Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

האם אפשר לשנות דפוסי פעולה ואם כן, איך?

האם אפשר לשנות דפוסי פעולה ואם כן, איך?
קרדיט freepik

אלו המתמודדים עם אתגרים נפשיים, מכירים את התחושה הזו היטב. לעיתים מטופלים מספרים כי הם מרגישים, כמו צוללים בתוך אוקייאנוס עצום. הם מנסים לשחות אל החוף, אבל הגלים סוחפים אותם שוב ושוב אל תוך המערבולת. לא פעם, זה נדמה כאילו בתוך החושך אין טיפה של אור. אבל בתור מי שפועלים עם מתמודדי נפש כבר שתים עשרה שנים, אנחנו, אנשי המקצוע בבית המאזן 'סניטי', מבית היוצר של קבוצת 'רוח ים', שמחים לספר לכם על סיפורי הצלחה קטנים וגדולים, של מתמודדי נפש, אשר מצאו את הדרך לאיזון מחדש. מילים כמו אשפוז פסיכיאטרי וטיפול נפשי, נשמעות כמו מילים גדולות ומאיימות. אבל אם נרד לשורש העניין, גם אתם תראו כי השד לא נורא כל כך, אלא להיפך. דווקא כאן, תמצאו אוזן קשת וכתף תומכת, אנשי מקצוע מצויינים וכלים טיפוליים, אשר יתגייסו כולם, בשביל לעזור לכם לקבל את החיים שלכם בחזרה.

איך נראה תהליך טיפולי מקצועי

ראשית, חשוב לציין כי אין הליך טיפולי מקצועי או שיקום בקהילה, בלי שהמטופל או מי מטעמו פונה לקבל עזרה. יש מקרים בהם המחלה נראית לעין, למשל, מי שסובלים מדיכאון חריף אשר מונע מהם לצאת מהבית. יש מקרים, בעיקר כאשר המתמודדים סובלים ממחלות כמו מאניה דיפרסיה או אישיות גבולית, אשר יוצרים כמו תעתוע. מצד אחד, נדמה כאילו המתמודד מרגיש טוב, שכן המחלות הללו מאופיינות בתחושת אופוריה, אבל מהצד השני, הרי שהמחלה, יכולה להוביל את המטופל לקבל החלטות שגויות, כאלו שעלולות לפגוע בו בסופו של דבר. אנחנו כאן כדי להזכיר, אם יש בכם ספק ולו קטן, כי אתם או מי מהקרובים אליכם לוקה במחלה בנפש, הרי שהדבר הנבון לעשות הוא לפנות לקבלת מענה מקצועי, מאנשי מקצוע מנוסים. רק אבחון מסודר יעזור לנו להתאים את תהליך הטיפול ולהביא לשיקום מלא.

בית המאזן משמש בתור חלופה לאשפוז, מתוך ניסיון ליצור כמו בית חם, נעים, נקי ואסתטי, שם יהיה לחולים את הזמן והמקום, לעבור תהליך שיקום והחלמה. מערך הטיפולים שלנו כולל טיפול ריגשי, טיפול פסיכיאטרי ועוד.

אנחנו כאן בשביל המטופלים ובני המשפחה

המעבר של המטופל לבית איזון והחזרה שלו לחיים עצמם, הם אירועים לא פשוטים ומטלטלים ממש. חשוב לנו להעניק למטופל כמו גם לבני המשפחה, את הכלים ליצירת קשר מחודש. אנחנו נשמח לענות לכל שאלה שלכם בהרחבה. בטלפון או דרך האתר.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
ערב גיבוש לעובדים
לאחרונה אתם מביטים על העובדים שלכם וברור לכם שהם צריכים...
הכול על הובלות באזור המרכז
בשעה טובה מצאתם את הדירה שתמיד חלמתם עליה באזור המרכז?...
מה זה תכנון פנסיוני?
תכנון פנסיוני הוא תהליך של קביעת יעדי הכנסה מפנסיה ואת...
אפשר לשכוח מההתמכרות- תהליך גמילה אפקטיבי
נדמה שיותר מכל תחום נפשי, אין מי שיוכל להבין לעולמם...
רוצים שדברים יתנהלו בדרככם גם בעתיד? דאגו למסמך המתאים
בשל הרפואה המתקדמת ועליה בתוחלת החיים, אדם יכול לחיות היום...
כל החוזקות מאחורי לימוד תנוחות יוגה לילדים
יוגה היא מדיטציה, תרגילי נשימה ותרגול יציבות גופנית שקיים כבר...
טיפול נכון בבעלי חיים מתחיל במרפאה
כל מרפאה וטרינרית היום מציעה לכל בעל חיות מחמד שירותים...
אולם לברית במרכז
חגיגה מרגשת במיוחד שיכולה להיות לזוג, היא הברית של הבן...
יצירת חללי עבודה פונקציונליים ואסתטיים
עיצוב פנים למשרד הוא תחום מתמחה המתמקד ביצירת חללי עבודה...
להפוך להיות המאסטרים של חייכם
זה הזמן לקחת את החיים בידיים ולהשתמש בכל המידע המגיע...