Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

להתקדם עם הטכנולוגיה

להתקדם עם הטכנולוגיה
קרדיט PIXABAY

אין ספק שאחד מהדברים שמאפיינים את העידן הנוכחי הנו הקצב המהיר שבו הטכנולוגיה מתפתחת, ועל כן אם גם אתם אנשים שהמצאות חכמות גורמות להם להתרגש ואם גם אתם יודעים כיצד יראה הדגם החדש של הנייד עוד לפני שהוא הוצג למכירה, הרי שגם אתם מוזמנים להתקדם עם הטכנולוגיה ולבחון מה היא יודעת להציע.

להתקדם עם הטכנולוגיה
קרדיט PIXABAY

העוזר האישי שלכם

אם פעם היינו משחקים טטריס בנייד ומבסוטים עד הגג, הרי שכיום אנו נעזרים בו בכדי לערוך קניות לשבת, לשמור על קשר עם חברים, לענות למיילים של העבודה, לעקוב אחר מועדים חשובים בשנה ובאופן כללי הנייד הפך להיות העוזר האישי והבדרן הצמוד שלנו, ועל כן מוטב להכיר אינספור מכשירים סלולריים חדשים שיודעים לשרת אותנו יותר מהר, יותר טוב ויותר מדויק, ואם ניתן אז גם באיכות יותר גבוהה, בצורה יותר ארגונומית ולצד עיצוב יותר עדכני. נשמע מוגזם? כלל לא, וגם בקטגוריה האקסקלוסיבית הזו נמצא לא מעט מתחרים.

שומרים על קשר עם הרכב

אם כבר ציינו נייד חכם, רק מתבקש לציין שלל המצאות משלימות, ופה נבחר לציין לטובה מוצר מבית חברת Automatic Labs. מדובר במוצר שמסנכרן ישירות לסמארטפון את נתוני הנהיגה שלנו (קישור בלוטות' מאפשר זאת), כך שבין היתר זוכים לזהות תקלות במנוע, לחסוך בצריכת הדלק, ליצור קשר עם מד"א (בעת מקרה חירום) ועוד, אך הנתון שאולי הכי פרקטי נוגע ליכולת של המכשיר להזכיר לנו היכן חנינו בהיסח הדעת את הרכב, כאשר רק רצינו להיזרק החוצה אל עבר היעד הרצוי. נשמע מעניין? בררו אודות Automatic Link!

התרנגולת הייתה גאה בכם

עוד המצאה נהדרת שנעזרת באפליקציה שמיושמת דרך הנייד, הינה תבנית ביצים שיושבת במקרר. נשמע מוזר? ובכן מדובר בתבנית מאוד חכמה שמהווה בקרת איכות. מכאן שניתן לדעת מהו התאריך של הביצים, באלו ביצים מוטב להשתמש קודם ואף זוכים לדעת כמה ביצים נותרו, וזאת מבלי לקום למקרר.

מברשת חכמה

מבקשים מוצר נוסף שנעזר ביכולות המופלאות של הניידים המתקדמים? ובכן הפעם מדובר במברשת שיניים שתסייע לחנך את הילדים לצחצח כראוי. נשמע כמו המצאה חכמה אך יקרה (המברשת עולה כ25$)? ובכן תיקחו בחשבון שמדובר בהוצאה מניבה, וזאת כי אם הילדים אכן יטיבו לצחצח בזכותה, היא תחסוך לא מעט טיפולי שיניים יקרים. אז במה מדובר? במברשת שיניים חכמה מבית חברת Beam. המברשת משדרת את סך נתוני הצחצוח לאפליקציה ייעודית, ובהתאם לאיכות הצחצוח מוענק ניקוד. מכאן שהפעולה המתישה הופכת למשחק מהנה שמהווה חיזוק חיובי.

המזלג המחנך

לבסוף נציין שאם עומדים לרכוש סכום חדש, מוטב שתשקלו להכניס הביתה מזלג שעונה לשם HAPIfork. במה מדובר? במזלג נאה למראה שבין היתר מסייע לאכול כמו בני אדם שמבקשים לשמור על המשקל ועל נימוסי השולחן. המזלג החכם שם לב כאשר אוכלים מהר מדי, ובהתאם מיידע (פשוט רוטט).

קיבלתם תיאבון? אכן אין גבול לשכלולי הטכנולוגיה ולמגוון הגאדג'טים שקיימים בשוק, וזה בהחלט מרתק לראות מה יוליד יום.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
קריירה מאחורי הקלעים של הרפואה
מערכת הבריאות בישראל נחשבת לאחת הטובות, המתקדמות והיעילות ביותר ברחבי...
עכשיו, יותר מתמיד, חשוב לחסוך במשכנתא
האינפלציה הגואה השנה והעלאת הריבית על ידי בנק ישראל הוכיחו...
מקסום יעילות הנכס: היתרונות של פיקוח מקצועי
מבוא לשירותי ניהול נכסים לחברות ניהול נכסים יש תפקיד מכריע בשמירה...
כתיבה של עבודה חשובה – כל המידע אודות התהליך
כתיבת עבודה סמינריונית מחיר כרוכה בשיקול של מספר גורמים בנוף...
טיפול ותמיכה לאנשים המתמודדים עם אתגרים
מרכז גמילה הוא מתקן מיוחד שנועד לספק טיפול ותמיכה לאנשים...
הידעתם? שהייה ארוכה בממ"ד עלולה לגרום לכם למצב של נכות נפשית. כיצד עוזרת המדינה?
מאז השבעה באוקטובר, אזרחי ישראל 'מבלים' נתח משמעותי מזמנם בממ"דים....
להצהיר על למה שיש לכם- מתי עושים את זה?
רובנו לא שמים לב ברמה היומיומית למה שיש לנו, מנכסים...
מילוי טפסי pdf
מילוי טפסי pdfהוא אחד ההליכים המתסכלים שבעולם הממוחשב והמוקלד של...
אירוע טוב מתחיל עם ייצוג מתאים בשטח
אם אתם מארגנים אירוע עסקי או אפילו אירוע משפחתי ורוצים...
להתמודד עם יוקר המחיה ולשמור על הסביבה
כולנו מרגישים את יוקר המחיה במדינת ישראל על בשרנו. אנחנו...