Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

איך למצוא עבודה בתפקיד ראשון בפיתוח תוכנה

איך למצוא עבודה בתפקיד ראשון בפיתוח תוכנה
קרדיט FREEPIK

חיפוש עבודה – נשמע קשוח אה? אין ספק שלחפש עבודה זה אחד הדברים המאתגרים ביותר שקיימים היום. זה דורש מאיתנו לא מעט זמן, כוח, סבלנות, אמונה, מוטיבציה, שלווה והכי חשוב – ידע נרחב בתחום החיפוש. אנחנו יכולים לחפש אין סוף הצעות עבודה שמתאימות למה שאנו מחפשים, הבעיה? לא תמיד הם לוקחים אנשים שרק נכנסים לתפקיד הראשון שלהם! אז מה עושים במצבים כאלו?

קרדיט FREEPIK

אם אתם שואפים ללמוד פיתוח תוכנה ומתים להתקדם בעולם כמפתחי תוכנה, אל תפסידו את ההזדמנות רק בגלל הפחד שלא תמצאו עבודה. לא קל למצוא עבודה אבל הכל אפשרי אם רק רוצים. לפני שנעמיק ונבין איך למצוא עבודה בתפקיד ראשון בפיתוח תוכנה, בואו נבין מה זה מפתח תוכנה. מפתח תוכנה הוא אדבר שעובד בהייטק, וכמובן שלוקח חלק בתהליך של פיתוח תוכנה או אפילו יישומים למיניהם, על ידי קידודים, כך הוא יכול לבנות תוכנה שתשלוט על מה שהוא צריך שישלטו בו. יש לא מעט סוגים של מפתחי תוכנה, אך זה כבר למאמר אחר. 

מה הדרישות לעבודה כזאת?

אנחנו יודעים שלרוב, הכי חשוב במציאת עבודה כזאת היא ניסיון, אבל לא בהכרח, כי הכל תלוי במשתנים נוספים. חשוב מאוד כפי שציינו בתחילת המאמר שיהיו כוחות ומוטיבציה כי זה באמת עבודה לא קלה, ואין להתייאש. יש חתיכת דרך לעבור, חשוב שתדעו לפחות שפת תכנות אחת – תחשבו על פרויקטים שעשיתים במהלך החיים, אם אתם קשורים באופן פנימי לפיתוח תוכנה אין מצב שלא עשיתם כל מני דברים בעבר, כמו משחקים שכתבתם או הקמת אתר אינטרנט, ועוד… שימו לב שזה יכול לתרום לכם. אבל מה שהכי יכול להעניק לכם את פריצת הדרך שאתם זקוקים לה כדי למצוא עבודה בתפקיד ראשון בפיתוח תוכנה – הוא ללכת ללמוד במקום ששם אתכם ראשונים, ושם דגש על מציאת עבודה עבורכם. 

למה מקום הלימודים חשוב?

כשבוחרים לצאת וללמוד פיתוח תוכנה צריכים לבחור מקום טוב שיוכל להעניק לכם, מלבד ידע ותעודה, גם עזרה במציאת עבודה, הכנת קורות חיים, הכנה לראיונות עבודה, והכי חשוב שהשאיפה של המקום תהיה להשיג לכם עבודה, כפי שכבר ציינו למעלה. הרי מה יותר חשוב מזה? להתמודד לבד בשוק העבודה התובעני? לגמרי לא. תזכרו שהמקום שבו תבחרו צריך יעניק לכם הכשרה מעשית שחשובה להמשך הדרך, רק ככה תוכלו לקבל כלים טובים ביציאה מהקורס. קורס מפתחי תוכנה – זהו קורס נחשק שעליכם ללמוד במקום הכי טוב שיש שידע להעניק ידע וכלים במציאת העבודה הראשונה שלכם בתחום – יד ביד ילווה אתכם בדרך לעבר המטרה.

באיזה בית ספר לומדים? 

רק ב- Real Time College! אצלנו תוכלו ללמוד קורס פיתוח תוכנה מעמיק ומלא בידע שמועבר על ידי מרצים תותחים ומוכשרים בתחום (למשל קורס פייתון). כמו כן, אצלנו תוכלו לקבל הכוונה לראיונות – בייחוד לפני היציאה לשוק העבודה, ולמה? כי אנחנו מאמינים שיש לייצר תעסוקה לכל תלמיד שלנו, לכל אדם שרק רוצה להתפתח ולהתקדם בתחום פיתוח התוכנה. הקורסים שלנו כל הזמן מתעדכנים בהתאם לשינויים החיצוניים, כך שתמיד נדאג שהחומר יהיה רלוונטי לתקופה הנוכחית שזה אנו נמצאים. אנחנו שואפים להעניק לתלמידים שלנו את הטוב ביותר על ידי היכולת להוביל אותם רחוק. אצלנו תקבלו הנחיות לכתיבת קורות חיים מצוות מומחה שיודע איך לעשות את זה ולצאת לשוק התעסוקה במהירות. הבוגרים שלנו חשובים, לכן אנחנו מציעים במקביל את כל האפשרויות שאנחנו יכולים לתת. לפרטים נוספים פנו אלינו עוד היום. 

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
השלב הראשון לאחר תאונה
תאונות יכולות לגרום לנזקים שונים. בשפה המשפטית, נזקים פיזיים ורגשיים...
איך נגמול את הילד מחיתולים בהצלחה
אם תשאלו הורים בכל רחבי העולם, אין ספק כי אלו...
מה צריך לדעת על בדיקת ראייה לרישיון נהיגה?
כל אדם שנוהג יודע כי אחד הדברים החשובים ביותר שעליו...
עורך דין פלילי- לליווי בכל השלבים וההליכים
רבים רואים את המשפט הפלילי ככזה הנוגע רק לאנשים הנמצאים...
לכל תאונה השלכות קשות לעתיד
תאונות רבות גוררות איתן השלכות קשות לעתיד אבל מי שנפגע...
מומחיות במגוון תחומים משפטיים
משרד עורכי דין לירון ארהרדט, המתמחה בתחום דיני הנזיקין, מציע...
איך מבצעים צילומים מסחריים בצורה נכונה?
כל מי שיש לו עסק ומוכר שירות או מוצרים שונים...
מה הן ההשפעות של גלי הרדיו על העור שלנו?
תדר רדיו (RF) הוא סוג של "חום ממוקד" שעשוי לחמם...
על מה מסתכלים לפני שנכנסים לדירה חדשה
כאשר אנו רוכשים או שוכרים דירה, יהיו דברים חשובים שנוודא...
מהו ייפוי כוח מתמשך ומתי צריך אותו
ייפוי כוח מתמשך הוא מסמך חשוב אשר מאפשר לכם למנות...