Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מנוף הרמה בתל אביב

מנוף הרמה בתל אביב
קרדיט: CANVA

מנוף הרמה בתל אביב מוזמן לטובת העלאת משאות שונים לקומות עליונות בבניינים גבוהים. ניתן למצוא מגוון מנופים בעלי מפרטים שונים. יש כאלו המסוגלים להרים משקלים גבוהים לגובה רב. ישנם מנופים המתאימים ומצוינים להרמת משאות לגובה בינוני של עד 9 קומות. היתרון של מנוף כזה  הוא בהיותו קומפקטי יחסית כך שיכול להגיע גם למקומות שהגישה אליהם פחות נוחה. מעבר לקיצור זמן העבודה וייעולה מנופי הרמה חוסכים בכוח אדם. חברת מנופי אליהו עוסקת בתחום ועובדת מול לקוחות עסקיים כמו קבלנים ובעלי מקצוע אחרים וכן מול לקוחות פרטיים

מנוף הרמה בתל אביב – מופעל על ידי צוות מוסמך

מנוף הרמה בתל אביב מופעל על ידי מפעיל מוסמך. חשובה מיומנות רבה של המפעיל והצוות שאיתו כדי להעביר את הפריטים השונים בצורה בטוחה. הפריטים מונחים בצורה יציבה על משטח ההרמה ונקשרים היטב כדי למנוע תזוזתם וטלטולם. שטח העבודה סביב המנוף מגודר כדי למנוע מעבר של דיירי הבניין ואנשים המסתובבים בקרבת מקום. העובדים מצוידים בקסדות ובציוד מגן אחר. היכולת להעביר פריטים בעלי נפח ישירות לחלונות בית או מרפסות מייעל מאוד את העבודה. אין צורך לסחוב פריטים כבדים וכך גם מוסר החשש מפגיעה הן באותם פריטים שהם פעמים רבות יקרים אך גם בקירות, מעקות ועוד. נעזרים במנוף חברות הובלה, קבלני בנייה, שיפוצים, מתקיני דודי שמש וקולטים ועוד. כיוון שמדובר עבודה עם משאות כבדים כאשר מזמינים מנוף הרמה בתל אביב יש לוודא שהחבה מציעה גם ביטוח על התכולה.

שירות מהיר ומתוזמן

במהלך העבודה כל מנוף מוסע על טנדרים ו/או משאיות קלות שהינן ניידות מאוד גם באזורים אורבניים צפופים. מכאן שהשירות יכול להינתן בכל מקום. יש צורך לשמור מקום מרווח בשטח החניה הצמודה לבניין. העבודה מפוקחת כל הזמן על ידי מנהל עבודה שנמצא בקשר מתמיד עם מפעילי המנוף. עם התאמת המנוף לכל לקוח יודעת החברה מהו הצוות שיש להקצות לטובת העבודה וכמובן סוג המנוף והרכב. לקוחות פרטיים רבים פונים לשכור מנוף הרמה בתל אביב ובכלל לפני שהם מזמינים הובלה למעבר דירה. באמצעות המנוף הם חוסכים כסף ומוזילים משמעותית  את מחיר ההובלה.

חברת מנופי אליהו מציעה מנופי הרמה בכל אזור המרכז: תל אביב, חולון, בתים ועוד. ניתן לבצע את ההזמנה און ליין באתר החברה וגם להתייעץ לגבי סוג המנוף הנדרש באמצעות שליחת תמונה ותיאור קצר של מטרת הזמנת המנוף בווטסאפ. אנו נתאים את המנוף ונקבע איתכם מועד לעבודה, כאשר אנו מוכנים גם להזמנות בהתראה קצרה.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
כתיבה של עבודה חשובה – כל המידע אודות התהליך
כתיבת עבודה סמינריונית מחיר כרוכה בשיקול של מספר גורמים בנוף...
טיפול ותמיכה לאנשים המתמודדים עם אתגרים
מרכז גמילה הוא מתקן מיוחד שנועד לספק טיפול ותמיכה לאנשים...
הידעתם? שהייה ארוכה בממ"ד עלולה לגרום לכם למצב של נכות נפשית. כיצד עוזרת המדינה?
מאז השבעה באוקטובר, אזרחי ישראל 'מבלים' נתח משמעותי מזמנם בממ"דים....
להצהיר על למה שיש לכם- מתי עושים את זה?
רובנו לא שמים לב ברמה היומיומית למה שיש לנו, מנכסים...
מילוי טפסי pdf
מילוי טפסי pdfהוא אחד ההליכים המתסכלים שבעולם הממוחשב והמוקלד של...
אירוע טוב מתחיל עם ייצוג מתאים בשטח
אם אתם מארגנים אירוע עסקי או אפילו אירוע משפחתי ורוצים...
להתמודד עם יוקר המחיה ולשמור על הסביבה
כולנו מרגישים את יוקר המחיה במדינת ישראל על בשרנו. אנחנו...
איך לבחור שולחנות עץ למטבח?
כיום, כמו לפני מאות שנים, אנשים מעריכים ורוכשים שולחנות עץ....
מתי מומלץ לפנות לעורך דין פלילי?
תפקידו של עורך דין פלילי הוא ללוות חשודים ונאשמים לאורך...
איך להבטיח את הזכויות שלכם בעיזבון?
בשנים האחרונות יותר אנשים מודעים לחשיבותה של צוואה חוקית שנערכת...