Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

בקרת כניסה בשימוש פרטי

בקרת כניסה בשימוש פרטי
קרדיט: rom-tech.co.il

קרוסלת כניסה- לשם מה אני זקוק לזה? שואלים לא מעט אזרחים את עצמם כשהם עוברים ליד פרסומת כזו, מן הסתם, כך נדמה להם, מערכות בקרת כניסה מיועדות לשימוש מוסדי, מסחרי וכדומה, במקומות בהם החוק מחייב אמצעי בטיחות ציבוריים, ובמבנים שעוברים בהם מאות אנשים ביום ויש להם את הצורך הבטחוני והיכולת הכלכלית להרשות לעצמם התקנת מערכת כזו. סבסבות כניסה, במיוחד אלו הממוחשבות, נדמות לפעמים לציבור הרחב כמוצר המיועד לאליטה הגבוהה בלבד, זה אולי היה נכון פעם, אבל כיום מתברר שכלל האזרחים הפשוטים יכולים להנות רבות מהמוצר הנגיש הזה. אז למי מיועדות מערכות בקרת כניסה ואיך הן יכולות לעזור בשימוש אזרחי שוטף?

בניינים, חניונים ואישורי כניסה

לא מעט בניינים היו מעסיקים בעבר שומר אנושי. זה יכול היה להיות בכניסה לבניין רב קומות, בכניסה לחניון גדול שקורץ לבעלי רכבים באזור, בבנייני משרדים, וגם בבנייני יוקרה המיועדים למגורים. מן הסתם זה היה נפוץ יותר ומחוייב המציאות באזורי פשע אבל בהחלט מוכר גם באזורים שאינם מוגדרים כלל ככאלה. מאוחר יותר החליפו מערכות אינטרקום ודומותיהן את השומרים האנושיים, ובכך חסכנו הוצאה גבוהה של העסקת שומר במשך שעות עבודה ארוכות, אבל אינטרקום הוא מערכת מיושנת שיש לה לא מעט חסרונות ויש הרבה פעולות שיכול היה לעשות שומר אנושי ולא יכלה להבין מערכת האינטרקום החשמלית אך חסרת הבינה. בדיוק לשם כך תוכננו מערכות בקרה ממוחשבות, הן מובנות על שער קרוסלה פשוט אבל חכם הרבה יותר.

מי משתמש בבקרת כניסה

השימוש שהולך ונעשה נפוץ יותר ויותר במערכות הללו הוא בכניסה למשרדים ובניני מגורים. עלותה של המערכת הזו היא נגישה הרבה יותר לאזרח, מאשר בשנים עברו בהם נשרד הון עצמי משמעותי מאד למימון התקנת קרוסלה. המערכת הזו יכולה לזהות את הדיירים בבניין ולהיפתח רק כאשר הדמות הנכנסת תזוהה כאחד מהם, למשל באמצעות זיהוי פנים או טביעת אצבע. אם תרצו לאפשר כניסה כללית יותר, גם לאורחים שלכם או בני משפחה, תוכלו לעשות זאת באמצעות מערכות פתיחה מרחוק, כמו למשל- חיוג טלפוני למערכת או לחיצה. זו אפשרות שנמצאת בשימוש נפוץ בכניסות למושבים או כפרי נופש, קיבוצים וכדומה, אבל בהחלט  אפשרית היום גם לבניינים פרטיים או משרדים. חניונים יכולים להפוך להרבה יותר נגישים באמצעות מערכת ממוחשבת של שלטים או קוד מרוחק, ויש עוד הרבה פתרונות ללקוח הפרטי. מחפשים משהו ספציפי או פתרון לצורך שלכם? יש לנו הכל בשבילכם ברום טכנולוגיות.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
מהו ייפוי כוח מתמשך ומתי צריך אותו
ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך חשוב אשר מאפשר לכם למנות...
כל מה שרציתם לדעת על מטבח עם אי
הזמנת מטבח חדש זה עניין מרגש מאוד. יחד עם זאת,...
בקרת כניסה בשימוש פרטי
קרוסלת כניסה- לשם מה אני זקוק לזה? שואלים לא מעט...
שדרוג הפעילות העסקית עם הסעות עובדים ברמלה – שיפור הפרודוקטיביות ורווחת העובדים
נושא אפשרויות ההגעה לעבודה של בעלי עסקים רבים ברמלה, מהווה...
היום אתם יכולים למצוא מיטה אשר תתאים בדיוק לצרכים שלכם
כאשר אנחנו בוחרים רהיטים לבית אנחנו רוצים להבטיח כמה דברים....
ליטוש קירות ומרצפות- כל מה שרציתם לדעת
ליטוש קירות וכן ליטוש מרצפות מהווים את הדרך הטובה והיעילה...
אביזרים איכותיים לכלב
גידול כלבים זו משימה לא פשוטה, ועל כך יכול להעיד...
אילו חידושים מתחום רפואת השיניים יכולים לסייע לכם
הטכנולוגיה המתפתחת בשנים האחרונות הובילה לשינויים מרחיקי לכת כמעט בכל...
חשבו על המורשת שלכם לעתיד
לכל משפחה יש את העניינים הפרטיים שלה שמחייבים התייחסות מקצועית...
מה הוא הפתרון הטוב ביותר להתמודד עם כאבי גב?
בחברת אריקה בי קיור לייזר בע”מ מודעים לאופי המייסר של...