Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

מהפכה בתחום השתלת השיער! ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על שיטת FUE פלוס DHI החדשנית

מהפכה בתחום השתלת השיער!  ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על שיטת FUE פלוס DHI החדשנית
צילום יחצ

תופעת ההתקרחות והידלדלות השיער הינה תופעה טבעית ההולכת ונעשית נפוצה יותר ויותר בקרב גברים רבים בכל רחבי העולם וגם בישראל. אף על פי שבדרך כלל מדובר בתהליך טבעי, ואין מדובר בבעיה בריאותית הדורשת טיפול או התערבות רפואית, ההתקרחות גוררת בעקבותיה תחושות לא נעימות, בעיות התנהגותיות וחברתיות וירידה בביטחון העצמי. למרות מחקרים רפואיים רבים שנערכו במשך השנים, לא הצליחה הרפואה למצוא מענה אפקטיבי למניעת ההתקרחות ולהחזרת שיער שופע שאבד. אם בעבר נמצאו פתרונות כמו הדבקת שיער או שימוש בפאה, הרי שכיום התשובה לבעיית ההתקרחות היא ביצוע השתלת שיער, המחזירה לראש הקרח מראה צעיר וחדש של שיער מלא וטבעי.

מהפכה בתחום השתלת השיער!  ד"ר שלום שאלתיאל מסביר על שיטת FUE פלוס DHI החדשנית
צילום יחצ

מה זו השתלת שיער ואיזו שיטה מומלצת?

באופן עקרוני, השתלת שיער מתבצעת על ידי הוצאת זקיקים (בסיסי השערה בנמצאים מתחת לעור) ושיער מהעורף או ממקומות אחרים בגוף, והשתלתם באזורים הדלילים והקרחים שבקרקפת. במהלך השנים פותחו ונוסו מגוון רחב של שיטות וטכניקות להשתלת שיער, חלקן מוצלחות יותר וחלקן פחות, כאשר ישראל בהחלט נחשבת למובילה בתחום זה בכל העולם.

ד"ר שלום שאלתיאל, רופא ישראלי שהוא מבכירי משתילי השיער בעולם, מסביר כי השיטה החדשנית והמובילה כיום בתחום נקראת  FUE פלוס DHI, ונמצאת מזה כשנתיים בשימוש על ידי מספר מצומצם של רופאים מומחים בארץ ובעולם. בשיטה מהפכנית זו, מוצאים זקיקי השיער אחד אחד ממקומם בעורף, באמצעות מחט מיוחדת הנקראת Implanter, המאפשרת את השתלתם באזורים הקרחים מבלי לגעת בצידו של השורש, כך שמתאפשרת השתלה צפופה ואיכותית יותר של השיער.

חשוב לציין כי מדובר בשיפור של ממש מול שיטת FUE שהייתה נהוגה מאז שנת 2002 לערך, מכיוון שניתן לבצע השתלה מלאה במשך יום אחד, והתוצאות והמראה של השיער המושתל והמתחדש הינן מרשימות ביותר לאחר זמן קצר.

הימנעו ממרפאות מפוקפקות ושיטות השתלה מיושנות

לדברי ד"ר שאלתיאל ורופאים בכירים נוספים במרפאות המובילות בארץ, יש להיזהר ולבדוק היטב את מרפאות השתלה בחו"ל המפרסמות מגוון של שיטות השתלה ישנות בשמות שונים ומבלבלים – מומלץ במיוחד להימנע מהשיטה הוותיקה הנקראת FUT, אשר גורמת לעיתים לתופעות לוואי לא נעימות (אדמומיות, נפיחויות, כאבים ועוד), וניתן להבחין גם לאחר זמן רב כי מדובר בהשתלה ולא בשיער טבעי.

היכן לבצע השתלה ואיך לבחור רופא?

ראשית, יש להבין כי למרות שאת ההשתלה עצמה ניתן לבצע ביום אחד, התהליך עצמו הוא ארוך, דורש סבלנות ומתבצע במספר שלבים- תחילה התייעצות יסודית עם רופא מומחה ובחירת שיטה מתאימה, בהמשך ביצוע ההשתלה והתאוששות, ולסיום תהליך צמיחת השיער היכול לארוך מספר חודשים.

רוב במומחים ימליצו לכם לבצע את הטיפול במרפאה מוכרת, וותיקה ומוסמכת, הקרובה לביתכם, ובוודאי שלא להתפתות למרפאות לא מוכרות המציעות מחירים זולים. בדקו היטב את ההסמכה הרפואית של הרופאים המטפלים ואת מומחיותם, העדיפו תמיד רופא היודע לטפל בשיטות החדשניות ביותר שכבר הוכחו כאמינות וככאלה המביאות תוצאות מוכחות- כאמור השתלת שיער בשיטת  FUE פלוס DHI היא בדרך כלל המועדפת, ותעניק לכם מראה משודרג ושיער שופע, טבעי וצעיר כפי שחלמתם.

אתר הרשמי של ד"ר שלום שאלתיאל:

https://www.drshaltiel.com/

חדש! טיפול prp לצמיחה מהירה של השיער לאחר השתלת שיער.

 

 

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
קריירה מאחורי הקלעים של הרפואה
מערכת הבריאות בישראל נחשבת לאחת הטובות, המתקדמות והיעילות ביותר ברחבי...
עכשיו, יותר מתמיד, חשוב לחסוך במשכנתא
האינפלציה הגואה השנה והעלאת הריבית על ידי בנק ישראל הוכיחו...
מקסום יעילות הנכס: היתרונות של פיקוח מקצועי
מבוא לשירותי ניהול נכסים לחברות ניהול נכסים יש תפקיד מכריע בשמירה...
כתיבה של עבודה חשובה – כל המידע אודות התהליך
כתיבת עבודה סמינריונית מחיר כרוכה בשיקול של מספר גורמים בנוף...
טיפול ותמיכה לאנשים המתמודדים עם אתגרים
מרכז גמילה הוא מתקן מיוחד שנועד לספק טיפול ותמיכה לאנשים...
הידעתם? שהייה ארוכה בממ"ד עלולה לגרום לכם למצב של נכות נפשית. כיצד עוזרת המדינה?
מאז השבעה באוקטובר, אזרחי ישראל 'מבלים' נתח משמעותי מזמנם בממ"דים....
להצהיר על למה שיש לכם- מתי עושים את זה?
רובנו לא שמים לב ברמה היומיומית למה שיש לנו, מנכסים...
מילוי טפסי pdf
מילוי טפסי pdfהוא אחד ההליכים המתסכלים שבעולם הממוחשב והמוקלד של...
אירוע טוב מתחיל עם ייצוג מתאים בשטח
אם אתם מארגנים אירוע עסקי או אפילו אירוע משפחתי ורוצים...
להתמודד עם יוקר המחיה ולשמור על הסביבה
כולנו מרגישים את יוקר המחיה במדינת ישראל על בשרנו. אנחנו...