Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

ייעוץ משפטי לכל שלב משמעותי בחיים

ייעוץ משפטי לכל שלב משמעותי בחיים
קרדיט canva

רכישת דירה מקבלן אולי נראית עסקה פשוטה אך יכולה להיות תהליך מורכב בו יש לקחת בחשבון שיקולים משפטיים רבים לפני שחותמים על הקו המקווקו ולכן כדאי להתייעץ עם עורך דין קניית דירה מקבלן שיוודא שהרכישה מעשית באופן המיטבי לרוכש. בין אם הדירה שלמה ובנויה ובין אם הדירה היא "על הנייר" והמסירה תתבצע בעתיד. כמובן שלפני שניתן יהיה להתייחס לכל אחד מהשיקולים המשפטיים הללו, על הרוכש לבחור את הדירה הנכונה עבורו, ולנהל משא ומתן עם הקבלן על מחיר הוגן. וכאן המומחיות של עורך דין יכולה להיות שימושית במיוחד. עורכי דין הם מנהלי משא ומתן מיומנים ויסייעו לקונה להשיג את העסקה הטובה ביותר תוך הבטחת הזכויות והאינטרסים המשפטיים שלו.

לאחר שסוכמו תנאי המכירה, חשוב לעיין היטב בהסכם הרכישה ובכל המסמכים הקשורים אליו. זה המקום שבו הסיוע של עורך דין יכול להיות קריטי בזיהוי בעיות פוטנציאליות או עלויות נסתרות שאולי התעלמו מהם.

לא לשכוח את המיסים שעל הנכסים

עורך דין מיסוי מקרקעין מתמחה בהבנת חוקי המס המורכבים החלים על עסקאות נכסים, וניווט החוזים בין התקנות השונות להפחתת חבות מס של הרוכש במסגרת החוק. גם בקניית דירה מקבלן ישנה חשיבות לעמידה בכל חובות המס ולבדיקה שהעסקה בנויה בצורה הכי יעילה מבחינה זו, וגם לעסקאות של בנייה, העברת זכויות בקרקע ושאר נכסי דלא ניידי. עורך הדין הינו בר סמכא להדריך ולכוון את הלקוח לשאלות, בדיקות והבהרות בנוגע לרכישה, והוא יספק הדרכה חשובה מאין כמותה בתחום זה, לעזור לקונה להימנע ממלכודות מס פוטנציאליות ולמקסם את היתרונות הכלכליים שלו.

נכס בהווה, ירושה לעתיד

שיקול חשוב נוסף המחזק את מעורבותו של עורך דין בתהליך רכישת דירה, הוא ההשפעה הפוטנציאלית על תוכנית העיזבון של הלקוח. במקרה כזה יהיה עו"ד ירושות לעזר רב. משום שרכישת נכס מהווה השקעה משמעותית, וחשוב לוודא שהיא מטופלת כראוי בתוכנית העיזבון של האדם, עורך הדין לענייני ירושה יכול לסייע לקונה לבנות את תכנית העיזבון שלו באופן שימקסם את חיסכון המס שלו ויבטיח כי רכושו יועבר ליורשיו בהתאם לרצונו. ויספק הכוונה חשובה מאין כמותה בניהול המשא ומתן על הסכם המכר והגנה על הזכויות והאינטרסים החוקיים של הקונה לאור תכנון הירושה. וכל ניתן יהיה לנווט את התהליך בביטחון ושקט נפשי. מלי חיימוב, עורכת דין ונוטריון, עומדת בראש משרד שמעניק ייעוץ ליווי משפטי למאות עסקאות מקרקעין בתחומים שונים, בהקפדה על ליווי אישי ומיקסום הרווח לטובת הלקוחות. בואו ותהנו משירות משפטי מהשורה הראשונה.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
מהו ייפוי כוח מתמשך ומתי צריך אותו
ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך חשוב אשר מאפשר לכם למנות...
כל מה שרציתם לדעת על מטבח עם אי
הזמנת מטבח חדש זה עניין מרגש מאוד. יחד עם זאת,...
בקרת כניסה בשימוש פרטי
קרוסלת כניסה- לשם מה אני זקוק לזה? שואלים לא מעט...
שדרוג הפעילות העסקית עם הסעות עובדים ברמלה – שיפור הפרודוקטיביות ורווחת העובדים
נושא אפשרויות ההגעה לעבודה של בעלי עסקים רבים ברמלה, מהווה...
היום אתם יכולים למצוא מיטה אשר תתאים בדיוק לצרכים שלכם
כאשר אנחנו בוחרים רהיטים לבית אנחנו רוצים להבטיח כמה דברים....
ליטוש קירות ומרצפות- כל מה שרציתם לדעת
ליטוש קירות וכן ליטוש מרצפות מהווים את הדרך הטובה והיעילה...
אביזרים איכותיים לכלב
גידול כלבים זו משימה לא פשוטה, ועל כך יכול להעיד...
אילו חידושים מתחום רפואת השיניים יכולים לסייע לכם
הטכנולוגיה המתפתחת בשנים האחרונות הובילה לשינויים מרחיקי לכת כמעט בכל...
חשבו על המורשת שלכם לעתיד
לכל משפחה יש את העניינים הפרטיים שלה שמחייבים התייחסות מקצועית...
מה הוא הפתרון הטוב ביותר להתמודד עם כאבי גב?
בחברת אריקה בי קיור לייזר בע”מ מודעים לאופי המייסר של...