Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

איך לחסוך בפתיחת חברה בע"מ אונליין

איך לחסוך בפתיחת חברה בע"מ אונליין
קרדיט: freepik

אלפי עסקים חדשים נפתחים מדי שנה, חלק מהם נפתחים כעוסק פטור/מורשה וחלק פותחים חברה בע"מ. פתיחת חברה בע"מ, בהיקף עבודה מסוים הוא MUST     על מנת לחסויות עלויות רבות במיסים. זאת ועוד – כי חברה בע"מ משדרגת את מוניטין העסק ומספקת ביטחון גדול יותר ללקוחות ושותפים פוטנציאלים כי מהצד השני מדובר בחברה גדולה יותר מאשר עוסק זעיר המנהל את עסקו לבד ומבצע בו את כל התפקידים. פתיחת חברה בע"מ עשויה להיות פרוצדורה לא קטנה ואף לעלות לא מעט כסף אולם כיום יש דרך לחסוך בעלויות רבות באמצעות פתיחת החברה אונליין.

קרדיט: freepik

בקצרה – מה התהליך של פתיחת חברה בע"מ?

  • בשלב הראשון יהיה עליכם לרשום את החברה אצל רשם החברות. רישום החברה כרוך במילוי טפסים והצהרה על פרטי החברה: כתובת, שמות אופציונאליים לחברה (שכן לא תיפסל הבקשה בשל בחירת שם שהוא כבר תפוס או מזכיר בקירוב שם חברה אחר), החתמת עורך דין על התקנון וההצהרות השונות ועוד. אם כי כיום ישנה אפשרות לבצע פתיחת חברה אונליין שכן באמצעות שירות זה תוכלו לחסוך בעלויות רבות, זמן וכאב ראש.
  • בשלב הבא יהיה עליכם לפתוח חשבון עסקי לחברה שלכם. פתיחת חברה בע"מ נדרשת בחשבון אינדיבידואלי משלה שבה יתנהלו כל הוצאות והכנסות החברה. את חשבון החברה תוכלו לפתוח רק לאחר שהחברה תהיה רשומה אצל רשם החברות ותקבלו תעודה מסודרת וח.פ לחברה שלכם. את המסמכים הללו תעבירו לבנק בצירוף מילוי המסמכים שתקבלו מהם וגם כאן יש הצורך בהחתמת עורך דין. כמובן שכאשר מדובר בטפסי החברה יש הצורך גם להביא עמכם לבנק את החותמת של החברה עם שמה, מספר הח.פ של החברה וכו'.
  • לבסוף תצטרכו לפתוח את תיקי החברה ברשויות שגם שם זו פרוצדורה ארוכה ומתישה. ראשית תצטרכו ללכת למע"מ, אחר כך למס הכנסה ולבסוף לביטוח לאומי. תוכלו להיעזר בשירות רואה חשבון על מנת לבצע את פעולת פתיחת התיקים יותר במהירות וביעילות אולם שכירת רואה חשבון תעלה לכם עוד כסף אלא אם כן הוא מספק את זה כשירות חינם במידה ואתם ממשיכים אתו לעבודה שוטפת.

כיצד נוכל לחסוך את עלויות פתיחת החברה אונליין?

אגרת פתיחת חברה כפי שהבנתם יכולה להיות לא זולה במיוחד. מהפיכת האינטרנט עוזרת לנו בתחומים רבים בחיים וכיום גם בעסקים. יזמים רבים הרוצים לפתוח חברה משלהם יכולים לחסוך הרבה מאוד כאב ראש, זמן והרבה כסף על ידי פתיחת חברה אונליין במערכת Ettorney הראשונה והמובילה בישראל לרישום חברות אונליין. במקום להיעזר בשירותיו של עורך דין באופן ישיר ולאחר מכן רואה חשבון, להתנהל בצורה מתישה מול כל הגופים ולהוציא כסף רב עוד לפני שהתחלתם לעבוד – תוכלו לבצע את הכול אונליין, במהירות ולגם לחסוך בעלויות רבות. במערכת Ettorney תוכלו בתוך מספר דקות למלא את פרטי החברה ולהגיש את הטפסים אונליין ומשם נציג איטורני יטפלו בכל הליך פתיחת החברה עבורכם! החברה תפנה לרשם החברות עבורכם, תסייע במילוי הטפסים לפתיחת חשבון הבנק של החברה ורואה חשבון מטעם החברה אף יבצע את פתיחת התיקים ברשויות. כל מה שנותר לכם הוא לשבת רגל על רגל ולחכות לקבלת הבשורות המשמחות אודות החברה החדשה שלכם ולקבל אור ירוק להתחיל לעבוד.

כתבות נוספות שתרצו לקרוא
בונים בית ומקבלים אותו בזמן
אחת הבעיות המוכרות של ענף הבנייה בישראל היא אי עמידה...
האם אתם יודעים מהו שווי הנכס שלכם?
כשיש לנו דירה או בית אנחנו רגועים יותר משום שיש...
כל מה שחשוב לדעת על תפעול מערכות מחשוב לעסק קטן
מיקור חוץ של שירותי מחשוב משתלם במיוחד לעסקים קטנים. כיום...
על דיכאון ועל הכלים הטיפוליים כדי לצאת ממנו
רבים יכולים להגיד על עצמם: 'אני בדיכאון', אבל אנחנו יודעים...
תחזוקה עירונית מעצימה: טכניקות מתקדמות לטיפול בבעיות במהירות ובדיוק רב
בתחום ניהול התשתיות העירוניות, הבטחת היעילות והאמינות של מערכות המים...
חדלות פירעון- מה זה אומר מבחינת הנושה?
לכל חייב אשר לקח הלוואה ישנו נושה בצד השני אשר...
המדריך המלא להתקנת אריחים מדוקקים
בחירה באריחים מדוקקים לריצוף הבית אפשרית במהלך עיצוב ראשוני של...
החוויה שבני ובנות מצווה לא מוכנים לוותר עליה
אירוע של בת מצווה לא יכול להיות פחות מאירוע שלא...
המשמעות והיתרונות מאחורי הוצאת רישיון קבלנים
הוצאת רישיון קבלן היא דבר שרוב הקבלנים שוקלים. למעשה, גם...
עריכת צוואה על ידי מומחים משפטיים
עריכת צוואה היא שלב קריטי בתכנון העיזבון, המאפשר ליחידים לציין...