתחום המזון וההסעדה – כבתי המלון, המסעדות, הגלידריות, הקונדיטוריות ואפילו מסעדות המזון המהיר, מחויבים לשמירה על כל סוגי המזון שאותם הם מגישים, באמצעות אחסונו בתנאים המתאימים, תוך הקפדה על טמפרטורת הקירור נכונה ועל רמת לחות האוויר התואמת, ספציפית, את המזון המאוחסן. לפרטים נוספים תוכלו לפנות אל חברת “מילוא קירור חיפה בע”מ”.

קרדיט: milo.co.il

קצת היסטוריה..

על אף כי נדמה שמקררים לעסקים היו חלק מהנוף המסחרי שלנו מאז ומעולם, עד לפני פחות ממאתיים שנים, לא היו בנמצא מקררים. עובדה שאותה היה קל יותר לשאת, אולי, במדינות שאקלימן קר, והגרים בהם יכלו לשמר את מזונם אף ללא צורך להיעזר במכשור החשמלי. אולם, האוכלוסיות שגרו באזורים החמים, לא נהנו מאותה פריווילגיה ונאלצו לפתח מיני מאכלים ודרכי שימור, אשר השפיעו על גיבוש אופיו של המטבח שלהם. זאת, הם עשו במגוון שיטות שימור שונות, ביניהן, השימור באמצעות המלחה, השריית המזון במים או בשמן, איטום כלי האחסון לאור ולחמצן, ייבוש, המזון וכן הלאה.

כיום, לעומת זאת, לא נדרשת מאיתנו יצירתיות רבה מידי במציאת הפתרונות המתאימים לצורך קירור ו / או הקפאה. שכן, המגוון הגדול הקיים כיום של מקררים לעסקים, פותח בפנינו את האפשרות לשימור כל סוגי המצרכים והמזון, ואף, במקרה הצורך, להציג אותם לראווה במקררי ויטרינה או במקררים שקופים. ובכך, למעשה, להשיג מטרה נוספת – לעודד מכירתם של המוצרים הללו באמצעות השימוש בוויזואליה – חוש הראיה. מקררים לעסקים התפתחו בימינו כל כך, עד כי ניתן מספר להגיע באמצעות השימוש בהם לדיוק המרבי בטמפרטורה וברמת הלחות הנדרשות לכל מזון או מצרך מזון המאוחסן בהם.

 

קירור מתקדם

פתרונות קירור מתקדמים יותר יאפשרו לכם להוסיף למקררים התעשייתיים פתרונות אחסון יצירתיים נוספים, לדוגמה, מקררים ייעודיים לתחומי מזון שונים, אביזרים וציוד משתנים כדוגמת מדפים פריקים הניתנים לכיוון ועוד. פנו אל המומחים שלנו לייעוץ, “מילוא קירור חיפה בע”מ” היא מהמובילות בארץ בענף הקירור התעשייתי ונמצאת בתהליך צמיחה מתמיד. החברה מתמחה בייבוא, שיווק ומכירה של מקררים ומקפיאים מסחריים מתוצרת מיטב החברות האירופאיות.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
האם אתם יודעים מהו שווי הנכס שלכם?
כשיש לנו דירה או בית אנחנו רגועים יותר משום שיש...
על דיכאון ועל הכלים הטיפוליים כדי לצאת ממנו
רבים יכולים להגיד על עצמם: 'אני בדיכאון', אבל אנחנו יודעים...
תחזוקה עירונית מעצימה: טכניקות מתקדמות לטיפול בבעיות במהירות ובדיוק רב
בתחום ניהול התשתיות העירוניות, הבטחת היעילות והאמינות של מערכות המים...
חדלות פירעון- מה זה אומר מבחינת הנושה?
לכל חייב אשר לקח הלוואה ישנו נושה בצד השני אשר...
המדריך המלא להתקנת אריחים מדוקקים
בחירה באריחים מדוקקים לריצוף הבית אפשרית במהלך עיצוב ראשוני של...
החוויה שבני ובנות מצווה לא מוכנים לוותר עליה
אירוע של בת מצווה לא יכול להיות פחות מאירוע שלא...
המשמעות והיתרונות מאחורי הוצאת רישיון קבלנים
הוצאת רישיון קבלן היא דבר שרוב הקבלנים שוקלים. למעשה, גם...
עריכת צוואה על ידי מומחים משפטיים
עריכת צוואה היא שלב קריטי בתכנון העיזבון, המאפשר ליחידים לציין...
גם שומרי המסורת יכולים להנות ממים צלולים במהלך השבת
משפחות דתיות בישראל, כמו גם שומרי מסורת, חולקים את אותו...
איך בוחרים נכון מטפל בדיקור סיני
המלצות של לקוחות קודמים הן כלי שימושי לבחירה נכונה ומדויקת...