Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

יאיר רביבו ממצב עצמו כאחד מראשי הערים הצעירים, המוצלחים והמובילים במדינה

יאיר רביבו ממצב עצמו כאחד מראשי הערים הצעירים, המוצלחים והמובילים במדינה
עיריית לוד

יאיר רביבו זוכה בבחירות 2018 לאחד ההישגים הגדולים ביותר, מבין כל ראשי הערים בתולדותיה של לוד, לאחר שניצח ברוב מוחץ והכניס 6 מנדטים למועצת העיר.

יאיר רביבו ממצב עצמו כאחד מראשי הערים הצעירים והמוצלחים
עיריית לוד

בבחירה המחודשת ביאיר רביבו לראשות העיר, תושבי העיר נתנו בידו את המפתח להמשיך את המהפכה שתוביל את לוד להיות אחת הערים הטובות והחזקות במרכז הארץ.

רביבו הוא איש ערכי, ישר והגון, עם תודעת שליחות עמוקה, אשר בכל תפקידיו הציבוריים ובמשך שנים ארוכות, לא דבק בו רבב,  החל מתפקידו כיו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת בר-אילן, בהמשך כמנכ"ל עיריית ירוחם, מנכ"ל רשת המתנ"סים בלוד, מנכ"ל עיריית לוד ועד לתפקידו כראש העיר.

הוא שוחר אמת וצדק, זהיר, אחראי, ומקפיד על כללי המינהל התקין ועל כל חריגה קלה כבחמורה, לבל תקרה, נקי כפיים ונאמן לנורמות אתיות ראויות ביותר, פועל בשיקול דעת וללא משוא פנים בכל דבר ועניין.

מאז נבחר לראשות העיר ב-2013, הביא עמו סדר יום חדש בפוליטיקה המקומית וביסס את מעמדו בזירה הציבורית, כאדם ערכי, משכיל, ישר ומקצועי, בעל כישורי מנהיגות, ניסיון ויכולת חשיבה. חרף צניעותו ואישיותו הקורנת והלבבית, ניחן יאיר רביבו במרפקנות ובנחישות כמי שיודע להגדיר באופן ברור ומוחשי את מטרותיו, להכריע ולקבל החלטות קשות באומץ רב על אף הסיכון, ומעל לעל לשמש דוגמא אישית.

יכולתו של יאיר להיות קשוב לאנשים כמו גם יכולתו לאחד ולקרב לבבות בין כל גווני האוכלוסייה בעיר, היוו ככל הנראה את הסיבות העיקריות לאימון הרב לה זכה מצד תושבי לוד.

בחירתו של עו"ד יאיר רביבו ברוב עצום כבר ב-2013, הפיחה תקוות חדשות בלב תושבי העיר והחזירה את האמון של התושבים בעיר ובעירייה; רביבו זכה להערכה בקרב כל מגזרי האוכלוסייה בעיר, הצליח להוביל לשיפור מהותי בכל תחומי הפעילות העירונית, בתוך כך להרחבה ושיפור בשירות לתושב וזאת תוך שקיפות, יידוע התושב ושיתופו בנעשה בעיר ויצירת תרבות עירונית פתוחה, מעודדת ואתגרית יותר.

רביבו תורם רבות בזכות אישיותו וניסיונו ליצירת עמדות חיוביות כלפי העיר לוד, תוך יצירת אהדה וסולידריות עירונית בעיני התושבים אשר חשים כי העיר לוד עוברת מהפך של ממש בכל הקשור לאיכות החיים הכוללת: תשתיות, פיתוח, חינוך, ביטחון אישי, רווחה וקהילה.

גם ברמה הארצית, נתפסת כיום לוד כעיר בעלת פוטנציאל צמיחה כלכלי במרכזה של המדינה, ונהנית מיתרונה העצום בזכות מיקומה המרכזי, בסמוך לשער הכניסה האווירי של ישראל ולמערכת הכבישים והמחלפים.

המהפכה העירונית שהוא מוביל בשיאה, העיר בתנופה והקופה מאוזנת. בכהונתו רשמה עיריית לוד הישג חסר תקדים מבין הרשויות המקומיות בישראל, כאשר זכתה זו השנה השלישית ברציפות בפרס שר הפנים לניהול כספי תקין (לשנים 2013 – 2017), פרס יוקרתי המוענק למספר מצומצם של רשויות מקומיות שנמצאו ראויות לו, בהתאם לנתונים כספיים ומנהליים שנקבעו על ידי משרד הפנים, המתייחסים לפרמטרים שעיקרם עמידה בנהלים לגבי ניהול התקציב. הישג זה בין היתר, מציב את העיר לוד בין 10 הערים המובילות בישראל, בעלות איתנות פיננסית ויציבות כלכלית, ומעיד על ניהול מקצועי, תקין, יעיל ואחראי של הקופה הציבורית.

אין ספק כי יאיר רביבו כבר הצליח להיכנס ללב הקונצנזוס של תושבי לוד ברמה המקומית, ושל מקבלי ההחלטות בממשלת ישראל ברמה הארצית ובראשם של ראש הממשלה בנימין נתניהו, ולזכות בהערכה שממצבת אותו כאחד מראשי הערים הצעירים, המוצלחים והמובילים במדינה.

ויש לו את כל המאפיינים שעושים אותו לראש עיר מצליח, עם חזון מוגדר וברור, מצוינות ניהולית, שקיפות ופתיחות, יוזמה וחדשנות, ייצוגיות מרשימה, ומעל לכל כאמור, טוהר מידות והקפדה על מינהל תקין. לכך תוסיפו את הפתיחות והאנושיות שבו, אישיותו הקורנת והלבבית והעובדה שהוא מדבר עם התושבים בגובה העיניים, כל אלה הופכים אותו למנהיג אמיתי, והציבור הלודאי גומל לו בהתאם ומרעיף עליו אהבה מכל עבר.

לוד בהנהגתו של רביבו הופכת יותר ויותר לעיר אטרקטיבית למגורים ולתעסוקה. שנתיים בלבד לאחר שנבחר, הפכה לוד מעיר מנומנמת שרבים עזבו אותה, לעיר בעלת פוטנציאל כלכלי אדיר, ולעיר שוקקת חיים עם פעילויות תרבות ומופעים ברמה הכי גבוהה שיש.

מצבה הפיננסי של העירייה מעולה, איכות השירותים המוניציפאליים עלתה מדרגה, איכות החיים בלוד שופרה לאין ערוך, והעיר בצמיחה כמעט בכל היבט.

יאיר רביבו, ראש עיר צעיר ונמרץ שלא מפסיק לחלום, אך גם להעז ולהפוך את החזון למציאות, תוך שהוא סוחף ורותם אחריו רבים בתוך העיר ומחוצה לה, לקידום והגשמת הפרויקטים הרבים.

אם תשאלו אותו, אין ספק שהחיוך על פניהם של התושבים וגאוות היחידה שהתחזקה בהם, ממלאים אותו שמחה, אולי יותר מכל. לדידו תושבים מאושרים שגאים בעירם, הם שעושים את ההבדל והם הביטוי להשקעה האדירה בעיר.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
התערוכות במרכז לאמנות עכשווית רמלה נפתחות לקהל
אלנה צ'רטי שטיין / המקום בו שבילים נפגשים רחוב הרצל 12 אוצרת:...
סליחות ותשליך בלב ים
בעיצומם של עשרת ימי התשובה, יצאו תלמידי בית החינוך אמית...
המרכז לאמנות עכשווית – רמלה מציג תערוכות חדשות
בחלל ברחוב הרצל רמלה: אלנה צ'רטי שטיין / המקום בו...
מצטיין מח"ט צנחנים לראש השנה, רס"ל ישראל רובינוב תושב לוד
ביום שני האחרון, בתאריך 11.9.23 התקיים טקס מצטיינים בראשות מפקד...
פסטיבל 'רמלה עיר עולם' 2023
חגיגה חווייתית לכל המשפחה עם מיטב האמנים המובילים * מופעי...
המרכז לאמנות עכשווית – רמלה מציג תערוכות חדשות
בחלל ברחוב הרצל רמלה: אלנה צ'רטי שטיין / המקום בו...
חוליית שודדי כספות נעצרו בשפלה
כח משימה מיוחד שהקים מפקד מחוז מרכז - ניצב אבי...
לדאוג לאסתטיקת חלל הפה שלנו
בשביל לדאוג לאסתטיקת חלל הפה בצורה טובה ואיכותית וללא נזק...
'פסטיבל לילות קיץ' בחבל מודיעין
חוויות אותנטיות של טבע, חקלאות ואמנות עם סיורי זריחה ולאור ירח...
אטרקציות באילת לזוגות
רומנטיקה בלתי נשכחת אילת, הממוקמת בחלק הדרומי ביותר של ישראל, היא...