Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

בתודה ובהוקרה למתנדבי יד שרה בלוד

בתודה ובהוקרה למתנדבי יד שרה בלוד
עיריית לוד

ברחבת סניף "יד שרה – לוד " התקיים השבוע טקס הוקרה למתנדבים ומתנדבות מהסניף, אשר לא ויתרו והגיעו למשימות ההתנדבות גם בתקופת סגר הקורונה כדי להמשיך באופן רציף במתן שרות וסיוע לתושבי האזור.

האירוע התקיים בהשתתפות יהורם בן ארוש, דובר עירית לוד אשר הביא את ברכת ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, ואת ברכת עיריית לוד. בטקס השתתף מיקי לרנר– מנהל האזור, ואיתן דהרי – מנהל לוגיסטיקה והשאלה, שניהם מהנהלת יד-שרה.

בתודה ובהוקרה למתנדבי יד שרה בלוד
עיריית לוד

את הטקס פתח מנהל הסניף יוסי כץ, שהביע בדבריו תודה והערכה לראש העיר והעירייה על פעולתה זו , ולשלוש קבוצות, הראשונה : כלל המתנדבים בסניף הכוללים את אלו שנמנע מהם פיסית להגיע מסיבות בריאות וגיל אבל תמכו  ועודדו באופן יום יומי את פעילות והפעלת הסניף . קבוצה שנייה : בני ובנות הזוג של המתנדבים, אלו העומדות ועומדים מאחורי כל מתנדב ומתנדבת. וקבוצה שלישית : המתנדבים והמתנדבות  שבמסירות נפש ובמטרה לסייע, הגיעו בתקופה קשה זו להמשך פעילות.

דובר העירייה פתח בהצגת נתונים מפעילות העירייה בחודשים האחרונים, בהמשך מתן השירות וסיוע לכלל הציבור כדי לאפשר לתושבי העיר לנהל שיגרת חיים סבירה גם בתקופת חירום, החל מחלוקת 51,000 מנות חמות לאזרחים ותיקים, 3,000 סלי מזון לקשישים ומשפחות מעוטות יכולת, דרך ביצוע 70 מיזמים קהילתיים בתחומי הפנאי, חינוך, תרבות, ספורט והעצמה קהילתית, ועד לקיום 30 אירועים ביום השואה, יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה, ויום העצמאות.

"את כל זה לא יכולנו לעשות בלעדי המתנדבים הנפלאים שלנו, בהם אתם, מתנדבי יד שרה, ואני שמח למסור לכם כאן, בשם ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו ובשם תושבי לוד, את הערכתנו ואת תודתנו העמוקה, על התנדבות ראויה לכל שבח, ועל מעורבות חברתית וקהילתית מכובדת ותורמת ביותר" אמר דובר העירייה.

בתודה ובהוקרה למתנדבי יד שרה בלוד
עיריית לוד

בדבריו למתנדבי סניף " יד שרה-לוד", אמר בן ארוש: "אתם הם אלה שמבצעים את שליחותכם במסירות באהבה וברגישות רבה בנחישות ובדבקות במטרה , והכל … שלא על מנת לקבל תמורה!" הדובר הקריא בפני המשתתפים את נוסח מכתב ההוקרה החתום אישית על ידי ראש העיר עו"ד יאיר רביבו. בסוף דבריו הודה למתנדבים בשם ראש העיר ותושבי העיר ואיחל לכולם בריאות איתנה"

משה כהן, מנכ"ל יד שרה סיים את מסכת הברכות והאיחולים בשיחה טלפונית שהועברה לציבור דרך רמקול.  כהן ציין את הפעילות הייחודית של יד- שרה בתקופת הקורנה . מנכל "יד שרה" שהגיע לסניף בלוד מס' פעמים ומכיר את המתנדבים בסניף ופעילותם, מסר את ברכותיו ואיחוליו על המסירות, האכפתיות והנתינה בכלל ובעת שכזו בפרט.

הטקס שלווה בכיבוד קל הסתיים במסירה אישית של מכתב ההוקרה מראש העיר, בצרוף דגלון ותג של העירייה, ובמתן פרח לכל מתנדב ממנהל הסניף.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
הכול על הובלות באזור המרכז
בשעה טובה מצאתם את הדירה שתמיד חלמתם עליה באזור המרכז?...
רוצים שדברים יתנהלו בדרככם גם בעתיד? דאגו למסמך המתאים
בשל הרפואה המתקדמת ועליה בתוחלת החיים, אדם יכול לחיות היום...
כל החוזקות מאחורי לימוד תנוחות יוגה לילדים
יוגה היא מדיטציה, תרגילי נשימה ותרגול יציבות גופנית שקיים כבר...
אולם לברית במרכז
חגיגה מרגשת במיוחד שיכולה להיות לזוג, היא הברית של הבן...
יצירת חללי עבודה פונקציונליים ואסתטיים
עיצוב פנים למשרד הוא תחום מתמחה המתמקד ביצירת חללי עבודה...
מהם שירותי מחשוב לעסק ולמה הם כל כך חשובים?
כולנו עובדים עם מחשבים. זה נכון לגבי מי שמנהל עסק...
ביטחון למגורים ומסחר: המשמעות של מנעולים לחלונות הזזה
מנעול לחלון הזזה הוא מאפיין אבטחה חיוני המבטיח את הבטיחות...
תביעות נזקי גוף
תאונות יכולות לשנות את חיינו בהרף עין ולהשאיר אותנו עם...
איך עורך דין משפחה יכול לעזור גם לכם?
עורך דין משפחה נחוץ במגוון רחב מאוד של מצבים. במיוחד...
היבטים משפטיים של מיסוי מקרקעין
עורך דין מיסוי מקרקעין מתמחה בהיבטים המשפטיים של מיסוי מקרקעין,...