Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

לעמוד על זכויותיכם

לעמוד על זכויותיכם
קרדיט pixabay

המציאות בה אנו חיים הינה מורכבת, כאשר לעיתים קרובות אנו נאלצים להתמודד עם חוזים שהופרו או הבטחות שלא התממשו. בין אם מדובר בקבלנים אשר לא ביצוע את משימתם כראוי, חברות תעופה אשר עיכבו טיסה או שמא מדובר בחברת ביטוח אשר לא הפקידה את הכספים בקרנות הפנסיה – כדי להתמודד עם מצבים אלו ואחרים, יש לפנות אל עורך דין מקצועי שייעץ וילווה אתכם בעת הגשת התביעה.

לעמוד על זכויותיכם
קרדיט pixabay

גרמו לכם לנזקים כספיים או עוגמת נפש? סביר להניח שתאלצו להגיש תביעה ולהילחם על זכויותיכם בבית המשפט. במקרים אלה כדאי מאוד להסתייע בשירותיו של עורך דין תביעות מנוסה, אשר ייצג תובעים ונתבעים בנסיבות הדומות לשלכם, והצליח לשכנע את השופטים בצדקת לקוחותיו, והוביל בסופו של דבר לפסיקת פיצוי כספי נכבד לטובת לקוחותיו. עורך דין אדי בליטשטיין מנהל משרד בוטיק העוסק בתחום הליטיגציה האזרחית – מסחרית והתובענות הייצוגיות. למשרד זה ניסיון רב והוא ייצג נתבעים ותובעים רבים מאוד – כאשר תיקים רבים זכו לסיקור תקשורתי נרחב.

למצות את הדין ולהגיש תביעה

"האדם מתכנן תכניות ואלוהים צוחק" – מדובר באחד הביטויים המדויקים ביותר. אכן, אנו שואפים לנהל חיי יום-יום איכותיים ללא טרדות. עם זאת, לא תמיד חיינו מתנהלים על מי מנוחות כאשר לעיתים ההתנהלות של גופים שונים אינה כשורה.

מתמודדים עם מקרה חמור בתחום דיני הנזיקין, לשון הרע, סוגיות אזרחיות-מסחריות או בתחומים אחרים? בין אם מדובר במקרים של תאונות דרכים, אובדן כושר עבודה, ליטיגציה אזרחית, הליכי מכרזים, התמודדות אל מול הביטוח הסיעודי וכן הלאה, במקרים אלה כדאי להתחיל במכתב התראה לפני נקיטת הליכים משפטיים ולהסביר לגוף שפגע בזכויותיכם מה בדיוק התרחש ומה בדיוק לא תקין ופוגע בזכויותיכם.

ככל שלא יתקבל מענה הולם או פתרון לבעיה בגינה פניתם, ייתכן שלא יהיה מנוס מלפנות לעורך דין תביעות על מנת שיכין בשמכם כתב תביעה ויגיש אותו לבית המשפט.

לאחר הגשת כתב התביעה לבית המשפט ההליך יתנהל בעיקר בין עורכי הדין עד לסיומו בפשרה או בפסק דין שיינתן על ידי בית המשפט.

לקבל מעה משפטי מהמעלה הראשונה

מעוניינים להגיש תביעה אזרחית – כספית? רצוי לא להתמודד עם מצב זה לבדכם – אלא להסתייע בשירותיו שלעורך דין העוסק בתחום. כדי לקבל ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי מהמעלה הראשונה, אתם מוזמנים לפנות אל עורך דין אדי בליטשטיין. עו"ד בליטשטיין מחזיק בתואר ראשון במשפטים (L.L.B) והוסמך לעסוק בעריכת דין בשנת 2011. בשנת 2013 יצא עורך דין לדרכו העצמאית בתחום הליטיגציה האזרחית – מסחרית. מאז ועד היום, ייצג עורך דין בליטשטיין תובעים ונתבעים בהצלחה במסגרת תיקי ליטיגציה מאתגרים ומורכבים במיוחד – כאשר רבים מתיקים אלו סוקרו בכלי התקשורת באופן נרחב. לפרטים נוספים, אתם מוזמנים לבקר בעמוד הבית באתר של עו"ד בליטשטיין – www.blitshtein-law.com כמו גם ליצור קשר בטלפון: 03-6427876.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
האם אתם יודעים מהו שווי הנכס שלכם?
כשיש לנו דירה או בית אנחנו רגועים יותר משום שיש...
על דיכאון ועל הכלים הטיפוליים כדי לצאת ממנו
רבים יכולים להגיד על עצמם: 'אני בדיכאון', אבל אנחנו יודעים...
תחזוקה עירונית מעצימה: טכניקות מתקדמות לטיפול בבעיות במהירות ובדיוק רב
בתחום ניהול התשתיות העירוניות, הבטחת היעילות והאמינות של מערכות המים...
חדלות פירעון- מה זה אומר מבחינת הנושה?
לכל חייב אשר לקח הלוואה ישנו נושה בצד השני אשר...
המדריך המלא להתקנת אריחים מדוקקים
בחירה באריחים מדוקקים לריצוף הבית אפשרית במהלך עיצוב ראשוני של...
החוויה שבני ובנות מצווה לא מוכנים לוותר עליה
אירוע של בת מצווה לא יכול להיות פחות מאירוע שלא...
המשמעות והיתרונות מאחורי הוצאת רישיון קבלנים
הוצאת רישיון קבלן היא דבר שרוב הקבלנים שוקלים. למעשה, גם...
עריכת צוואה על ידי מומחים משפטיים
עריכת צוואה היא שלב קריטי בתכנון העיזבון, המאפשר ליחידים לציין...
גם שומרי המסורת יכולים להנות ממים צלולים במהלך השבת
משפחות דתיות בישראל, כמו גם שומרי מסורת, חולקים את אותו...
איך בוחרים נכון מטפל בדיקור סיני
המלצות של לקוחות קודמים הן כלי שימושי לבחירה נכונה ומדויקת...