Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

המשאבה צריכה תיקון או שיפוץ? פנה למומחים – קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים

המשאבה צריכה תיקון או שיפוץ? פנה למומחים – קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים
צילום יחצ

משאבות מים וביוב מותקנות כיום בדירות, בניינים, מבני ציבור ומתקני תעשיה וחקלאות רבים בכל אזורי הארץ, והשימוש בהם הולך וגדל באופן קבוע. בין אם מדובר במשאבת ביוב קטנה בבית פרטי, משאבה להגברת הלחץ בבניי קומות או במשאבת מים בעלת הספק אדיר במתקן תשתית אזורי, כל המשאבות עובדות באופן קבוע בעומסים מתמשכים וגדולים, ונתונות ללחצים, שחיקה וקורוזיה הגורמות לאחר שנים של עבודה מאומצת לתקלות ואף להשבתה, ודורשות תחזוקה שוטפת, תיקונים ובסופו של דבר גם החלפה למשאבה חדשה. המומחים של קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים, החברה המובילה בארץ לתחום משאבות המים והביוב, מסבירים כי ברוב המקרים לא חייבים להוציא סכום כסף גדול בעת החלפת המשאבה, וניתן להסתפק בשיפוץ המשאבה הישנה (או התקנת משאבה משופצת במקומה).

המשאבה צריכה תיקון או שיפוץ? פנה למומחים - קבוצת דודי מערכות ומשאבות מים
צילום יחצ

איך מתבצע שיפוץ של משאבה?

לאחר שנים של עבודה, מגיעה כל משאבת מים או ביוב למצב בו אין ברירה אלא להחליפה. השאלה אם לבצע שיפוץ ולהחזיר את המשאבה המקורית , להחליפה במשאבה משופצת או לרכוש משאבה חדשה היא בעיקר שאלה כלכלית- שיפוץ יעלה פחות ממשאבה חדשה, ומשאבה משופצת תוכל להמשיך ולמלא את תפקידה עוד שנים רבות ללא תקלות.

חשוב ביותר לשפץ משאבה בחברה המתמחה בתחום – מדובר בתהליך מורכב וארוך הדורש דיוק ומקצועיות. יש להשתמש בחלקים מקוריים בלבד של היצרן, ובמקרים של חוסר ברירה חברות מקצועיות יודעות גם לייצר ולהתאים חלקים חסרים של משאבות מדגמים ישנים אשר אינם מיוצרים יותר.

בתהליך השיפוץ מועברת המשאבה ממקומה לבית המלאכה, שם מפרקים אותה עד לחלקים הקטנים ביותר. החלקים הפגומים והבלויים מוחלפים באביזרים חדשים (ניתן גם לשדרג ולהחליף לחלקים חדישים שישפרו את עבודת המשאבה), חלקי המתכת עוברים ניקוי יסודי, ובסופו של דבר מורכבת המשאבה מחדש ועוברת בדיקות תקינות קפדניות לפני הרכבתה מחדש.

קנייה ותחזוקה של משאבות מים וביוב

בעת קניית והתקנת משאבה (מכל סוג וגודל), חשוב להשקיע ולבחור במוצר איכותי של חברה ידועה אצל מומחים המבינים בתחום, אשר יתנו לכם את כל מעטפת השירות לה תזדקקו לה במהלך השנים, החל מייעוץ לגבי הדגם המתאים, סיוע בהתקנה נכונה, תחזוקה שוטפת ויכולת להחליף או לשפץ את המשאבה במקרי הצורך. יש לזכור כי משאבה ששופצה בצורה לא טובה תגרום לבעיות קריטיות בתפקוד בבניין או העסק, תשבית את העבודה ותחייב החלפה וטיפול נוסף זמן קצר אח"כ.

צריכים שיפוץ של משאבה? פנו רק למומחים לתחום 

אם בביתכם, בבניין בו אתם גרים במפעל מותקנת משאבת מים, משאבת ניקוז או משאבת ביוב- אל תחכו למקרה של תקלה או לתום תקופת התחזוקה של המשאבה. פנו עוד היום למומחים לשיפוץ משאבות- חברת דודי מערכות ומשאבות מים, חברה הפועלת כבר למעלה מעשר שנים בתחום, קבלו ייעוץ מקצועי לגבי תחזוקת המשאבה וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לביצוע שיפוץ והחלפה, אשר תבטיח לכם פעולה תקינה ושוטפת וראש שקט לשנים רבות קדימה.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
האם אתם יודעים מהו שווי הנכס שלכם?
כשיש לנו דירה או בית אנחנו רגועים יותר משום שיש...
על דיכאון ועל הכלים הטיפוליים כדי לצאת ממנו
רבים יכולים להגיד על עצמם: 'אני בדיכאון', אבל אנחנו יודעים...
תחזוקה עירונית מעצימה: טכניקות מתקדמות לטיפול בבעיות במהירות ובדיוק רב
בתחום ניהול התשתיות העירוניות, הבטחת היעילות והאמינות של מערכות המים...
חדלות פירעון- מה זה אומר מבחינת הנושה?
לכל חייב אשר לקח הלוואה ישנו נושה בצד השני אשר...
המדריך המלא להתקנת אריחים מדוקקים
בחירה באריחים מדוקקים לריצוף הבית אפשרית במהלך עיצוב ראשוני של...
החוויה שבני ובנות מצווה לא מוכנים לוותר עליה
אירוע של בת מצווה לא יכול להיות פחות מאירוע שלא...
המשמעות והיתרונות מאחורי הוצאת רישיון קבלנים
הוצאת רישיון קבלן היא דבר שרוב הקבלנים שוקלים. למעשה, גם...
עריכת צוואה על ידי מומחים משפטיים
עריכת צוואה היא שלב קריטי בתכנון העיזבון, המאפשר ליחידים לציין...
גם שומרי המסורת יכולים להנות ממים צלולים במהלך השבת
משפחות דתיות בישראל, כמו גם שומרי מסורת, חולקים את אותו...
איך בוחרים נכון מטפל בדיקור סיני
המלצות של לקוחות קודמים הן כלי שימושי לבחירה נכונה ומדויקת...