Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

המשאבה צריכה תיקון או שיפוץ? פנה למומחים – קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים

המשאבה צריכה תיקון או שיפוץ? פנה למומחים – קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים
צילום יחצ

משאבות מים וביוב מותקנות כיום בדירות, בניינים, מבני ציבור ומתקני תעשיה וחקלאות רבים בכל אזורי הארץ, והשימוש בהם הולך וגדל באופן קבוע. בין אם מדובר במשאבת ביוב קטנה בבית פרטי, משאבה להגברת הלחץ בבניי קומות או במשאבת מים בעלת הספק אדיר במתקן תשתית אזורי, כל המשאבות עובדות באופן קבוע בעומסים מתמשכים וגדולים, ונתונות ללחצים, שחיקה וקורוזיה הגורמות לאחר שנים של עבודה מאומצת לתקלות ואף להשבתה, ודורשות תחזוקה שוטפת, תיקונים ובסופו של דבר גם החלפה למשאבה חדשה. המומחים של קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים, החברה המובילה בארץ לתחום משאבות המים והביוב, מסבירים כי ברוב המקרים לא חייבים להוציא סכום כסף גדול בעת החלפת המשאבה, וניתן להסתפק בשיפוץ המשאבה הישנה (או התקנת משאבה משופצת במקומה).

המשאבה צריכה תיקון או שיפוץ? פנה למומחים - קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים
צילום יחצ

איך מתבצע שיפוץ של משאבה?

לאחר שנים של עבודה, מגיעה כל משאבת מים או ביוב למצב בו אין ברירה אלא להחליפה. השאלה אם לבצע שיפוץ ולהחזיר את המשאבה המקורית , להחליפה במשאבה משופצת או לרכוש משאבה חדשה היא בעיקר שאלה כלכלית- שיפוץ יעלה פחות ממשאבה חדשה, ומשאבה משופצת תוכל להמשיך ולמלא את תפקידה עוד שנים רבות ללא תקלות.

חשוב ביותר לשפץ משאבה בחברה המתמחה בתחום – מדובר בתהליך מורכב וארוך הדורש דיוק ומקצועיות. יש להשתמש בחלקים מקוריים בלבד של היצרן, ובמקרים של חוסר ברירה חברות מקצועיות יודעות גם לייצר ולהתאים חלקים חסרים של משאבות מדגמים ישנים אשר אינם מיוצרים יותר.

בתהליך השיפוץ מועברת המשאבה ממקומה לבית המלאכה, שם מפרקים אותה עד לחלקים הקטנים ביותר. החלקים הפגומים והבלויים מוחלפים באביזרים חדשים (ניתן גם לשדרג ולהחליף לחלקים חדישים שישפרו את עבודת המשאבה), חלקי המתכת עוברים ניקוי יסודי, ובסופו של דבר מורכבת המשאבה מחדש ועוברת בדיקות תקינות קפדניות לפני הרכבתה מחדש.

קנייה ותחזוקה של משאבות מים וביוב

בעת קניית והתקנת משאבה (מכל סוג וגודל), חשוב להשקיע ולבחור במוצר איכותי של חברה ידועה אצל מומחים המבינים בתחום, אשר יתנו לכם את כל מעטפת השירות לה תזדקקו לה במהלך השנים, החל מייעוץ לגבי הדגם המתאים, סיוע בהתקנה נכונה, תחזוקה שוטפת ויכולת להחליף או לשפץ את המשאבה במקרי הצורך. יש לזכור כי משאבה ששופצה בצורה לא טובה תגרום לבעיות קריטיות בתפקוד בבניין או העסק, תשבית את העבודה ותחייב החלפה וטיפול נוסף זמן קצר אח"כ.

צריכים שיפוץ של משאבה? פנו רק למומחים לתחום 

אם בביתכם, בבניין בו אתם גרים במפעל מותקנת משאבת מים, משאבת ניקוז או משאבת ביוב- אל תחכו למקרה של תקלה או לתום תקופת התחזוקה של המשאבה. פנו עוד היום למומחים לשיפוץ משאבות- חברת דודי מערכות ומשאבות מים, חברה הפועלת כבר למעלה מעשר שנים בתחום, קבלו ייעוץ מקצועי לגבי תחזוקת המשאבה וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לביצוע שיפוץ והחלפה, אשר תבטיח לכם פעולה תקינה ושוטפת וראש שקט לשנים רבות קדימה.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
טיפול ותמיכה לאנשים המתמודדים עם אתגרים
מרכז גמילה הוא מתקן מיוחד שנועד לספק טיפול ותמיכה לאנשים...
הידעתם? שהייה ארוכה בממ"ד עלולה לגרום לכם למצב של נכות נפשית. כיצד עוזרת המדינה?
מאז השבעה באוקטובר, אזרחי ישראל 'מבלים' נתח משמעותי מזמנם בממ"דים....
להצהיר על למה שיש לכם- מתי עושים את זה?
רובנו לא שמים לב ברמה היומיומית למה שיש לנו, מנכסים...
מילוי טפסי pdf
מילוי טפסי pdfהוא אחד ההליכים המתסכלים שבעולם הממוחשב והמוקלד של...
אירוע טוב מתחיל עם ייצוג מתאים בשטח
אם אתם מארגנים אירוע עסקי או אפילו אירוע משפחתי ורוצים...
להתמודד עם יוקר המחיה ולשמור על הסביבה
כולנו מרגישים את יוקר המחיה במדינת ישראל על בשרנו. אנחנו...
איך לבחור שולחנות עץ למטבח?
כיום, כמו לפני מאות שנים, אנשים מעריכים ורוכשים שולחנות עץ....
מתי מומלץ לפנות לעורך דין פלילי?
תפקידו של עורך דין פלילי הוא ללוות חשודים ונאשמים לאורך...
איך להבטיח את הזכויות שלכם בעיזבון?
בשנים האחרונות יותר אנשים מודעים לחשיבותה של צוואה חוקית שנערכת...
איך עובדים נכון מבלי לסכן חיים?
בכל מקום עבודה קיימים סיכונים שונים שחלקם טריוויאליים ומשותפים לכולם...