Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

העבירות שעלולות להכתים את הגיליון שלכם

העבירות שעלולות להכתים את הגיליון שלכם
קרדיט Canva

לא רבים יודעים שעבירות תעבורה עלולות לגרום למצב שבו יש לכם הרשעה פלילית בגיליון ההתנהגות שלכם וזה מקרין על כל העתיד וההווה שלכם, אם אתם כבר עובדים בעבודה שמחייבת גיליון נקי. זה מונע מכם להיות מועמדים לעבודות נחשקות ואפילו לקבל לפעמים ויזה למקומות שמחייבים להיות עם גיליון נקי לגמרי ללא הרשעות. ועוד לא התחלנו לדבר על הסנקציות כמו ענישה מחמירה כמו נקודות ושלילת רישיון לתקופות שונות, תשלום קנס ופיצויים ואפילו ישיבה בכלא וזה כבר באמת משהו שקשה מאוד להתנער ממנו לאורך החיים. זה לא דבר של מה בכך ולכן רק עורך דין תעבורה יכול לטפל בעבירות כאלה, בניגוד למיתוס שאתם יכולים לעשות את זה אם יש לכם ברירית קנס או כל אפשרות אחרת. בעבירות כאלה מטפלים רק אנשי המקצוע באמת ולא אתם, כמו עורך דין תעבורה עמרי בן נתן, שעובד למען האינטרסים של הלקוחות שלו בתחום זה.

השפעת חומרים אסורים בנהיגה

בית המשפט אינו מקל ראש בכל נהיגה בהשפעת חומרים אסורים ובכלל זה גם נהיגה בשכרות. רמת האלכוהול בדם אמנם יכולה להיות מוטלת בספק בגלל בעיות שונות במדידת הרמה במכשירים שנהוג להשתמש בהם בישראל, אבל אין זה משנה את העובדה שזה מסוכן ובית המשפט לא סלחני לגבי כן. כל נהיגה בהשפעת חומרים אסורים מחייבת גם התנהלות נכונה בתיק על ידי מי שיש לו רישום של עבירה כזאת וניהול המשפט בשמו מחייב כנות ושיתוף פעולה מלא. אם נתפסתם במקרה כזה עליכם למסור לעורך הדין שלכם את כל המידע ולהתחייב בפני בית המשפט ולקוות שאפשר יהיה להוציא אתכם בסנקציות מינימליסטיות ככל האפשר, אם זאת עבירה ראשונה. חשוב לומר שמדובר בעבירה מסכנת חיים לא רק שלכם ולכן זה חיוני להתייחס לכך בחומרה.

עבירות תנועה מחייבות טיפול משפטי מוקדם

ככל שמזניחים את הטיפול בעבירות תנועה כך צוברים יותר נקודות שאפשר היה לבטל בזמן, או ריבית על קנסות שלא שולמו בזמן וגם יחס מאוד לא אוהד של בית המשפט במקרים הרלוונטיים. עבירות תעבורה מחייבות עורך דין מקצועי שמכיר את לשון החוק והוא מספיק יצירתי על מנת לחלץ אתכם מהבעיה בזמן ובמינימום נזק לשמכם הטוב. זה כרוך כמובן גם בהתנהלות נכונה שלכם כנהגים ובאחריות מלאה מצדכם לכל פעולה שלכם. עורך דין תעבורה עמרי בן נתן מייצג לקוחות רבים על מנת לסייע להם להיחלץ ככל האפשר מענישה מחמירה בעבירות תעבורה רבות.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
3 יתרונות של יישור שיניים בשיטה השקופה?
יישור שינים עקומות יכול להועיל לא רק לחיוך אסתטי יותר...
היתרונות המדהימים של טיולי טבע בצפון
להתאחד עם הטבע, ההזדמנות ליהנות מיתרונות אדירים למצב הגוף, הנפש...
שילוב טכנולוגיה בקלינאות תקשורת
׳תקשורת׳ חיונית ליצירת יחסים בין בני האדם. כל המחשבות, הרעיונות...
איך להתאים חולצה מכופתרת לחיי היום יום?
את החולצה המכופתרת חשוב לבחור בצורה חכמה, כדי שתרגישו בה...
מערכת שכל עסק צריך כדי להתנהל בצורה נכונה
יש הרבה מאוד אתגרים בניהול עסקים. למשל, איך עוקבים אחרי...
למה לפנות אל מתקשרת רוחנית?
כאשר אנו מחפשים תשובות, הדרכה או ייעוץ בקשר לנושאים שונים...
הפופולריות הגוברת בקרב הילדים לתחום הרובוטיקה
חוגי רובוטיקה לילדים הופכים לפופולריים יותר ויותר בשנים האחרונות. חוגים...
היבט מכריע בטיפול בבריאות חיות מחמד
טיפול בפרעושים הוא היבט מכריע בטיפול בבריאות חיות מחמד, שכן...
לכל אופי השוקולד שמתאים לו
שוקולד הוא טעם אישי מאוד ולמרות שיש כל מיני מומחי...
להתאמן וגם להיראות טוב- איך עושים את זה?
היום הליכה לאימון ספורט מכל סוג שהוא לא צריכה להיות...