Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

להגן מסכנות

להגן מסכנות

חצר או גן לצד הבית הם שטח עם יתרון רב. שטחים אלו מאפשרים מרחב טבעי ופרטי לבני הבית. חצר או גינה משמשים רבים כמקום לאירוח חברים ומשפחה, ישיבה עם קפה קר ביום קיץ חם, מקום למשחק עם הילדים הקטנים או זמן פעילות עם הכלב. מפלס הגן והחצר הוא תמיד במפלס הקרקע, כלומר בקו ישר עם מפלס הרחוב אשר יכול להיות מסוכן כאשר מדובר בילדים קטנים או בעלי חיים שעשויים לרוץ אל הכביש. לכן, גידור השטח עם רשת גדר ממתאים עבור בתים אלו, שכן היא מהווה מחסום בין החצר לכביש. בנוסף, רשת גדר עשויה מחומר PVC אשר מחזיק לאורך זמן. גם עלותה הנמוכה אם קלות ההתקנה הופכים אותה לפתרון גידור טוב.

חברת א.ג.ס גידור היא חברה המציעה מגוון שירותי גידור לסקטורים פרטיים וציבוריים תוך התאמת המוצרים אל הלקוח, צרכיו ורצונותיו. החברה מספקת מוצרים ברמת ייצור גבוה ביותר תוך מתן שירות איכותי ומנוסה.

לשמור על הפרטיות:

בתים פרטיים הם בתים צמוד קרקע. כלומר, מפלס הכניסה שלהם הוא במפלס המדרכה ומכאן, שניתן לראות כל מה שמתרחש ברחוב ולהפך. הבית בו אנו גרים אמור להיות המקום הפרטי שלנו, ואנו מעוניינים ליצור בידוד מהעולם החיצוני אל חיינו האישיים והפרטיים. לכן, רבים משתמשים בגידור הבית הנותן תחושת ביטחון ופרטיות. יתר על כן, אנו רוצים גם ליצור בידוד רעשים מאזור הציבורי. גדר מפנל מבודד היא בחירה המתאימה לאותם בתים פרטיים המאפשרת גם גידור למען תחושת ביטחון ומניעה של כניסת מסיגי גבול, אנשים ואפילו חיות, וגם בידוד רעשים. הגידור בולט בבתים בהם גם קיימת גינה רחבה בקדמת הבית שאנו מעוניינים ליצור תחושה פרטית, שקטה ואינטימית.

שטח פרסומי:

בארץ, ניתן למצוא פרויקטים של בנייה באופן תדיר-  בין אם מדובר בחידוש מבנה ישן ובין אם מדובר הקמה של מבנה חדש. פעמים רבות, תהליך הבניה, בעיקר בשטחים ציבוריים יוצר אי נוחות ושינויים באזור, כמו שינוי תנועה, שינויים במדרכות להולכי הרגל. בעת הקמת אתר בניה נדרשת תחימה של האזור בכדי למנוע כניסה של אנשים אל האתר ולמנוע סכנת פציעה או חלילה מוות. על מנת לתחום את האזור, חברות הבנייה משתמשות בסוגים שונים של גדרות או הפרדות. עם הזמן, השכילו חברות הבנייה להשתמש בגדרות אלו למטרת פרסום. גדר מדברת היא גדר המשמשת גם להפרדה אך גם כשלט פרסומי ועלי הניתן להדביק תוכן שונה- בין אם זה פרסום של חברת הבנייה ובין אם זה פרסום הפרויקט הנבנה באותו שטח. כלומר, הן יכולות להשתמש בשטח פרסומי זה על מנת לקדם את הפרויקט באמצעות תוכן ויזואלי וכתוב שישווק את הפרויקט שעתיד להסתיים באותו מקום ולגרום לחוויה של " יש למה לצפות".

חברת א.ג.ס גידור היא חברה המתמחה בפתרונות גידור מקצועיים ואיכותיים לכל חלקי הארץ. את שירותיה מספקת החברה לסקטורים הציבוריים והפרטיים ומספקת מגוון רחב של גדרות לכל צורך. שירות החברה נעשה בהתאם לצרכי הלקוח באיכות ובניסיון רב.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
השלב הראשון לאחר תאונה
תאונות יכולות לגרום לנזקים שונים. בשפה המשפטית, נזקים פיזיים ורגשיים...
איך נגמול את הילד מחיתולים בהצלחה
אם תשאלו הורים בכל רחבי העולם, אין ספק כי אלו...
מה צריך לדעת על בדיקת ראייה לרישיון נהיגה?
כל אדם שנוהג יודע כי אחד הדברים החשובים ביותר שעליו...
עורך דין פלילי- לליווי בכל השלבים וההליכים
רבים רואים את המשפט הפלילי ככזה הנוגע רק לאנשים הנמצאים...
לכל תאונה השלכות קשות לעתיד
תאונות רבות גוררות איתן השלכות קשות לעתיד אבל מי שנפגע...
מומחיות במגוון תחומים משפטיים
משרד עורכי דין לירון ארהרדט, המתמחה בתחום דיני הנזיקין, מציע...
איך מבצעים צילומים מסחריים בצורה נכונה?
כל מי שיש לו עסק ומוכר שירות או מוצרים שונים...
מה הן ההשפעות של גלי הרדיו על העור שלנו?
תדר רדיו (RF) הוא סוג של "חום ממוקד" שעשוי לחמם...
על מה מסתכלים לפני שנכנסים לדירה חדשה
כאשר אנו רוכשים או שוכרים דירה, יהיו דברים חשובים שנוודא...
מהו ייפוי כוח מתמשך ומתי צריך אותו
ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך חשוב אשר מאפשר לכם למנות...