Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

בכל הכוח: רה"ע יאיר רביבו חזר לעבודה לאחר שהחלים מהקורונה

בכל הכוח: רה"ע יאיר רביבו חזר לעבודה לאחר שהחלים מהקורונה
קרדיט: דוברות עיריית לוד

רביבו: זה יכול לקרות לכל אחד, הקורונה אינה מבחינה ולא פוסחת על איש. העובדה שהקפדתי באופן מלא אחר ההנחיות ושהייתי כל הזמן עם מסכה, הביאה לכך שההדבקה הייתה קלה יחסית, ב"ה, ושלא הדבקתי איש. תודה לכם על הדאגה, חוזרים בכל הכח לשרת אתכם ולמאבק לחזור להיות ירוקים! אוהב אתכם מאוד!

 

כזכור, בתחילת החודש הודיע ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, כי נדבק בנגיף הקורונה ככל הנראה במהלך תפילות יום הכיפורים, שבהן בלבד הותר להתפלל בבתי הכנסת, וכי נאלץ להיכנס מיד לבידוד יחד עם אביו שנדבק אף הוא.

רביבו נחשב לאחד המחמירים בנושא הנחיות משרד הבריאות, בכל התקופה מאז החל משבר הקורונה, לא ניתן היה לראות אותו ללא מסכה על פניו. ואולם, למרות שראש העיר הקפיד אחר הנחיות משרד הבריאות במלואן, לרבות עטיית מסכה בכל מקום במרחב הציבורי, כאמור, נדבק בנגיף מה שממחיש עד כמה הנגיף החדש והלא מוכר – מסוכן ומדבק, ולעתים מצליח להתגבר גם על אמצעי מיגון קשוחים, בעיקר בשהייה ממושכת במקום סגור.

קרדיט: דוברות עיריית לוד

מאז פרסום ההודעה על שנדבק בנגיף, הוצף ראש העיר באלפי הודעות תומכות ומרגשות שהגיעו אליו בכל דרך אפשרית, בכולן איחולי רפואה שלמה ובריאות איתנה לו ולאביו.

גם במהלך תקופת הבידוד, המשיך רביבו להנהיג את העיר לוד ולנהל את משבר הקורונה בלוד. בתוך כך עמד בקשר ישיר עם חמ"ל העירייה, קיים הערכות מצב יומיות ומעקב שוטף אחר התחלואה בעיר, קשר עם משרד הבריאות ופיקוד העורף, וכן קידם מאמצי הסברה לצד אכיפה כדי לעצור את שרשרת ההדבקה בלוד.

"העובדה שהייתי כל הזמן עם מסכה, הביאה לכך שההדבקה הייתה קלה יחסית, ב"ה, וכי מרגע שהרגשתי תסמינים, ביצעתי במהירות בדיקה והכנסתי את עצמי לבידוד, כדי למנוע הדבקה של בני משפחה" אמר רביבו לראש הממשלה בינימין נתניהו שהתקשר במיוחד כדי לדרוש בשלומו, " כאנשי ציבור אנו חשופים יותר, אולם ככל שמקצרים את הזמן מרגע התסמינים עד לבדיקה, כך מקטינים את שרשרת ההדבקה וזו גם הסיבה שלא הדבקתי אף אחד".

ואכן, בזכות ההקפדה על עטיית המסכה, ראש העיר לא הדביק את רעייתו וילדיו, או את הנהג והעוזר שלו, ולא איש מהסובבים אותו.

"זה יכול לקרות לכל אחד, הקורונה אינה מבחינה ולא פוסחת על איש, ולמרות שנשמרתי והקפדתי מאוד לא להוריד מסיכה בשום שלב, נדבקתי גם אני. קיבלתי את זה קל יחסית, ברוך השם. זה מוכיח שמאוד חשוב להקפיד על מסכה ולשמור על ההנחיות" , אמר ראש העיר ופנה לתושבים: "בבקשה- שימו מסכות, תשמרו על מרחק, צמצמו מגע שאין בו צורך, תשמרו על משפחה גרעינית. למען הילדים שלנו, למען ההורים, החברים ולמען מי שחשוב לנו".

בשבוע שעבר סיים ראש העיר את תקופת הבידוד וחזר במלוא הקיטור להוביל את לוד. בהודעה לתושבים בדף הפייסבוק שלו כתב: "בחסדי ה' יתברך סיימנו את הבידוד. תודה לכם על הדאגה, חוזרים בכל הכח לשרת אתכם ולמאבק לחזור להיות ירוקים! אוהב אתכם מאוד!"

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
על דיכאון ועל הכלים הטיפוליים כדי לצאת ממנו
רבים יכולים להגיד על עצמם: 'אני בדיכאון', אבל אנחנו יודעים...
איך בוחרים נכון מטפל בדיקור סיני
המלצות של לקוחות קודמים הן כלי שימושי לבחירה נכונה ומדויקת...
טקס סיום קורס פראמדיקים נערך ל-111 פראמדיקים ופראמדיקיות במגן דוד אדום
טקס סיום קורסי פראמדיקים של מגן דוד אדום התקיים בקרית...
מצטיין מח"ט צנחנים לראש השנה, רס"ל ישראל רובינוב תושב לוד
ביום שני האחרון, בתאריך 11.9.23 התקיים טקס מצטיינים בראשות מפקד...
חוליית שודדי כספות נעצרו בשפלה
כח משימה מיוחד שהקים מפקד מחוז מרכז - ניצב אבי...
לדאוג לאסתטיקת חלל הפה שלנו
בשביל לדאוג לאסתטיקת חלל הפה בצורה טובה ואיכותית וללא נזק...
מה עושים במקרה של שבר בכף היד?
שבירת שורש כף היד יכולה להיות חוויה כואבת ומפחידה. טיפול...
שינה לצד התינוק
הדרך המושלמת והטובה ביותר לישון לצד התינוק שלנו זה באמצעות...
בלוד מעריכים אלופים ואלופות ומוקירים את הספורטאים והספורטאיות המצטיינים לשנת 2022
במעמד מרשים ומכובד נערך ביום רביעי טקס הוקרה לספורטאים מצטיינים...
מתחדשים בשירות מהיר למען התושבים: בוט וואטסאפ חדש למחלקת הכנסות והארנונה בעיריית לוד
מחלקת הכנסות וארנונה בעיריית לוד השיקה בוט חדש באפליקציית הוואטסאפ,...