Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

להגן מסכנות

להגן מסכנות

חצר או גן לצד הבית הם שטח עם יתרון רב. שטחים אלו מאפשרים מרחב טבעי ופרטי לבני הבית. חצר או גינה משמשים רבים כמקום לאירוח חברים ומשפחה, ישיבה עם קפה קר ביום קיץ חם, מקום למשחק עם הילדים הקטנים או זמן פעילות עם הכלב. מפלס הגן והחצר הוא תמיד במפלס הקרקע, כלומר בקו ישר עם מפלס הרחוב אשר יכול להיות מסוכן כאשר מדובר בילדים קטנים או בעלי חיים שעשויים לרוץ אל הכביש. לכן, גידור השטח עם רשת גדר ממתאים עבור בתים אלו, שכן היא מהווה מחסום בין החצר לכביש. בנוסף, רשת גדר עשויה מחומר PVC אשר מחזיק לאורך זמן. גם עלותה הנמוכה אם קלות ההתקנה הופכים אותה לפתרון גידור טוב.

חברת א.ג.ס גידור היא חברה המציעה מגוון שירותי גידור לסקטורים פרטיים וציבוריים תוך התאמת המוצרים אל הלקוח, צרכיו ורצונותיו. החברה מספקת מוצרים ברמת ייצור גבוה ביותר תוך מתן שירות איכותי ומנוסה.

לשמור על הפרטיות:

בתים פרטיים הם בתים צמוד קרקע. כלומר, מפלס הכניסה שלהם הוא במפלס המדרכה ומכאן, שניתן לראות כל מה שמתרחש ברחוב ולהפך. הבית בו אנו גרים אמור להיות המקום הפרטי שלנו, ואנו מעוניינים ליצור בידוד מהעולם החיצוני אל חיינו האישיים והפרטיים. לכן, רבים משתמשים בגידור הבית הנותן תחושת ביטחון ופרטיות. יתר על כן, אנו רוצים גם ליצור בידוד רעשים מאזור הציבורי. גדר מפנל מבודד היא בחירה המתאימה לאותם בתים פרטיים המאפשרת גם גידור למען תחושת ביטחון ומניעה של כניסת מסיגי גבול, אנשים ואפילו חיות, וגם בידוד רעשים. הגידור בולט בבתים בהם גם קיימת גינה רחבה בקדמת הבית שאנו מעוניינים ליצור תחושה פרטית, שקטה ואינטימית.

שטח פרסומי:

בארץ, ניתן למצוא פרויקטים של בנייה באופן תדיר-  בין אם מדובר בחידוש מבנה ישן ובין אם מדובר הקמה של מבנה חדש. פעמים רבות, תהליך הבניה, בעיקר בשטחים ציבוריים יוצר אי נוחות ושינויים באזור, כמו שינוי תנועה, שינויים במדרכות להולכי הרגל. בעת הקמת אתר בניה נדרשת תחימה של האזור בכדי למנוע כניסה של אנשים אל האתר ולמנוע סכנת פציעה או חלילה מוות. על מנת לתחום את האזור, חברות הבנייה משתמשות בסוגים שונים של גדרות או הפרדות. עם הזמן, השכילו חברות הבנייה להשתמש בגדרות אלו למטרת פרסום. גדר מדברת היא גדר המשמשת גם להפרדה אך גם כשלט פרסומי ועלי הניתן להדביק תוכן שונה- בין אם זה פרסום של חברת הבנייה ובין אם זה פרסום הפרויקט הנבנה באותו שטח. כלומר, הן יכולות להשתמש בשטח פרסומי זה על מנת לקדם את הפרויקט באמצעות תוכן ויזואלי וכתוב שישווק את הפרויקט שעתיד להסתיים באותו מקום ולגרום לחוויה של " יש למה לצפות".

חברת א.ג.ס גידור היא חברה המתמחה בפתרונות גידור מקצועיים ואיכותיים לכל חלקי הארץ. את שירותיה מספקת החברה לסקטורים הציבוריים והפרטיים ומספקת מגוון רחב של גדרות לכל צורך. שירות החברה נעשה בהתאם לצרכי הלקוח באיכות ובניסיון רב.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
קריירה מאחורי הקלעים של הרפואה
מערכת הבריאות בישראל נחשבת לאחת הטובות, המתקדמות והיעילות ביותר ברחבי...
עכשיו, יותר מתמיד, חשוב לחסוך במשכנתא
האינפלציה הגואה השנה והעלאת הריבית על ידי בנק ישראל הוכיחו...
מקסום יעילות הנכס: היתרונות של פיקוח מקצועי
מבוא לשירותי ניהול נכסים לחברות ניהול נכסים יש תפקיד מכריע בשמירה...
כתיבה של עבודה חשובה – כל המידע אודות התהליך
כתיבת עבודה סמינריונית מחיר כרוכה בשיקול של מספר גורמים בנוף...
טיפול ותמיכה לאנשים המתמודדים עם אתגרים
מרכז גמילה הוא מתקן מיוחד שנועד לספק טיפול ותמיכה לאנשים...
הידעתם? שהייה ארוכה בממ"ד עלולה לגרום לכם למצב של נכות נפשית. כיצד עוזרת המדינה?
מאז השבעה באוקטובר, אזרחי ישראל 'מבלים' נתח משמעותי מזמנם בממ"דים....
להצהיר על למה שיש לכם- מתי עושים את זה?
רובנו לא שמים לב ברמה היומיומית למה שיש לנו, מנכסים...
מילוי טפסי pdf
מילוי טפסי pdfהוא אחד ההליכים המתסכלים שבעולם הממוחשב והמוקלד של...
אירוע טוב מתחיל עם ייצוג מתאים בשטח
אם אתם מארגנים אירוע עסקי או אפילו אירוע משפחתי ורוצים...
להתמודד עם יוקר המחיה ולשמור על הסביבה
כולנו מרגישים את יוקר המחיה במדינת ישראל על בשרנו. אנחנו...