Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

בנימין נתניהו: נמשיך לעשות ולהשקיע בלוד!

בנימין נתניהו: נמשיך לעשות ולהשקיע בלוד!
עיריית לוד

יאיר רביבו: "מסרתי לראש הממשלה את הוקרת תושבי העיר לוד למאמצי הממשלה בראשותו לפיתוח מואץ ברחבי העיר ועל המהפכה שהוא עוזר להוביל בעיר לוד בתשתיות ובחינוך. בע"ה נעשה ונצליח"!

נתניהו מתכוון להמשיך ולהשקיע בלוד
עיריית לוד

אין ספק כי 5 השנים האחרונות בלוד היו אולי המשמעותיות ביותר בתולדותיה מאז היווסדה, עם החתימה על הסכם הגג ההיסטורי בהיקף של כ-7 מיליארד שקל, הגדול ביותר שנחתם בין הממשלה לעירייה בישראל, אשר יעצים את העיר לוד כלכלית, חברתית ותדמיתית ויהפוך את לוד ליעד מגורים מועדף במרכז המדינה.

בטקס החתימה על ההסכם אמר ראש הממשלה נתניהו: "מה שאתם רואים פה היום זה מהפכה בעיר לוד, העיר לוד הולכת להיות עיר ואם בלבה של מדינת ישראל, עכשיו לוד במרכז העשייה והצמיחה. יש עם מי לעבוד בלוד, ויש על מה לעבוד, יש לחץ של עבודה וזה מורגש היטב, היו בלוד תקופות קשות, אני חושב שהיום יש פה מעשה, יש פה מהלך גדול מאוד, של הסכם גג לבניית 20,000 יחידות דיור, זה לא רק סימון מטרה זה מתן האמצעים למימוש המטרה, מה שהסכם הגג מבטיח שלא יהיה פער בתשתיות, המדינה מתחייבת צעד בצעד, לצד מבני הדיור לתת את התשתיות הנדרשות, ואז אין פקק, והעסק זז ורץ.. חוללנו כאן שינוי גדול, אני זוכר את העיר לוד, ואנחנו רוצים לבנות את לוד, רצינו להביא לכאן תקציבים, אבל בלעדי הנהגה מקומית שבאה בעוצמה ואתה מייצג את ההנהגה הזאת כאן יאיר, אתה תותח, אני שמח שיש מישהו שכל הזמן קודח לי ואומר אנחנו רוצים עוד. המעשה הזה הוא חשוב למדינה, שיהודים, נוצרים ומוסלמים יכולים לחיות יחד בעיר שפורחת ומתפתחת. הסוד של ההצלחה באופן טבעי, זו הצמיחה של העיר וראיתי את אותו גשר ישן שעברתי בדרכי לכאן, היום אנחנו בונים גשרים חדשים ללוד. לוד היא מרכז הארץ והתעסוקה יחד עם התשתיות, התשתיות יחד עם הבנייה מבטיחה שתהיה פה צמיחה"!

דברים אלו המבטאים את הקשר ההדוק והידידות האמיצה שבין ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, לבין ראש הממשלה, בנימין נתניהו, הביאו לפגישה בין השניים שהתקיימה בשבוע שעבר, על רקע הבחירות הקרבות. "ראש הממשלה הזמין אותי ליטול חלק בקמפיין הליכוד ולספר על העשור הנפלא של ממשלת הליכוד ובהשקעותיה הרבות בעיר לוד, עשור בו יצאנו מועדה קרואה לעיר בתנופה" ציין יאיר רביבו, "מסרתי לראש הממשלה את הוקרת תושבי העיר לוד למאמצי הממשלה בראשותו לפיתוח מואץ ברחבי העיר ועל המהפכה שהוא עוזר להוביל בעיר לוד בתשתיות ובחינוך. בע"ה נעשה ונצליח"!

ראש הממשלה שיבח את הפעילות הענפה בלוד: "זו רק ההתחלה נמשיך לעשות ולהשקיע בלוד", הבטיח.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
האם אתם יודעים מהו שווי הנכס שלכם?
כשיש לנו דירה או בית אנחנו רגועים יותר משום שיש...
תחזוקה עירונית מעצימה: טכניקות מתקדמות לטיפול בבעיות במהירות ובדיוק רב
בתחום ניהול התשתיות העירוניות, הבטחת היעילות והאמינות של מערכות המים...
חדלות פירעון- מה זה אומר מבחינת הנושה?
לכל חייב אשר לקח הלוואה ישנו נושה בצד השני אשר...
המדריך המלא להתקנת אריחים מדוקקים
בחירה באריחים מדוקקים לריצוף הבית אפשרית במהלך עיצוב ראשוני של...
החוויה שבני ובנות מצווה לא מוכנים לוותר עליה
אירוע של בת מצווה לא יכול להיות פחות מאירוע שלא...
המשמעות והיתרונות מאחורי הוצאת רישיון קבלנים
הוצאת רישיון קבלן היא דבר שרוב הקבלנים שוקלים. למעשה, גם...
עריכת צוואה על ידי מומחים משפטיים
עריכת צוואה היא שלב קריטי בתכנון העיזבון, המאפשר ליחידים לציין...
איך בוחרים נכון מטפל בדיקור סיני
המלצות של לקוחות קודמים הן כלי שימושי לבחירה נכונה ומדויקת...
טיפים לבחירת מתקין מזגנים מקצועי
בתור תושבי המדינה החמה שלנו, סביר להניח כי לפחות פעם...
הכול על הובלות באזור המרכז
בשעה טובה מצאתם את הדירה שתמיד חלמתם עליה באזור המרכז?...