Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

חיים חדשים גם לחייבים סכומים גדולים

חיים חדשים גם לחייבים סכומים גדולים
קרדיט: Canva

מאז שנת 2019 הרפורמה בהוצאה לפועל נותנת תקווה חדשה לחייבים שיודעים שיש להם כעת אור בקצה המנהרה. החייבים יכולים לפתוח בהליכים מוקדם ככל האפשר ולצאת לחיים חדשים כבר לאחר ארבע שנים או פחות, תלוי בהיקף החוב ובנתונים האישיים של כל חייב. מה שנקרא פעם כינוס נכסים והיה תהליך משפיל ועצוב של פירוק מוחלט של כל מה שבנה החייב וכעת קורס לנגד עיניו מכונה כיום פתיחת הליכים, שבסופם החייב יכול לצאת לדרך חדשה. על מנת לשמוע יותר על הרפורמה וכיצד היא משפיעה ועוזרת לכם כחייבים, פנו בהקדם לקבל ייצוג של עורך דין למחיקת חובות, משום שזה קריטי כדי להוציא צווים להפסקת הליכים נגדכם או להפך, להתיר לכם לפעול בכל זאת למרות מצבכם בהיבטים שונים. השוני האדיר ביחס לחייבים גורם לרבים לתקווה חדשה לחיים משוקמים לאחר מכן, וזה בדיוק מה שעו"ד גלית סלע עושה למען הלקוחות שלה בתחום זה.

חדלות פירעון כבר אינה סוף הדרך לחייבים

היום אפשר להכריז על חדלות פירעון ועדיין להחזיק חשבון בנק, אם כי מוגבל באפשרויותיו, לנהוג למען הפרנסה שלכם ואפילו לצאת לפעמים לחו"ל אם זה מחויב המציאות. הכל תלוי ביכולתכם להחזיר חובות, במצבכם האישי והרפואי ובהיקף החובות שלכם. מצבים קשים כאלה נבעו בדרך כלל מכך שהיו כמה תיקים שעמדו כנגד החייבים ולכן איחוד תיקים והכרזה על חדלות פירעון מאפשרת לחייבים מסלול חדש של החזרת חובות. עורך דין חדלות פירעון מומלץ שמייצג אתכם בעניין זה יכול לנהל משא ומתן עם הנושים שלכם ולייצג אתכם מול הממונה על ההליכים נגדכם, מה שהיה מוכר ככונס נכסים. זה מה שגם יחלץ אתכם מהתהום שבה לא הייתה לכם תקווה וכעת תוכלו להתנהל אחרת לגמרי בחסותם.

פשיטת רגל אינה הסוף

במסגרת הרפורמה של פשיטות הרגל, אנחנו מוגבלים היום גם במשך הזמן שבו מותר לגבות חובות ולהטיל הגבלות קשות על החייבים. הגישה כיום היא לעזור לחייבים באמצעות עורך דין מומחה לפשיטות רגל שמנהל את התיק ומציע מסלול בשמו, כדי לעבור שיקום מלא. הגישה שאומרת שמי שהגיע לחובות כאלה בדרך כלל אינו עושה זאת בזדון אלא נקלע למצב שהוא אינו יכול לעמוד בו בגלל ניהול כושל ואובדן שליטה, היא זאת שמאפשרת לרבים את החמלה הראויה על מנת להחזיר אותם למסלול חיים תקין. עו"ד גלית סלע מייצגת חייבים כאלה ומנהלת למענם את התיק עד שיוכלו לחזור למסלול חיים שגרתי רגיל.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
3 יתרונות של יישור שיניים בשיטה השקופה?
יישור שינים עקומות יכול להועיל לא רק לחיוך אסתטי יותר...
היתרונות המדהימים של טיולי טבע בצפון
להתאחד עם הטבע, ההזדמנות ליהנות מיתרונות אדירים למצב הגוף, הנפש...
שילוב טכנולוגיה בקלינאות תקשורת
׳תקשורת׳ חיונית ליצירת יחסים בין בני האדם. כל המחשבות, הרעיונות...
איך להתאים חולצה מכופתרת לחיי היום יום?
את החולצה המכופתרת חשוב לבחור בצורה חכמה, כדי שתרגישו בה...
מערכת שכל עסק צריך כדי להתנהל בצורה נכונה
יש הרבה מאוד אתגרים בניהול עסקים. למשל, איך עוקבים אחרי...
למה לפנות אל מתקשרת רוחנית?
כאשר אנו מחפשים תשובות, הדרכה או ייעוץ בקשר לנושאים שונים...
הפופולריות הגוברת בקרב הילדים לתחום הרובוטיקה
חוגי רובוטיקה לילדים הופכים לפופולריים יותר ויותר בשנים האחרונות. חוגים...
היבט מכריע בטיפול בבריאות חיות מחמד
טיפול בפרעושים הוא היבט מכריע בטיפול בבריאות חיות מחמד, שכן...
לכל אופי השוקולד שמתאים לו
שוקולד הוא טעם אישי מאוד ולמרות שיש כל מיני מומחי...
להתאמן וגם להיראות טוב- איך עושים את זה?
היום הליכה לאימון ספורט מכל סוג שהוא לא צריכה להיות...