Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ייעוץ משפטי לכל שלב משמעותי בחיים

ייעוץ משפטי לכל שלב משמעותי בחיים
קרדיט canva

רכישת דירה מקבלן אולי נראית עסקה פשוטה אך יכולה להיות תהליך מורכב בו יש לקחת בחשבון שיקולים משפטיים רבים לפני שחותמים על הקו המקווקו ולכן כדאי להתייעץ עם עורך דין קניית דירה מקבלן שיוודא שהרכישה מעשית באופן המיטבי לרוכש. בין אם הדירה שלמה ובנויה ובין אם הדירה היא "על הנייר" והמסירה תתבצע בעתיד. כמובן שלפני שניתן יהיה להתייחס לכל אחד מהשיקולים המשפטיים הללו, על הרוכש לבחור את הדירה הנכונה עבורו, ולנהל משא ומתן עם הקבלן על מחיר הוגן. וכאן המומחיות של עורך דין יכולה להיות שימושית במיוחד. עורכי דין הם מנהלי משא ומתן מיומנים ויסייעו לקונה להשיג את העסקה הטובה ביותר תוך הבטחת הזכויות והאינטרסים המשפטיים שלו.

לאחר שסוכמו תנאי המכירה, חשוב לעיין היטב בהסכם הרכישה ובכל המסמכים הקשורים אליו. זה המקום שבו הסיוע של עורך דין יכול להיות קריטי בזיהוי בעיות פוטנציאליות או עלויות נסתרות שאולי התעלמו מהם.

לא לשכוח את המיסים שעל הנכסים

עורך דין מיסוי מקרקעין מתמחה בהבנת חוקי המס המורכבים החלים על עסקאות נכסים, וניווט החוזים בין התקנות השונות להפחתת חבות מס של הרוכש במסגרת החוק. גם בקניית דירה מקבלן ישנה חשיבות לעמידה בכל חובות המס ולבדיקה שהעסקה בנויה בצורה הכי יעילה מבחינה זו, וגם לעסקאות של בנייה, העברת זכויות בקרקע ושאר נכסי דלא ניידי. עורך הדין הינו בר סמכא להדריך ולכוון את הלקוח לשאלות, בדיקות והבהרות בנוגע לרכישה, והוא יספק הדרכה חשובה מאין כמותה בתחום זה, לעזור לקונה להימנע ממלכודות מס פוטנציאליות ולמקסם את היתרונות הכלכליים שלו.

נכס בהווה, ירושה לעתיד

שיקול חשוב נוסף המחזק את מעורבותו של עורך דין בתהליך רכישת דירה, הוא ההשפעה הפוטנציאלית על תוכנית העיזבון של הלקוח. במקרה כזה יהיה עו"ד ירושות לעזר רב. משום שרכישת נכס מהווה השקעה משמעותית, וחשוב לוודא שהיא מטופלת כראוי בתוכנית העיזבון של האדם, עורך הדין לענייני ירושה יכול לסייע לקונה לבנות את תכנית העיזבון שלו באופן שימקסם את חיסכון המס שלו ויבטיח כי רכושו יועבר ליורשיו בהתאם לרצונו. ויספק הכוונה חשובה מאין כמותה בניהול המשא ומתן על הסכם המכר והגנה על הזכויות והאינטרסים החוקיים של הקונה לאור תכנון הירושה. וכל ניתן יהיה לנווט את התהליך בביטחון ושקט נפשי. מלי חיימוב, עורכת דין ונוטריון, עומדת בראש משרד שמעניק ייעוץ ליווי משפטי למאות עסקאות מקרקעין בתחומים שונים, בהקפדה על ליווי אישי ומיקסום הרווח לטובת הלקוחות. בואו ותהנו משירות משפטי מהשורה הראשונה.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
הכול על הובלות באזור המרכז
בשעה טובה מצאתם את הדירה שתמיד חלמתם עליה באזור המרכז?...
מה זה תכנון פנסיוני?
תכנון פנסיוני הוא תהליך של קביעת יעדי הכנסה מפנסיה ואת...
אפשר לשכוח מההתמכרות- תהליך גמילה אפקטיבי
נדמה שיותר מכל תחום נפשי, אין מי שיוכל להבין לעולמם...
רוצים שדברים יתנהלו בדרככם גם בעתיד? דאגו למסמך המתאים
בשל הרפואה המתקדמת ועליה בתוחלת החיים, אדם יכול לחיות היום...
כל החוזקות מאחורי לימוד תנוחות יוגה לילדים
יוגה היא מדיטציה, תרגילי נשימה ותרגול יציבות גופנית שקיים כבר...
טיפול נכון בבעלי חיים מתחיל במרפאה
כל מרפאה וטרינרית היום מציעה לכל בעל חיות מחמד שירותים...
אולם לברית במרכז
חגיגה מרגשת במיוחד שיכולה להיות לזוג, היא הברית של הבן...
יצירת חללי עבודה פונקציונליים ואסתטיים
עיצוב פנים למשרד הוא תחום מתמחה המתמקד ביצירת חללי עבודה...
להפוך להיות המאסטרים של חייכם
זה הזמן לקחת את החיים בידיים ולהשתמש בכל המידע המגיע...
מהם שירותי מחשוב לעסק ולמה הם כל כך חשובים?
כולנו עובדים עם מחשבים. זה נכון לגבי מי שמנהל עסק...