Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

איך מתקינים דלת אוטומטית

איך מתקינים דלת אוטומטית
קרדיט לתמונה: 8peer.co.il

דלת הזזה אוטומטית היא אחד החידושים הנפוצים בתחום עיצוב הפנים, עיצוב חללי עבודה מודרניים, משרדי מוסדות וגופים ציבוריים, מרכזי קניות, ואפילו בתים פרטיים. כניסות, יציאות, מעברים ופתחי עבודה הופכים להיות שקופים, אוטומטיים, נגישים לכל אוכלוסיה במקרה הצורך, ובעיקר- פרקטיים. דלת הזזה אוטומטית היא בהחלט טרנד כובש, ומעלותיו הרבות הקנו לו נתח שוק עצום בתחום, אולם חשוב לדעת כיצד פועלות דלתות חשמליות, מהם הדגמים והסוגים הניתנים לבחירה בשוק, ומהם תנאי השטח הדרושים להם על מנת לפעול כשורה. דלתות אוטומטיות תקולות הן כאב ראש לא פשוט, חשוב לדעת לבחור בדלתות בעלות מנגנון איכותי, ולהתאים אותן במדויק לתוואי השטח הנתון. פאר אנפון מציעים מידע ראשוני שיעזור לכל מי שמעוניין להתקדם לדלתות איכות אוטומטיות, להבין במה מדובר ומה מתאים לו.

איך פועלת דלת אוטומטית?

דלתות חשמליות הן בעצם דלתות הזזה, הנעות על גבי מסילה. לדלתות חשמליות אין משקוף כמו דלתות מכניות ישנות, במקום זאת יש להן מסגרת אלומיניום איכותית ובלתי מורגשת, הנטמעת בצבעה בעיצוב הכולל של הדלת. במסגרת זו מוכנסות הדלתות, והמסילה מובנית בדופן התחתונה של המסגרת. בשונה מדלת הזזה רגילה, לדלת אוטומטית יש מנגנון חשמלי המחובר לחיישני תזוזה, כאשר החיישנים מזהים תנועה בכיוון הפתח מכל צד, הם מפעילים את המנגנון והדלת תיפתח באופן אוטומטי, ללא צורך במגע יד, בלחיצה, במאמץ כזה או אחר או בהמתנה. הדלת נפתחת בפני הבאים כמזמינה ומאפשרת, עסקים מוצאים עלייה בכניסת קונים מיד עם התקנת דלת כניסה חשמלית אוטומטית, גם בגלל הקלות הפסיכולוגית הטמונה בכך, וגם בגלל היוקרה שהן משדרות עבור הקהל. דלת כניסה חשמלית פועלת על חשמל, אולם עלות ההתקנה היא חד פעמית וצריכת החשמל של הדלתות היא מתונה ואפשרית.

התקנה ותחזוקה

התקנת דלת חשמלית בפעם הראשונה דורשת בירור מקדים של נקודת חשמל באזור או חיבור אליה, חברה מנוסה העוסקת בדלתות אוטומטיות תחזיק חשמלאים מקצועיים ואחראיים, שיעשו את העבודה כשורה, יטפלו בחשמל המקומי ללא פגיעה או עיגולי פינות, ימשכו חוטים על פי תקן ובאופן אחראי ולא בעבודה פיראטית שעלולה לעלות ביוקר, וכמובן ישמרו על הארקה תקינה. חשוב לדעת שבמידת הצורך פאר אנפון מחזיקים בפתרונות הלכתיים למהדרין עבור שבת וחג, התקני שבת המאושרים על ידי מכון צומת וכל האישורים האחרים הדרושים, מאפשרים לכל קהל יעד להשתמש בדלתות של פאר אנפון.

אתם מוזנים ליצור קשר ראשוני לבירור אפשרויות ועלויות במשרדים שלנו, בטלפון או באתר, אנו זמינים בכל דרך שתבחרו ושמחים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
כתיבה של עבודה חשובה – כל המידע אודות התהליך
כתיבת עבודה סמינריונית מחיר כרוכה בשיקול של מספר גורמים בנוף...
טיפול ותמיכה לאנשים המתמודדים עם אתגרים
מרכז גמילה הוא מתקן מיוחד שנועד לספק טיפול ותמיכה לאנשים...
הידעתם? שהייה ארוכה בממ"ד עלולה לגרום לכם למצב של נכות נפשית. כיצד עוזרת המדינה?
מאז השבעה באוקטובר, אזרחי ישראל 'מבלים' נתח משמעותי מזמנם בממ"דים....
להצהיר על למה שיש לכם- מתי עושים את זה?
רובנו לא שמים לב ברמה היומיומית למה שיש לנו, מנכסים...
מילוי טפסי pdf
מילוי טפסי pdfהוא אחד ההליכים המתסכלים שבעולם הממוחשב והמוקלד של...
אירוע טוב מתחיל עם ייצוג מתאים בשטח
אם אתם מארגנים אירוע עסקי או אפילו אירוע משפחתי ורוצים...
להתמודד עם יוקר המחיה ולשמור על הסביבה
כולנו מרגישים את יוקר המחיה במדינת ישראל על בשרנו. אנחנו...
איך לבחור שולחנות עץ למטבח?
כיום, כמו לפני מאות שנים, אנשים מעריכים ורוכשים שולחנות עץ....
מתי מומלץ לפנות לעורך דין פלילי?
תפקידו של עורך דין פלילי הוא ללוות חשודים ונאשמים לאורך...
איך להבטיח את הזכויות שלכם בעיזבון?
בשנים האחרונות יותר אנשים מודעים לחשיבותה של צוואה חוקית שנערכת...