Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

יוקרה מתחילה בעיצוב פנים נכון

יוקרה מתחילה בעיצוב פנים נכון
קרדיט:

אנחנו רואים אותם באתרי עיצוב פנים ובכתבות מהללות לסגנון היוקרתי והמרשים של עיצוב הפנים, וסביר להניח שלא מעט מאתנו מתאהבים בבתי יוקרה שכאלה, מעוצבים עד הפרט האחרון וללא שום ספק שאנחנו רואים את הדבר האמיתי. במקומות רבים בישראל אנחנו רואים כבר היום את השדרוג ברמת עיצוב הפנים של בתים רבים, ואין ספק שמכולם עיצוב פנים בתל אביב הוא המרשים ביותר בגלל התחכום שיש בו, אפילו כאשר מעצבים בפשטות יוקרתית. האיכות של עיצובי פנים כאלה ניכרים לפי היד והעין האופייניים של המעצבים שאחראיים להם וביניהם תמצאו שמות בולטים כמו שרון דדיה, מעצבת פנים ומתכננת מנוסה שמאחוריה תיק עבודות מרשים של בתי יוקרה ובתים פרטיים. הסגנון עושה את ההבדל וגם אם יש לבעלי הבתים שהזמינו את שירותיה טעם שונה, יש בכל זאת מאפיינים מסוימים שאינם משתנים והם אלה שמקנים את תו איכות העיצוב לבתים שהיא אחראית להם.

קרדיט:

החכמה בעיצוב היא האיפוק

בעיצוב פנים יש דרכים רבות לבטא סגנון וטעם אישי והסגנון שמבטא יוקרה ואקסקלוסיביות בלתי ניתנות לערעור הוא בדרך כלל מאופק, אלגנטי גם כאשר מדובר בסגנון מודרני. קלאסיקה נראית לעין מיד כאשר היא לא צועקת ולא רעשנית, אלא משאריה את הצופה בה מתפעל מהשילוב המעניין של מוטיבים שהם נוחים לעין ולא מתקיפים אותה. זהו חוק יסוד של עיצוב בתים פרטיים בסגנון יוקרתי וזה מה שנותן להם את האופי הייחודי שמרגישים מיד מהשילוב של צבעים, מרקמים, חומרים טובים, קווי מתאר נקיים אבל לא דלים, והרבה מאוד מחשבה על נוחות ועל תחושה ביתית גם בסגנון אורבני.

לבחור חומרים ושילובים

קל לזהות דירות יוקרה משום שלא מתפשרים בהם על חומרים ועל תכנון נכון של החללים, מבלי לוותר על שום פונקציה. הם מזוהים בדרך כלל בגלל האפקט המרשים שהם נושאים, כמו שיש, אבן טבעית, זכוכית מחוסמת, עץ טבעי מהוקצע ומלטוש, פרזול ועבודות מסגרות מהשורה הראשונה. לכל זה נוסף תכנון נכון של הפרופורציות והיחסים בין האלמנטים השונים שמונחים בדירה לא כדי לעשות רושם אלא משום שזה המקום הטבעי שלהם. החכמה בבחירת החומרים והעיצוב היא למצוא את התרגום הנכון לחלום שלכם על בית, כדי שתוכלו למצוא בו בכל פינה את העיצוב שמתאים לכך. אצל שירן דדיה עיצוב דירות יוקרה החלום הופך למציאות נגישה מאוד בדיוק בגלל היכולת שלה לתרגם זאת נכון.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
תעשייה ואיכות הסביבה- זה יכול ללכת ביחד
תעשייה היא המנוע של העולם והבסיס לחיינו המודרניים. אי אפשר...
לקבל את כל השירותים בענייני משפחה תחת קורת גג אחת
"משפחה היא לא פיקניק" הוא משפט מוכר שנאמר לכל מי...
הדרך לשיקום כלכלי
במסגרת משרדי "משרד עורכי דין אתי חסן", אני מייצגת חייבים...
מה החשיבות של אריזות ממותגות בעת משלוח הסחורה?
לקוחות מראים נאמנות רבה יותר למותגים המתיישרים עם המטרות וההשקפות...
 כמה עולה להשכיר שירותים לאירוע?
שימוש נכון בשירותים ניידים מציע לנו פתרון שירותים לכל מתחם...
שוקולד זה שמחה-המתנה המושלמת לכל אירוע!
כולם מעריצים מתנות שוקולד בהתאמה אישית! יש המעדיפים לסיים את...
הבנת תהליך הערעור על דחיית בקשה להארכת הוויזה לישראל
כל אזרח זר הנכנס למדינה חייב לקבל אשרת כניסה המתאימה...
עזבונות ירושות וצוואות בהיבט המשפטי
בניהול עזבונות וירושות, החשיבות של צוואה כתובה ומנוסחת כהלכה לא...
שיעורי גלישה תל אביב
גלישה היא ספורט שאפשר לאמץ כפעילות קבועה כדי לשמור על...
מחפשים מכונית אבל אין לכם כוח להתרוצץ? יש פתרון
כל מי שבחר לקנות מכונית בשלב כזה או אחר בחייו,...