Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מצטיינת מחוזית ופורצת דרך: חנה מסטרוב מנהלת בי"ס "הראל" בלוד

מצטיינת מחוזית ופורצת דרך: חנה מסטרוב מנהלת בי"ס "הראל" בלוד
מסטרוב באחת הפינות המטופחות בכניסה לבית הספר. קרדיט תמונה: דוברות עיריית לוד.

● ראש העיר, עו”ד יאיר רביבו: “הפרס היוקרתי מהווה תעודת כבוד לביה"ס, למערכת החינוך הנפלאה שלנו ולעיר לוד כולה, וביטוי על עבודה ראויה לשבח בהובלת חנה מסטרוב כמנהלת פורצת דרך, על עמידה באתגרי החינוך ועל שיתוף פעולה פורה ומצמיח בין התלמידים, המורים וההורים.. אני משוכנע שחנה היקרה ראויה לפרס החינוך הארצי ומאחל לה ולביה"ס בניהולה המשך הצלחה רבה!"

● סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, יוסי הרוש: "שמחנו מאוד לשמוע על זכייתה של חנה מסטרוב. אין ראוי ממנה לקבל את פרס החינוך למנהלים פורצי דרך, כמי שמובילה שינויים וחדשנות כל הזמן, ושמה דגש על שילוב תלמידים בעלי צרכים מיוחדים עם הכיתות הרגילות".

ביה"ס "הראל" בלוד אשר הוקם בשנת 1996, הוא אחד מבתי הספר הגדולים והמובילים בלוד, הידוע בהישגיו המרשימים כבי"ס השואף לחדשנות ורבגוניות. באוכלוסיית בית הספר תלמידים מדתות, עדות ותרבויות שונות, ממשפחות ותיקות ועולים חדשים, דתיים ושאינם דתיים, וכן תלמידים עם מגוון לקויות: נכויות פיזיות, לקות ראייה, לקויות שמיעה ובעיות התנהגותיות – רגשיות ועוד. לא פלא ששמו הולך לפניו. 37 כיתות ומעל 100 איש בצוות – מביאים את התוצאות המכובדות.

ייחודיותו של ביה"ס הראל, מקבל ביטוי בכל תכני הלימוד וההעשרה, הנותנים כבוד לזהות ולמורשת היהודית, לתרבות ולציונות, בצד דגש מרכזי לטיפוח אקלים חינוכי מיטבי ותוכניות לקידום מעורבות חברתית והתנדבותית בקהילה, בשיתוף ההורים, התלמידים והצוות החינכי.

כבית ספר קהילתי, מוביל ביה"ס בין היתר, שיתופי פעולה עם מערכת הרווחה בעיר, והוקמו בו מועדונית הפועלת אחר הצהריים לתלמידי כיתות התקשורת, וכן מועדון חברתי לעידוד אינטראקציה חברתית חיוביות בין ילדים, כחלק מבניית תכניות ופעילויות מעשירות ומגבשות לתלמידים וחיזוקם לערכים של הדדיות ועיסוק חינוכי בשעות הפנאי.

מי שעומדת מאחורי סיפור ההצלחה, היא המנהלת המסורה חנה מסטרוב (55), נשואה ואם ל-4 ילדים, מתגוררת בעיר הסמוכה רמלה, ולה וותק של 34 שנות חינוך, אשר זוכה להערכה רבה במשרד החינוך ובעיריית לוד.

חנה, עושה את עבודה במסירות ובמקצועיות רבה, אך גם בצניעות ובענווה שכה מאפיינים אותה, שואפת כל הזמן להגיע להישגים ולדאוג לרווחתם ולהצלחתם של התלמידים וסגל המורים ופחות להיות באור הזרקורים. "הגישה הרווחת אצלנו היא – שכל אחד הוא יחיד ומיוחד בדרכו ועלינו לכבד כל אדם באשר הוא", אומרת מסטרוב, "ניתן לומר שכל יום כאן הוא יום המעשים הטובים, כאשר הנתינה היא חלק מהשגרה והחינוך למעורבות חברתית ואזרחות טובה נמצאת בכל פינה", היא מדגישה ומוסיפה בון מרוצה, " ניתן לראות זאת גם בנתוני מיצ"ב האקלים שמראים עקביות של שני עשורים בהישגיים אקלימים גבוהים".

חנה מסטרוב מנהלת מצטיינת ופורצת דרך. קרדיט תמונה: דוברות עיריית לוד.

ביה"ס הראל בניהולה, הגיע להישגים מרשימים, בין היתר זכה בעבר ב'פרס החינוך המחוזי' ובפרס 'איכות ומצוינות', ואך טבעי וראוי שחנה מסטרוב כמנהלת מוערכת תזכה ב"פרס החינוך למנהלים פורצי דרך".

ראש העיר, עו”ד יאיר רביבו: “מזל טוב למנהלת בית ספר "הראל", חנה מסטורוב לרגל הזכייה בפרס החינוך כמנהלת מצטיינת מחוזית. הפרס היוקרתי מבטא את העשייה החינוכית האיכותית והערכית שחנה מובילה בבית הספר, אשר מהווה דוגמא ומופת לחיים משותפים ומקדם מיומנויות לשיח סובלני ומכיל. זכייתה מהווה תעודת כבוד לביה"ס, למערכת החינוך הנפלאה שלנו ולעיר לוד כולה, וביטוי על עבודה ראויה לשבח בהובלתה כמנהלת פורצת דרך, על עמידה באתגרי החינוך ועל שיתוף פעולה פורה ומצמיח בין התלמידים, המורים וההורים. אני משוכנע שחנה היקרה ראויה לפרס החינוך הארצי ומאחל לה ולביה"ס בניהולה המשך הצלחה רבה!"

סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, יוסי הרוש: "שמחנו מאוד לשמוע על זכייתה של חנה מסטרוב, מנהלת ביה"ס "הראל". אין ראוי ממנה לקבל את "פרס החינוך למנהלים פורצי דרך. חנה, היא מנהלת שהיא אמא ומנהיגה אמיתית, שמובילה את בית הספר הגדול בעיר ביד רמה, בצניעות ובענווה. חנה מובילה שינויים וחדשנות כל הזמן, ושמה דגש על שילוב תלמידים בעלי צרכים מייוחדים עם הכיתות הרגילות".

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
התערוכות במרכז לאמנות עכשווית רמלה נפתחות לקהל
אלנה צ'רטי שטיין / המקום בו שבילים נפגשים רחוב הרצל 12 אוצרת:...
סליחות ותשליך בלב ים
בעיצומם של עשרת ימי התשובה, יצאו תלמידי בית החינוך אמית...
טקס סיום קורס פראמדיקים נערך ל-111 פראמדיקים ופראמדיקיות במגן דוד אדום
טקס סיום קורסי פראמדיקים של מגן דוד אדום התקיים בקרית...
המרכז לאמנות עכשווית – רמלה מציג תערוכות חדשות
בחלל ברחוב הרצל רמלה: אלנה צ'רטי שטיין / המקום בו...
מצטיין מח"ט צנחנים לראש השנה, רס"ל ישראל רובינוב תושב לוד
ביום שני האחרון, בתאריך 11.9.23 התקיים טקס מצטיינים בראשות מפקד...
פסטיבל 'רמלה עיר עולם' 2023
חגיגה חווייתית לכל המשפחה עם מיטב האמנים המובילים * מופעי...
המרכז לאמנות עכשווית – רמלה מציג תערוכות חדשות
בחלל ברחוב הרצל רמלה: אלנה צ'רטי שטיין / המקום בו...
חוליית שודדי כספות נעצרו בשפלה
כח משימה מיוחד שהקים מפקד מחוז מרכז - ניצב אבי...
לדאוג לאסתטיקת חלל הפה שלנו
בשביל לדאוג לאסתטיקת חלל הפה בצורה טובה ואיכותית וללא נזק...
'פסטיבל לילות קיץ' בחבל מודיעין
חוויות אותנטיות של טבע, חקלאות ואמנות עם סיורי זריחה ולאור ירח...